Unique Bazaar x Koneser
W dniach 6-7 kwietnia w Centrum Praskim Koneser w Warszawie odbędzie się czwarta, wiosenna edycja UNIQUE BAZAAR x KONESER. Wydarzenie jest konceptem typu premium private sale stworzonym z myślą o najbardziej wymagających klientach. Koneser, partner główny wydarzenia, to samo serce odradzającej się warszawskiej Pragi, jednej z najbardziej magnetycznych dzielnic w Warszawie.

SKLEP

Unique Bazaar x Koneser
CENTRUM PRASKIE KONESER
6 – 7 KWIETNIA 2019,
GODZ. 11:00 – 19:00
Podczas dwóch dni w specjalnie zaaranżowanej przestrzeni, którą oferuje kompleks Konesera zaprezentowane zostaną unikalne kolekcje i produkty premium wyselekcjonowanych polskich i zagranicznych marek. Od butików mieszczących się w strefie mody Koneser po firmy zaproszone do udziału z segmentów: moda, design, sztuka, motoryzacja. „Unique Bazaar jest wydarzeniem lifestylowym. Oferuje gościom spędzenie czasu w otoczeniu unikalnych marek i projektantów w wyjątkowej wiosennej atmosferze. Podczas tej edycji nie zabraknie także ciekawych paneli dyskusyjnych i warsztatów w ramach UNIQUE BAZAAR ACADEMY. Podążając za trendami, będziemy poruszać tematy ważne społecznie.” – mówią organizatorki UNIQUE BAZAAR Wioletta Podgórska i Magda Polańska. Ideą UNIQUE BAZAAR x KONESER jest zapewnienie klientom wyjątkowej atmosfery i unikalnego doświadczenia w trakcie zakupów, dlatego organizatorzy stawiają na jakość a nie ilość prezentowanych marek. Wydarzenie odbędzie się w weekend 6-7 kwietnia w godzinach 11.00 – 19.00.
Centrum Praskie Koneser powstało na terenie XIX fabryki wódki przywracając do życia zabytkowe budynki i tworząc nowy punkt na stołecznej mapie rozrywkowej, gastronomicznej, muzealnej, kulturalnej i modowej. 5 minut spacerem od stacji metra Warszawa Wileńska w Koneserze znajdziemy jedno z ciekawszych zagłębi restauracyjnych z kultowymi lokalami i kuchnią z całego świata, muzea niedostępne nigdzie indziej oraz nieprzerwany ciąg wydarzeń i atrakcji. Unikatowy Pasaż Konesera z alternatywną modą, ponad 100 polskich marek niedostępnych w galeriach handlowych, tworzonych przez rodzimych projektantów. Wszystko to w otoczeniu starannie odrestaurowanych budynków z czerwonej cegły, przenoszących gości do czasów Warszawy z przełomu XIX i XX wieku. Koneser to miejsce stworzone z pasji dla ludzi z pasją!

PATRONI MEDIALNI: Radio Chillizet, Ewa i Wnętrze , Warsaw Insider, Fashion Magazyn, fashionpost.pl, Fashion Biznes, Magazyn Mint, Business & Prestiż, Book of Luxury.

podobne artykuły

poradnik dla mam

Zapisz się na newsletter

No.13 Mint | gazeta online dla mamy już jest!

Magazyn MINT to poradnik dla mam o charakterze lifestylowym. MINT to nie tylko portal, który codziennie dostarcza porcji inspiracji dla mamy i dziecka. To także drukowany kwartalnik stworzony dla chwili relaksu. Poczuj miętę do MINT.

Copyright MINT Project design SHABLON

Pin It on Pinterest

Udostępnij ten artykuł!

Podoba Ci się ten post? Podziel się z nim ze znajomymi i rodziną, udostępniając w wybranym medium.