Warszawa to miasto, w którym można znaleźć fajne miejsca dla mam z dziećmi. Niestety dzielnice Bemowo i Wola to raczej kawiarniano – restauracyjna pustynia. Brakowało bardzo w tej okolicy takiego miejsca jakie stworzyły Wiola i Agnieszka – właścicielki kawiarni Tozo Cafe. Dziewczynom udało się zrealizować swoje założenia, czyli stworzenie przestrzeni do zabawy dla dzieci i miejsca do chwili odpoczynku dla ich rodziców.

Za co lubimy ToZo Cafe? Przede wszystkim za przyjazną atmosferę. Czuć, że to miejsce jest naprawdę stworzone z myślą o dzieciach i ich rodzicach. Chociaż nie tylko – jeśli chcecie spędzić przyjemny letni wieczór przy lampce dobrego wina albo lokalnego piwa to też znajdziecie tu coś dla siebie.

ToZo Cafe

Dużym atutem tego miejsca jest lokalizacja – lokal znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Moczydło. Dlatego to idealne miejsce na chwilę odpoczynku po rodzinnym spacerze, czy chociażby wstąpienie na lody.

ToZo Cafe

ToZo Cafe

W lokalu jest duże pomieszczenie stworzone na potrzeby dziecięcych zabaw. Z jednej strony oddzielone nieco od części, w której są stoliki, z drugiej strony z otwartą przestrzenią – dzięki temu można mieć zawsze swoją pociechę „na oku”.

ToZo Cafe dostaje od nas duży plus za:

Akcję wspierającą karmienie piersią  „Mama karmi w ToZo Cafe”. Świetna inicjatywa, za którą bijemy duże brawa. Na czym polega akcja? Jeżeli karmisz piersią poinformuj o tym obsługę – otrzymasz pyszną herbatkę gratis.

ToZo Cafe

Zorganizowanie grupy zakupowej.  Za pośrednictwem serwisu Lokalny Rolnik możesz zamówić przez internet ekologiczne, regionalne produkty pochodzące od sprawdzonych dostawców. Produkty są przywożone do kawiarni w konkretne dni bezpośrednio od rolników. Oczywiście sprawdziłam jak to działa w praktyce. To co bardzo mi się spodobało to szeroki asortyment produktów (warzywa, owoce, mięso, mąki, kasze, makarony itd.). Można tam znaleźć również gotowe produkty – wędliny, pierogi, nabiał itd., które są naprawdę super jakości.

Zajęcia dla dzieci – warsztaty plastyczne, zajęcia teatralne, językowe. dogoterapia, czy słynne już Gordonki – zajęcia umuzykalniające dla najmłodszych.

Menu

Znajdziesz to coś dla siebie bez względu na porę dnia czy upodobania kulinarne. Masz do wyboru śniadania (np. kanapki na pełnoziarnistym pieczywie z łososiem, awocado i warzywami, czy granolę z owocami) codziennie świeżą zupę, naleśniki, pierogi, przekąski, zdrowe koktajle i smoothie (polecam nasz ulubiony ze szpinakiem, bananem i mango) i fajne sezonowe sałatki. Oczywiście nie zabraknie czegoś słodkiego i naprawdę dobrej kawy.

Tekst/Zdjęcia: dietetyk Daria Rybicka www.dariarybicka.pl

Zapisz się na newsletter

MINT MAGazyn online to lifestylowy serwis dla mam. To portal o pozytywnym macierzyństwie i szczęśliwym dzieciństwie. Zajrzyj do nas po codzienną dawkę inspiracji. Poczuj miętę do MINT!

Copyright MINT Project design SHABLON

Pin It on Pinterest

Udostępnij ten artykuł!

Podoba Ci się ten post? Podziel się z nim ze znajomymi i rodziną, udostępniając w wybranym medium.