Na początku marca do sklepów w całej Polsce trafiła nowość od WaterWipes: naturalne chusteczki nawilżane dla dzieci Soapberry. Polski dystrybutor marki, firma Eco and More, zorganizowała z tej okazji obchody Dnia Świętego Patryka, zapraszając do wspólnej zabawy blogerów oraz stałych klientów marki wraz z dziećmi.

***

Wydarzenie odbyło się 17 marca w warszawskiej klubokawiarni Polana na Wilanowie. Po krótkim powitaniu przed zgromadzonymi gośćmi wystąpiła położna i specjalistka snu dziecka Emilia Jaśniewska, która wyczerpująco opowiedziała o prawidłowej pielęgnacji małych dzieci, rozszerzaniu diety oraz wypracowywaniu zdrowych nawyków związanych ze snem najmłodszych członków rodziny. Jej fachowe rady wzbudziły zainteresowanie nie tylko osób zgromadzonych w klubokawiarni, ale także fanów WaterWipes śledzących online transmisję live z wydarzenia za pośrednictwem Instagrama.

SAMA NATURA

Zebrani w Polanie goście mieli okazję przetestować nowe chusteczki Soapberry z wyciągiem z orzechów mydlanych i dowiedzieć się wszystkiego na temat wprowadzonego do sprzedaży produktu, dedykowanego maluchom powyżej 6 miesiąca życia. Tego dnia chusteczki WaterWipes zagościły też na dobre w klubokawiarni Polana – obecnie klienci lokalu mogą sięgnąć po nie w każdej chwili dzięki współpracy nawiązanej pomiędzy marką i klubokawiarnią. Wydarzenie wsparła także marka Whisbear, producent znanego na całym świecie Szumiącego Misia – stworzonego przez mamy dla innych mam, aby ułatwiać dzieciom zasypianie.

nowość Soapberry WaterWipesPOROZMAWIAJMY

W drugiej części programu znalazło się miejsce dla panelu dyskusyjnego z udziałem blogerki Marii Góreckiej (Mamy Gadżety), Zuzanny Sielickiej-Kalczyńskiej – założycielki marki Whisbear Szumiący Miś – oraz Kamilli Stańczyk, szefowej firmy Eco and More. Trzy panie – prywatnie mamy trojga dzieci każda – podzieliły się z gośćmi swoimi refleksjami na temat macierzyństwa, ekologii i zmian, które dokonały się w sektorze produktów dziecięcych na przestrzeni lat.

W czasie gdy zgromadzeni rodzice słuchali wystąpień, dzieci pod opieką wykwalifikowanych animatorek brały udział w zajęciach plastycznych, grach i zabawach w odrębnej, przeszklonej sali. Właściciele klubokawiarni zadbali o odpowiednią oprawę: lokal zdobiły barwne koniczynki, a lekkie, wiosenne przekąski i napoje miały odcień nasyconej zieleni: wszystko w duchu Dnia Świętego Patryka oraz w nawiązaniu do koloru nowych chusteczek WaterWipes Soapberry.

nowość Soapberry WaterWipesPOBAWMY SIĘ

Wydarzenie zakończyło się w swobodnej atmosferze dobrej zabawy. Wszyscy goście otrzymali na pożegnanie zestawy upominkowe od WaterWipes, uzupełnione prezentami od marek Whisbear i Ekomama oraz właścicieli klubokawiarni Polana.

nowość Soapberry WaterWipes

Zapisz się na newsletter

MINT MAGazyn online to lifestylowy serwis dla mam. To portal o pozytywnym macierzyństwie i szczęśliwym dzieciństwie. Zajrzyj do nas po codzienną dawkę inspiracji. Poczuj miętę do MINT!

Copyright MINT Project design SHABLON

Pin It on Pinterest

Udostępnij ten artykuł!

Podoba Ci się ten post? Podziel się z nim ze znajomymi i rodziną, udostępniając w wybranym medium.