KSIĄŻKI: TUTAJ JESTEŚMY. WSKAZÓWKI DLA MIESZKAŃCA PLANETY ZIEMIA

Z niezwykłą trafnością i subtelnym poczuciem humoru Oliver Jeffers stworzył krótki przewodnik po naszej planecie. Rysował go z myślą o swoim synu, jednak zawarte w nim myśli są na tyle uniwersalne, że bez problemu przemówią do dzieci i ich rodziców na całym świecie. Autor chce przekazać uniwersalny system wartości, u którego podstaw stoją uprzejmość i tolerancja.

***

Książka "Tutaj jesteśmy. Wskazówki dla mieszkańca Ziemi"Książka "Tutaj jesteśmy. Wskazówki dla mieszkańca Ziemi"Usiądź wygodnie i posłuchaj o niezwykłej planecie… ZIEMI. To właśnie tutaj jesteś. Z całego KOSMOSU wybrałeś to miejsce na rozpoczęcie niezwykłej podróży – podróży życia. Gratulujemy! Tylko uważaj, czas biegnie tu bardzo szybko. Odkrywaj wspaniałe miejsca, poznawaj nowych ludzi, korzystaj z jej uroków, ale pamiętaj – dbaj o nią, bo jest tylko jedna. I najważniejsza wskazówka – nie jesteś TU sam. Możesz zawsze liczyć na pomoc. Szczególnie, gdy jesteś dobry dla innych.

Udanej podróży!

„Tutaj jesteśmy. Wskazówki dla mieszkańca planety Ziemia” to tytuł, który powinien zagościć w domu każdej współczesnej rodziny.

Książkę kupicie na stronie Wydawnictwa Zielona Sowa.


Mat.pras.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ