Walentynki zbliżają się wielkimi krokami, szaleństwo miłości ogarnia nie tylko Polaków. Na drugiej półkuli wszystko ma większy wymiar. Mieszkańcy Korei oszaleli na punkcie walentynkowej kolekcji marki Starbucks. Nic dziwnego, bo kolekcja, która właśnie trafiła do kawiarni rozpuszcza każde serce.

Nie wypada wręcz w Korei nie posiadać choćby jednej zdobyczy z walentynkowej kolekcji, która już dostępna jest w sprzedaży w kawiarniach Starbucks. Każdy prawdziwy trendsetter poszczycić się może zakupem, którym dumnie dzieli się na Instagramie z #starbuckskorea.
Bez tytułu

Do wyboru pasjonaci Starbucks mają liczne gadżety dla kawoszy. Na kawiarnianych półkach zagościła cała gama produktów w słodkich, pastelowych kolorach.

Starbucks Korea Love Collection_5 Starbucks Korea Love Collection_8

Na miłośników kawy z tej kultowej kawiarni czekają kubki, kubki termiczne, zaparzacze do kawy, mieszadełka, szklanki, bidony, butelki do napojów. Kolekcję uzupełniają słodkie czekoladki, ale także drobne elementy dekoracyjne jak słomki, mieszadełka, czy serduszka z miłosnymi hasłami.

Starbucks Korea Love Collection_4

Cała kolekcja prezentuje się niezwykle zachęcająco i aż żal nam , że seria nie zawitała do Polski. Chciałoby się mieć wszystkie elementy kolekcji, aby codzienna kawa w domu, na spacerze czy w pracy była prawdziwą chwilą przyjemności.

Starbucks Korea Love Collection_3 Starbucks Korea Love Collection_9

Tymczasem ruszamy do najbliższej kawiarni, aby zadowolić się chociaż łykiem ulubionej kawy.

 

Zapisz się na newsletter

MINT MAGazyn online to lifestylowy serwis dla mam. To portal o pozytywnym macierzyństwie i szczęśliwym dzieciństwie. Zajrzyj do nas po codzienną dawkę inspiracji. Poczuj miętę do MINT!

Copyright MINT Project design SHABLON

Pin It on Pinterest

Udostępnij ten artykuł!

Podoba Ci się ten post? Podziel się z nim ze znajomymi i rodziną, udostępniając w wybranym medium.