Świąteczne filmy na Netflixie

Świąteczne filmy na Netflixie przychodzą z pomocą, aby wprowadzić Cię w świąteczną atmosferę. Sprawdź, które warto zobaczyć z mężem, a które z dziećmi podczas rodzinnego seansu filmowego. Mint poleca!

świąteczne filmy na netflixie

SKLEP

Świąteczne filmy na Netflixie dla całej rodziny

Wiem, że zawsze sama możesz wejść do Netflixa i sprawdzić świąteczne rekomendacje, ale zachęcam Cię gorąco do skorzystania z naszej listy. 

Oto polecane i warte obejrzenia filmy na popularnej platformie filmowej. Korzystamy z tej listy w grudniowy czas, aby nastroić się pozytywnie i miło spędzić czas. Bo czym byłoby świąteczne odliczanie bez dobrego wieczoru filmowego.

Każdy z nas ma swoje kultowe świąteczne filmy, my także. Ale cieszę się, gdy na Netflixie pojawiają się nowości świąteczne, które pozwalają oderwać się od rzeczywistości. To 120 minut czystej, świątecznej przyjemności. 

Oto plan na wieczór idealny. Zrób popcorn, lub prażoną ciecierzycę. Nie możesz pominąć kakao z piankami. Ułóż się wygodnie – koniecznie w świątecznych skarpetkach. Wybierz film lub bajkę i masz to! 

Sposób na świąteczną magię

My też uwielbiamy czytać książki, również te o tematyce Świąt. Ale wieczór z dobrym filmem, to też miłe urozmaicenie. Lubię te emocje świątecznego filmu. Na Netflixie mamy całą paletę możliwości. I uwaga to nie żaden post sponsorowany. Chciałam podzielić się z Tobą naszą świąteczną listą. 

Dzieci uwielbiają ,,Ekspres polarny”, ja chętnie zanurzam się w ckliwych historiach, które pozwalają zapomnieć o specyficznym roku 2020. Z całym szacunkiem, ale mam go już dość i liczę, że Nowy Rok przyniesie nam spokój. Oczywiście nie narzekam, bo 2020 mimo wszystkich przeszkód, wykorzystałam do cna. Celebrowałam każdy dzień, nawet ten w piżamie ze zdalnym nauczaniem w tle.

Sprawdź, które świąteczne filmy na Netflixie warto obejrzeć

świąteczne filmy na netflixie

A jakie świąteczne filmy Ty wybierasz?

Na Instagramie dodałam planszę ze świątecznymi filmami na Netflixie. Baw się ze mną, skreślaj te, które już obejrzałaś. Zostaw opinię, albo podziel się swoim świątecznym odkryciem. Ciekawa jestem Twoich wyborów. 

Przyjemnego seansu, świąteczna magia zaczyna się tutaj!

A jeśli masz ochotę na świąteczną książkę dla dzieci, zapraszam Cię TU – po świeżą porcję inspiracji książkowych.

KLIKNIJ TU i czytaj!

Zdjęcie: Freepik

Zapisz się na MINTowy newsletter i odbierz PREZENT - Pomysły na kreatywne zabawy na CAŁY MIESIĄC!

Dołącz do naszej społeczności i poczuj miętę do MINT! Nasz newsletter to gwarancja dobrych treści! Odbierz w prezencie 30 kreatywnych pomysłów na zabawy z dzieckiem, bo to nowa jakość czasu z dzieckiem.

podobne artykuły

magazyn dla mamy

Zapisz się na newsletter

MINT MAGazyn online to lifestylowy serwis dla mam. To portal o pozytywnym macierzyństwie i szczęśliwym dzieciństwie. Zajrzyj do nas po codzienną dawkę inspiracji. Poczuj miętę do MINT!

Copyright MINT Project design SHABLON

Pin It on Pinterest

Udostępnij ten artykuł!

Podoba Ci się ten post? Podziel się z nim ze znajomymi i rodziną, udostępniając w wybranym medium.