Prosty sposób na naukę angielskiego z TEACHERS

Sposób na naukę angielskiego zawsze w cenie, zwłaszcza jeśli to opcja dla dzieci i dla dorosłych. Nowy rok szkolny, nowe ambicje i wyzwania. Testujemy dla Ciebie pomoce do nauki angielskiego od Teachers, sprawdź czy warto z nich korzystać!

sposób na naukę angielskiego

SKLEP

Nowy rok, nowe plany i ambicje. Dla nas to wyjątkowy rok, bo Zoe zaczyna zerówkę, a Nicolas i Matteo I klasę Liceum. Gdy to napisałam dopiero zauważyłam jak poważnie i dostojnie to brzmi. Strasznie duże mam te dzieciaki. Ale przejdźmy do tematu głównego. Nauka języków to dla mnie priorytet, a dobry sposób na naukę angielskiego to wielka pomoc i narzędzie, które może dodać skrzydeł. 

Na ten rok szkolny mamy nowe cele i wyzwania. W tym naukę języków, opracowałam plan działania, który pozwoli przełamać barierę mówienia starszakom, a Zoe pozwoli prawdziwie poczuć język w życiu codziennym

Nie byłabym sobą, gdybym nie szukała ciekawych pomocy i poradników na to, żeby mierzyć jeszcze wyżej i działać jeszcze lepiej. Gdy w ręce wpadły mi motywujące plannery i zeszyty do nauki angielskiego od Teachers, przepadłam.

Plannery i E-booki od Teachers – nasz sposób na naukę angielskiego

Sposób na naukę angielskiego to podstawa, dużo lepsza niż bezmyślne powtarzanie gramatyki czy słówek. Ale zacznijmy od początku. Zaprosiłam do rozmowy autorki planerów i e-booków Teachers Concept, abyś i Ty miała szansę poznać tą metodę z bliska. Autorki Teachers zapytałam o to, czego i Ty zapewne chciałabyś się dowiedzieć pod kątem sposobu na naukę angielskiego dzieci. Bo to wyzwanie, ale do ogarnięcia nawet przez zapracowaną mamę.

1. SKĄD POMYSŁ NA PLANERY DZIEWCZYNY?

Pomysł na planery motywacyjne do nauki języka angielskiego dla dzieci o nazwie My English Improver KIDS powstał nieprzypadkowo. W grudniu 2022 zaczęłyśmy przygodę z naszym sklepem internetowym. Dorośli użytkownicy zaczęli korzystać z naszych planerów i naprawdę je pokochali! Dzieci, widząc rodziców z naszymi pomocami do nauki angielskiego, również bardzo chciały mieć taki sam zeszyt dla siebie! Wtedy zaczęłyśmy zastanawiać się nad stworzeniem serii dedykowanej i przeznaczonej tylko i wyłącznie dla dzieci. Projekt pomocy dla dzieci powstał bardzo szybko, potem była już tylko praca nad ewentualnymi poprawkami oraz kolorami okładek (ostatecznie były to kolory pudrowego różu, jasnoniebieskiego oraz zupełna nowość słoneczna żółć). W kwietniu odbyła się premiera tej nowości i cała kampania promocyjna w mediach społecznościowych. Od samego początku produkt cieszył się bardzo dużą popularnością. Dzieci i rodzice pokochali nasze produkty za piękne wykonanie i bogatą zawartość. Możemy śmiało powiedzieć, że jesteśmy dumne z tego projektu. Powstał on z ogromnej pasji do języka angielskiego, wkładamy w to co robimy całe serce i staramy się, aby nasze produkty były tego odzwierciedleniem.

Jaki system nauki angielskiego sprawdzi się dla dzieci?

Naszym zdaniem najlepszą metodą jest nauka języka angielskiego przez zabawę. Im więcej naklejek, kolorowanek, tym nauka bardziej efektywna, bo po prostu jest bardziej interesująca i pobudza wyobraźnię. Nasz planer jest idealną pomocą naukową dla każdego dziecka. Zawiera on prosty, ciekawy i skuteczny sposób przyswajania wiedzy. Główną ideą produktu jest zapisywanie jednego nowego angielskiego słówka dziennie, zgodnie z hasłem 5 WORDS WEEKLY, LEARN ENGLISH QUICKLY. W taki sposób dziecko wyrobi w sobie nawyk systematycznej nauki. Ale to nie wszystko! Planer jest bogaty w różne moduły dodatkowe, co czyni produkt naprawdę unikalnym na polskim rynku! Jednym z modułów jest My Activity Page, który jest pełen różnych zadań kreatywnych! Polegają one m.in. na łączeniu angielskich słów z ich polskimi odpowiednikami, wklejaniu naklejek pod odpowiednimi obrazkami, podpisywaniu obrazków, zapisywaniu słów w prawidłowej kolejności, dzieci to uwielbiają! Najbardziej satysfakcjonujące dla nas są pozytywne opinie rodziców na temat planera, ich dzieci polubiły język angielski i z chęcią uczą się z naszym produktem, robią zadania, uczą się nowych słówek i mają z tego niewyobrażalną frajdę. Cieszymy się ogromnie, że planery okazały się zrewolucjonizować polski rynek edukacyjny, a dzieci traktują je jako swój osobisty zeszyt, pamiętnik, gadżet i noszą go ze sobą również do szkoły. Planner stał się ich codziennym towarzyszem i przyjacielem! To wspaniałe uczucie, gdy widzimy relacje na Instagramie, na których dzieci uczą się z naszymi planerami, a my zauważamy szczere uśmiechy na ich twarzach, są to niewyobrażalnie piękne emocje i ogromna motywacja dla nas do tworzenia nowych produktów. Podsumowując, nauka przez zabawę z planerami My English Improver KIDS to zdecydowanie bardzo skuteczna metoda przyswajania języka angielskiego, zarówno słownictwa, jak i gramatyki, co potwierdzone jest licznymi opiniami kupujących.

sposób na naukę angielskiego
sposób na naukę angielskiego

Jak zmotywować dzieci do nauki angielskiego?

Jak zapewne wielu rodziców wie, zmotywowanie i zachęcenie dziecka do nauki nie jest prostą sprawą, ale przy odpowiednim wsparciu da się osiągnąć wszystko! Na pewno w procesie nauki pomogą planery My English Improver KIDS, które nie są typowym podręcznikiem, bo naszą ideą nie było stworzenie kolejnej książki do nauki angielskiego. Chciałyśmy połączyć naszą wiedzę z estetycznym designem i zachęcającymi do nauki grafikami, naklejkami, kolorowankami i zadaniami. Może właśnie w taki sposób można zachęcić i zmotywować dzieci do nauki języka angielskiego? Pokazując im coś nowego, coś innego, świeże i nowoczesne spojrzenie na naukę, która wcale nie musi kojarzyć się z nudą, wręcz przeciwnie, może stać się jedną z najbardziej pasjonujących aktywności dla dziecka.

Zapisz się na MINTowy newsletter i odbierz PREZENT - Pomysły na kreatywne zabawy na CAŁY MIESIĄC!

Dołącz do naszej społeczności i poczuj miętę do MINT! Nasz newsletter to gwarancja dobrych treści! Odbierz w prezencie 30 kreatywnych pomysłów na zabawy z dzieckiem, bo to nowa jakość czasu z dzieckiem.

sposób na naukę angielskiego
sposób na naukę angielskiego

Co jeszcze oprócz planera i codziennej z nim pracy może zrobić mama, żeby wesprzeć dziecko w nauce języka angielskiego?

Mama przede wszystkim powinna wspierać dziecko w jego działaniach, może zaproponować nawet wspólną naukę, co dzięki naszej ofercie jest jak najbardziej możliwe! Mama ucząc się z z Teachers Concept dla dorosłych, może pokazać dziecku dobry przykład, a dziecko, idąc w ślad za mamą, też chętniej będzie uczyć się angielskiego, tym bardziej, że do dyspozycji posiada przepiękny planer!

A jaka opcja dla mamy, która chce doskonalić swoje umiejętności językowe?

Jeżeli mama chciałaby również doskonalić swoje umiejętności językowe, idealną opcją jest zakupienie planera dla dorosłych, który u nas w sklepie jest dostępny w 3 wersjach kolorystycznych: pudrowym różu, jasnoniebieskim oraz granatowym. Dodatkowo, aby połączyć naukę z odrobiną relaksu, w naszym sklepie są również dostępne naturalne świece sojowe, które można kupić oddzielnie lub w zestawie z planerem. Taki zestaw jest również idealnym prezentem dla mamy na różne okazje. W naszej ofercie posiadamy również e-booki gramatyczne, które mogą być naprawdę świetnym uzupełnieniem nauki! Wszystkie powyżej wymienione produkty pomogą mamie w nauce angielskiego.

Nasze dodatkowe sposoby na naukę języka angielskiego?

PO PIERWSZE: Mamy dla każdego dziecka planner, ja także będę dawać dobry przykład, bo zawsze powtórka i poszerzanie słownictwa to dobra opcja. Ruszamy w drugim tygodniu września, bo ten tydzień startowy organizujemy się w szkole z transportem i życiem domowym. Praca z planerem zajmuje dosłownie 5 minut dziennie, ale to systematyczność ma znaczenie. Nie bez różnicy jest także motywacja i podejście, bez tego nawet najlepszy planer świata nie zadziała. Zatem pokazuję korzyści płynące z umiejętności języka i szanse, które daje mówienie po angielsku.

PO DRUGIE: mamy dzień mówienia po angielsku, początki są trudne, ale każdy kolejny raz będzie już tylko łatwiejszy

PO TRZECIE: oglądamy krótkie filmiki i bajki po angielsku, aby nie tylko się osłuchać, ale także powoli dosłuchać sensu treści

PO CZWARTE: bawimy się językiem, dodając do naszego słownictwa potoczne wyrazu, śmieszne powiedzonka i żarciki, śmiech to zdrowie, ale w ten sposób także łatwiej przyswaja się język

PO PIĄTEK: z Zoe w planach czytanie po angielsku prostych książeczek, ruszamy do biblioteki wybadać co mają też ciekawego, może okazać się, że i tam znajdziemy sposób na naukę angielskiego

podobne artykuły

magazyn dla mamy

Zapisz się na newsletter

MINT MAGazyn online to lifestylowy serwis dla mam. To portal o pozytywnym macierzyństwie i szczęśliwym dzieciństwie. Zajrzyj do nas po codzienną dawkę inspiracji. Poczuj miętę do MINT!

Copyright MINT Project design SHABLON

Pin It on Pinterest

Udostępnij ten artykuł!

Podoba Ci się ten post? Podziel się z nim ze znajomymi i rodziną, udostępniając w wybranym medium.