Marka FoFo to efekt poszukiwań przez jej twórczynię elementów wyprawki dla swojego synka. Nie znalazła takich, które w tamtym czasie by jej odpowiadały, więc postanowiła stworzyć własne i tak powstało FoFo. FoFo – to grupa dwóch pierwszych sylab słów Forma i Fotografia. Forma jako design i produkt, a Fotografia to jego dopełnienie –  tak jak wizerunek sympatycznego wilczka FoFo. To swoisty Concept Store z rękodziełem stworzonym według konkretnego i autorskiego pomysłu. Tekstylia dla dzieci i dorosłych w najlepszym wydaniu.

***

Tektylia dla dzieci i dorosłych od marki FOFO

W asortyment marki wchodzą produkty dla dzieci: kocyki, poduszki, zawieszki do smoczka, a także tekstylne zabawki w kontrastowej, czarno-białej kolorystyce. Marka FoFo nie chce się jednak ograniczać i przygotowała też coś dla dorosłych m.in koce, poduszki, komplety do łazienki przydatne na weekendowe wyjazdy, na które składa się ręcznik i myjka w wygodnym woreczku do zawieszenia. W planach są jeszcze inne wyjątkowe produkty: torebeczki dla dziewczynek i plecaki dla dorosłych.

Tkaniny i użyte wzornictwo świetnie się uzupełniają. Autorka wykorzystuje bardzo popularny bawełniany muślin i miękkiej, ciepłej bawełny typu wafelek. Kocyki z nich uszyte, zostały wzbogacone odpowiednio dobranymi, bawełnianymi lamówkami, które zapewne wyróżnią je z pośród innych produktów tego typu. To minimalistyczne, ujednolicone produkty w pięknych stonowanych kolorach m.in ochry, które świetnie dopasują się do każdego wnętrza.

Marka FoFo stworzyła dodatkowo drugą linię stylistyczną, gdzie główne skrzypce grają uwielbiane przez projektantkę paski. Nie są one drukowane na tkaninie; stanowią integralną część materiału i powstały na etapie dziania. W tym stylu znajdziemy płaską poduszkę dla niemowlaka, kocyk oraz zawieszkę do smoczka.

Tekstylia dla dzieci i dorosłych od marki FOFOTekstylia dla dzieci i dorosłych od marki FOFO


Mat.pras.

Zapisz się na newsletter

MINT MAGazyn online to lifestylowy serwis dla mam. To portal o pozytywnym macierzyństwie i szczęśliwym dzieciństwie. Zajrzyj do nas po codzienną dawkę inspiracji. Poczuj miętę do MINT!

Copyright MINT Project design SHABLON

Pin It on Pinterest

Udostępnij ten artykuł!

Podoba Ci się ten post? Podziel się z nim ze znajomymi i rodziną, udostępniając w wybranym medium.