Projekty, które powstają z pasji do tworzenia dla najmłodszych przyjaciół i z wiary, że piękno powinno być dopełnieniem funkcjonalności – to właśnie Pavonada, marka modowo-artystyczna, którą wyróżnia dbałość o najwyższą jakość tkanin, autorskie printy, koronki i hafty. Założycielką marki jest projektantka Ada Płachetko, absolwentka warszawskiej Katedry Mody, dla której dziecięcy świat, uśmiech, beztroska i otwartość dzieci to źródło najpiękniejszych inspiracji.

W kolekcji SUNNY MORNINGS znajdziemy proste i wygodne fasony z miękkich i delikatnych tkanin przełamane bogactwem artystycznego printu i haftu. Lato przywołamy klasycznymi kolorami czerni i bieli w połączeniu ze srebrem, złotem i stonowanymi odcieniami szarości i beżu. Aż czuje się te letnie poranki, które tak bardzo kochamy, pierwsze promienie słońca i kolory, które dopiero budzą się do życia.

Z miłości do wakacji i słonecznych kąpieli Pavonada, stworzyła też linię strojów kąpielowych dla najmłodszych miłośniczek podróży i wodnych zabaw. Dziewczęce fasony, autorskie grafiki i dbałość o najmniejszy detal to połączenie idealne – piękny design nie wyklucza radości i wakacyjnego, dziecięcego szaleństwa, a takie projekty kochamy najbardziej. Idealnym dopełnieniem kostiumów kąpielowych będzie bambusowe ponczo z kolekcji czy bawełniana tunika, którą możemy nosić na dwa sposoby.

Marka chce pokazywać dzieciom, jak radośnie kroczyć do mody więc w te wakacje koniecznie zabierzcie ze sobą Pavonadę, bo razem będzie tak pięknie!

Nowa kolekcja od Pavonady

Nowa kolekcja od Pavonady

Nowa kolekcja od PavonadyNowa kolekcja od PavonadyNowa kolekcja od PavonadyNowa kolekcja od Pavonady

 


Zdjęcia / Dorota Szulc

Modelki / JULA&LENA z agencji BGLL agency

Zapisz się na newsletter

MINT MAGazyn online to lifestylowy serwis dla mam. To portal o pozytywnym macierzyństwie i szczęśliwym dzieciństwie. Zajrzyj do nas po codzienną dawkę inspiracji. Poczuj miętę do MINT!

Copyright MINT Project design SHABLON

Pin It on Pinterest

Udostępnij ten artykuł!

Podoba Ci się ten post? Podziel się z nim ze znajomymi i rodziną, udostępniając w wybranym medium.