Zapraszamy na kolejną rozmowę z cyklu „Mintowe rozmowy latem”. Zofię Karaszewską i Sylwię Stano (Książniczki) spotkałyśmy podczas festiwalu Literacki Sopot, którego MINT objął patronatem medialnym. Autorki przy akompaniamencie szumiącego morza, opowiedziały nam o swojej książce „Ada, to wypada!”, która już jutro trafi na półki księgarni.

***

Jest to publikacja wyjątkowa, gdyż jest zapisem rozmów z inspirującymi kobietami m.in Ewą Błaszczyk, Katarzyną Bonda, Martą Dymek, Ireną Eris czy Agnieszka Holland, które opowiedziały o własnej drodze do sukcesu i bycia sobą. Książka zachęca dziewczyny – te małe i całkiem duże – do robienia wszystkiego o czym marzą, bez skrępowania. Przypomina, że bez względu na okoliczności mają prawo być sobą, popełniać błędy i uczyć się od najlepszych.

Zapraszamy na nasz kanał YouTubie MintMagTv, gdzie znajdziecie więcej rozmów z inspirującymi kobietami!

Zapisz się na newsletter

No.13 Mint | gazeta online dla mamy już jest!

Magazyn MINT to poradnik dla mam o charakterze lifestylowym. MINT to nie tylko portal, który codziennie dostarcza porcji inspiracji dla mamy i dziecka. To także drukowany kwartalnik stworzony dla chwili relaksu. Poczuj miętę do MINT.

Copyright MINT Project design SHABLON

Pin It on Pinterest

Udostępnij ten artykuł!

Podoba Ci się ten post? Podziel się z nim ze znajomymi i rodziną, udostępniając w wybranym medium.