Unique Bazaar x Koneser
W dniach 6-7 kwietnia w Centrum Praskim Koneser w Warszawie odbędzie się czwarta, wiosenna edycja UNIQUE BAZAAR x KONESER. Wydarzenie jest konceptem typu premium private sale stworzonym z myślą o najbardziej wymagających klientach. Koneser, partner główny wydarzenia, to samo serce odradzającej się warszawskiej Pragi, jednej z najbardziej magnetycznych dzielnic w Warszawie.

SKLEP

Unique Bazaar x Koneser
CENTRUM PRASKIE KONESER
6 – 7 KWIETNIA 2019,
GODZ. 11:00 – 19:00
Podczas dwóch dni w specjalnie zaaranżowanej przestrzeni, którą oferuje kompleks Konesera zaprezentowane zostaną unikalne kolekcje i produkty premium wyselekcjonowanych polskich i zagranicznych marek. Od butików mieszczących się w strefie mody Koneser po firmy zaproszone do udziału z segmentów: moda, design, sztuka, motoryzacja. „Unique Bazaar jest wydarzeniem lifestylowym. Oferuje gościom spędzenie czasu w otoczeniu unikalnych marek i projektantów w wyjątkowej wiosennej atmosferze. Podczas tej edycji nie zabraknie także ciekawych paneli dyskusyjnych i warsztatów w ramach UNIQUE BAZAAR ACADEMY. Podążając za trendami, będziemy poruszać tematy ważne społecznie.” – mówią organizatorki UNIQUE BAZAAR Wioletta Podgórska i Magda Polańska. Ideą UNIQUE BAZAAR x KONESER jest zapewnienie klientom wyjątkowej atmosfery i unikalnego doświadczenia w trakcie zakupów, dlatego organizatorzy stawiają na jakość a nie ilość prezentowanych marek. Wydarzenie odbędzie się w weekend 6-7 kwietnia w godzinach 11.00 – 19.00.
Centrum Praskie Koneser powstało na terenie XIX fabryki wódki przywracając do życia zabytkowe budynki i tworząc nowy punkt na stołecznej mapie rozrywkowej, gastronomicznej, muzealnej, kulturalnej i modowej. 5 minut spacerem od stacji metra Warszawa Wileńska w Koneserze znajdziemy jedno z ciekawszych zagłębi restauracyjnych z kultowymi lokalami i kuchnią z całego świata, muzea niedostępne nigdzie indziej oraz nieprzerwany ciąg wydarzeń i atrakcji. Unikatowy Pasaż Konesera z alternatywną modą, ponad 100 polskich marek niedostępnych w galeriach handlowych, tworzonych przez rodzimych projektantów. Wszystko to w otoczeniu starannie odrestaurowanych budynków z czerwonej cegły, przenoszących gości do czasów Warszawy z przełomu XIX i XX wieku. Koneser to miejsce stworzone z pasji dla ludzi z pasją!

PATRONI MEDIALNI: Radio Chillizet, Ewa i Wnętrze , Warsaw Insider, Fashion Magazyn, fashionpost.pl, Fashion Biznes, Magazyn Mint, Business & Prestiż, Book of Luxury.

podobne artykuły

magazyn dla mam

Zapisz się na newsletter

MINT MAGazyn online to lifestylowy serwis dla mam. To portal o pozytywnym macierzyństwie i szczęśliwym dzieciństwie. Zajrzyj do nas po codzienną dawkę inspiracji. Poczuj miętę do MINT!

Copyright MINT Project design SHABLON

Pin It on Pinterest

Udostępnij ten artykuł!

Podoba Ci się ten post? Podziel się z nim ze znajomymi i rodziną, udostępniając w wybranym medium.