VTech rozpieszcza dzieci z okazji Dnia Dziecka. Wśród nowości znaleźć można dokładnie to, co dziecku potrzeba do szczęścia. A to wszystko w soczystych, zachęcających i kolorowych barwach.

Śmiało można powiedzieć, że z oferty wiosennych VTech rodzic malucha, przedszkolaka a nawet starszaka, znajdzie coś specjalnego na tą radosną okazję. Bo przecież w Dniu Dziecka chodzi przede wszystkim o to, żeby się świetnie bawić! Zatem zobacz, poczytaj i spraw przyjemność dzieciom. Nie zapomnij, że najciekawsze są te zabawki, którymi można się bawić wspólnie!

vtech dla dzieci

1// PROJEKTOR KOŁYSANKA

“ Śpij me maleństwo, oczka już zmruż ja Cię kołyszę, a sen jest tuż, tuż.” Muzyka ukołysze do snu, odgłosy natury sprawią, że dziecko zasypiać będzie w przyjaznej atmosferze, poczuciu bezpieczeństwa i spokoju. Obrazy emitowane przez projektor to miłe uzupełnienie, gwarantujące spokojny sen maluszka.

2// WYWROTKA MAŁEGO BUDOWNICZEGO

Jadę w daleką drogę wożę ładunki tam i tu!

Licz i baw się z Wywrotką Małego Budowniczego. Wrzuć kolorową kulkę do specjalnego otworu na wywrotce, aby usłyszeć nazwy cyfr oraz naciśnij duże kolorowe przyciski, aby poznać kolory i nazwy narzędzi. Rozładuj wywrotkę i rozpocznij zabawę od nowa!

3// MOJE PIERWSZE RYMOWANKI

Przyjemne dla ucha rymowanki, piosenki które łatwo wpadają w ucho, a nogi same rwą się do przytupywania. Sprawdzi się w podróży, ale i w domu. Dostarczy wrażeń i pozwala poznawać świat.

4// STOLICZEK EDUKACYJNY

Oferuje aż 6 różnych stacji tematycznych. Dogodny do zabawy na siedząco lub stojąco. Pozwala na naukę: cyfr, liter, kształtów oraz kolorów. Zegar, telefon, książeczka interaktywna, wiele przyjaznych melodii – cóż można chcieć do zabawy więcej!

5// WIEŻA PARKINGOWA

Seria Tut Tut Autka ma już wielu małych zwolenników. Wysoka wieża zachęca do zabawy nie tylko z tatą. Zbudujcie razem tor i róbcie wyścigi ze zjazdem w roli głównej. Zestaw pozwala usprawnić motorykę maluszka, zachęca do odgrywania ról z życia Tut Autka.

Wystarczy tak nie wiele, żeby dobrze się bawić!

Zapisz się na newsletter

MINT MAGazyn online to lifestylowy serwis dla mam. To portal o pozytywnym macierzyństwie i szczęśliwym dzieciństwie. Zajrzyj do nas po codzienną dawkę inspiracji. Poczuj miętę do MINT!

Copyright MINT Project design SHABLON

Pin It on Pinterest

Udostępnij ten artykuł!

Podoba Ci się ten post? Podziel się z nim ze znajomymi i rodziną, udostępniając w wybranym medium.