Pomysł na kameralne ferie? Góry Sowie!

Nie masz jeszcze pomysłu na ferie? Zaplanuj kameralne ferie w Górach Sowich. Hotel Dębowy czeka na Was, gotowy otulić Was opieką i smakołykami. Dookoła liczne miejsca na spacery i narciarskie podboje. A powrocie ze stoku rewitalizacja sił w spa dla całej rodziny i błogi relaks u podnóża gór.

Bioweekend Hotel Dębowy

SKLEP

kameralne ferie
kameralne ferie
kameralne ferie

Góry Sowie w województwie dolnośląskim to świetny kierunek na ferie zimowe. Tutaj można liczyć nie tylko na malownicze, ośnieżone widoki i atrakcje dla całej rodziny, ale również kameralny klimat z pałacem w tle i warunki sprzyjające regeneracji.

Magiczne Góry Sowie

Góry Sowie to jedno z najlepszych miejsc na zimowe ferie dla tych, którzy chcą je spędzić z dala od miejskiego zgiełku. Liczne atrakcje regionu i wyciągi narciarskie sprawiają, że jest to niebywale ciekawy kierunek. Jednocześnie najstarsza część Sudetów to doskonała alternatywa dla zatłoczonych górskich kurortów. W czasie ferii z pewnością warto zaplanować zwiedzanie okolicznych zamków, które pięknie prezentują się w mroźnej aurze oraz Parku Krajobrazowego Gór Sowich. Warto wybrać się z rodziną chociażby na Małą Sowę (972 m n.p.m.), której szczyt i zbocza porośnięte są świerkowym lasem. Tylko ubierzcie się ciepło, bo pod względem temperatury, zimy tutaj są porównywalne do tych w wyższych górach!

Kameralne ferie w Hotelu Dębowym

Około godzinę drogi z Wrocławia, u podnóża malowniczych Gór Sowich, mieści się Hotel Dębowy Biowellness & Spa. Ten zabytkowy kompleks pałacowo-parkowy zapewnia idealne warunki do spokojnego, zimowego odpoczynku. Warto podkreślić, że to miejsce słynie z wyjątkowo czystego powietrza.

Specjalny pakiet pobytowy Hotelu Dębowego przygotowany na ferie obejmuje noclegi w przytulnych i komfortowych pokojach, śniadania w formie bufetu z akcentami lokalnej kuchni, obiadokolacje, codzienny program atrakcji i animacji zgodnie z harmonogramem oraz karnet na wejście do parku wodnego w Bielawie.

10-hektarowy park otaczający zabytkowe budynki będzie wymarzoną przestrzenią zabaw w śniegu. Goście hotelu mają również możliwość codziennego korzystania z Apiforium, saunowej strefy regeneracji i redukcji stresu, położonej w samym sercu przypałacowego parku. Tutaj znajdziemy też tężnię solankową, w której mogą odpoczywać dorośli i dzieci, aby poprzez inhalacje zregenerować górne drogi oddechowe i wzmocnić odporność organizmu. Tuż obok Apiforium znajduje się czynny cały rok biostaw kąpielowy, który wykorzystywany jest m.in. jako element chłodzenia w rytuałach saunowych, a zimą służy także do morsowania. Ponadto dorosłym polecamy wcześniej umówić się na zabiegi w spa, na przykład z wykorzystaniem miodów z pobliskiej pasieki.

Dla najmłodszych narciarzy

Niedaleko Hotelu Dębowego, prawie w samym centrum Bielawy, na północnym zboczu Góry Parkowej (455 m n.p.m.), znajduje się wyciąg narciarski Krasnal. Wyciąg mierzy 200 metrów długości przy różnicy poziomów 40 metrów i w ciągu godziny przewozi 200 osób. Łatwa trasa jest idealna dla najmłodszych i początkujących narciarzy. Stok jest w pełni oświetlony, dzięki czemu umożliwiona jest jazda po zmroku. Ponadto w regionie znajdują się trasy przygotowane do uprawiania narciarstwa biegowego, których organizatorem jest Stowarzyszenie Turystyczne Gór Sowich.

kameralne ferie
kameralne ferie

Sprawdźcie pełny program kameralnych ferii w Hotelu Dębowym – KLIKNIJ TU.

Materiał prasowy

podobne artykuły

magazyn dla mamy

Zapisz się na newsletter

MINT MAGazyn online to lifestylowy serwis dla mam. To portal o pozytywnym macierzyństwie i szczęśliwym dzieciństwie. Zajrzyj do nas po codzienną dawkę inspiracji. Poczuj miętę do MINT!

Copyright MINT Project design SHABLON

Pin It on Pinterest

Udostępnij ten artykuł!

Podoba Ci się ten post? Podziel się z nim ze znajomymi i rodziną, udostępniając w wybranym medium.