Najlepsza moda dla dzieci już w Krakowie!

Dobra wiadomość dla wszystkich mam z Krakowa. W czerwcu w kultowej już przestrzeni dawnego hotelu Forum miało miejsce otwarcie nowego Showroomu z niebanalną modą dla dzieci Makoowka.

 

Sklep zapewne znacie z sieci, bo to jeden z najprężniej rozwijających się butików online w Polsce. W Makoowce znajdziecie nie tylko marki znane jak Tocoto Vintage, Tunycottons czy Louis Louise, ale także te bardziej niszowe i trudno dostępne jak chociażby australijskie brandy Feather Drum i Yoli & Otis, czy Misha & Puff ze Stanów Zjednoczonych.

Lipiec w Showroomie Makoowka zapowiada się wybornie. Dla tych, którzy znają Bobo Choses szykuje się nie lada gratka, bo nową kolekcję na sezon jesień/zima 17-18, będziecie mogli zobaczyć tam na żywo. Oryginalne printy i ciekawa filozofia stojąca za kolekcjami, spowodowała, że ubranka Bobo Choses są jednymi z najbardziej lubianych na naszym rynku w segmencie mody nie-sieciówkowej.

Oprócz tego w Makoowce czekają na Was liczne premiery nowych kolekcji, świetne doradztwo i pyszne lizaki dla waszych pociech!

Koniecznie zaglądaj do Showroomu Makoowki jak najczęściej!

Forum Przestrzenie, Kraków

ul. Marii Konopnickiej 28

Zapisz się na newsletter

MINT MAGazyn online to lifestylowy serwis dla mam. To portal o pozytywnym macierzyństwie i szczęśliwym dzieciństwie. Zajrzyj do nas po codzienną dawkę inspiracji. Poczuj miętę do MINT!

Copyright MINT Project design SHABLON

Pin It on Pinterest

Udostępnij ten artykuł!

Podoba Ci się ten post? Podziel się z nim ze znajomymi i rodziną, udostępniając w wybranym medium.