Chcesz planować czas w dobrym stylu? Oto nasze propozycje planerów na rok 2019, które charakteryzuje nie tylko piękny design, ale również logistycznie zaprojektowane wnętrze.

***

1/ Kalendarz KLASYK MMXIX / Minimalistyczny i surowy kalendarz ma sztywną, kartonową okładkę. Grzbiet oklejony jest tkaniną, dzięki czemu kalendarz swobodnie się otwiera i leży płasko. Wewnątrz znajduje się układ roczny, rozkładówki miesięczne i tygodniowe oraz strony w kropki na notatki. Papier w środku ma odcień naturalnej, ciepłej bieli i jest odpowiedni dla osób piszących piórem wiecznym.

2/ Traveler’s Notebook 2019 / Posiadanie notatnika Traveler’s to coś więcej niż zakup zwykłego notesu. Został wykonany ręcznie z 2 mm surowej skóry przez lokalnych rzemieślników w Chaing Mai w Tajlandii. Surowość okładki w momencie otwarcia sprawia, że z każdym dniem, każdą podróżą Traveler’s dojrzewa i nabiera charakteru. Wyjątkową rzeczą w serii Traveler’s jest gama dostępnych akcesoriów i wkładów pozwalających „ożywić” nasz notes i nadać mu indywidualny wygląd. Koniec z szukaniem odpowiedniego składu notatnika, teraz możemy stworzyć go sami.

3/ Glam Creative Planner / To połączenie wygodnego, eleganckiego kalendarza na cały rok z wyselekcjonowanymi elementami nowoczesnego plannera, wspierającymi osiąganie Twoich celów i pielęgnowanie zdrowych nawyków. Perfekcyjnie dopracowane wnętrze połączone z pięknym, zapadającym w pamięć designem. Złote dodatki pieszczą oko elegancją. Perfekcyjnie sprawdzi się na każdym biznesowym spotkaniu, a Twoje biurko zyska dzięki niemu blask.

4/ Kalendarz ICONIC Journal / Marka ICONIC zdecydowanie ma talent do tworzenia rzeczy wyjątkowych w każdym detalu. Kalendarz ICONIC Journal, Journey na rok 2019 to zarówno planer miesięczny, jak i kalendarz tygodniowy. To już 10 edycją kalendarza ICONIC Journal, Journey, o czym przypomina wytłoczony napis na okładce.

5/ Pan Kalendarz 2019 / Siódma edycja kieszonkowego kalendarza polskiej produkcji. Grupa znajomych projektantów (Ola Dębniak-Gocławska, Palina Rek-Gromulska – Cuda Wianki Studio oraz Joanna Walczykowska i Mateusz Kowalski z Oku miłe) co roku tworzy ekspresyjne, eklektyczne, plastycznie przebogate dzieło! 

Noś go ze sobą wszędzie, gnieć, składaj na pół żeby się zmieścił do kieszeni, maż po nim i wydzieraj kartki, zalewaj winem i kawą, owijaj nim kiełbasę na piknik z ukochaną/ukochanym…jednym słowem nie oszczędzaj go! – piszą autorzy.

6/ Happy Planner / Idealny planner dla kreatywnych kobiet, które chcą spełniać swoje marzenia, być zrelaksowane i spełnione. Jeśli lubisz mieć planner zawsze przy sobie, poręczny format A5 doskonale się sprawdzi. Doskonały prezent dla bliskiej osoby.

7/ Magdalena Tekieli Paper Love Mondrian Planner / Nowy planner z najnowszej edycji kolekcji Paper Love od Magdaleny Tekieli. Okładka z wzorem nawiązującym do mondrianowskich grafik. Fantastyczne narzędzie do planowania – zawiera różnorodne karty, które pomagają w organizacji czasu. Planowanie można zacząć w dowolnym momencie roku.

8/ Minimal Planner 2019 / Korzystanie z Minimal Planner jest bardzo intuicyjne. Dzięki arkuszom planowania zapiszesz nie tylko swój plan na dany tydzień lub dzień, ale także stworzysz przejrzystą listę rzeczy do zrobienia, określisz swój stały harmonogram, wykonasz własny arkusz finansowy, dzięki któremu zaoszczędzisz pieniądze na realizacje marzeń, a także z pewnością nie zapomnisz o żadnym ważnym wydarzeniu. Po prostu: zostaniesz geniuszem kreatywnego zarządzania czasem.


Mat.pras.

Zdjęcie: Designed by Freepik

Zapisz się na newsletter

MINT MAGazyn online to lifestylowy serwis dla mam. To portal o pozytywnym macierzyństwie i szczęśliwym dzieciństwie. Zajrzyj do nas po codzienną dawkę inspiracji. Poczuj miętę do MINT!

Copyright MINT Project design SHABLON

Pin It on Pinterest

Udostępnij ten artykuł!

Podoba Ci się ten post? Podziel się z nim ze znajomymi i rodziną, udostępniając w wybranym medium.