VTech rozpieszcza dzieci z okazji Dnia Dziecka. Wśród nowości znaleźć można dokładnie to, co dziecku potrzeba do szczęścia. A to wszystko w soczystych, zachęcających i kolorowych barwach.

Śmiało można powiedzieć, że z oferty wiosennych VTech rodzic malucha, przedszkolaka a nawet starszaka, znajdzie coś specjalnego na tą radosną okazję. Bo przecież w Dniu Dziecka chodzi przede wszystkim o to, żeby się świetnie bawić! Zatem zobacz, poczytaj i spraw przyjemność dzieciom. Nie zapomnij, że najciekawsze są te zabawki, którymi można się bawić wspólnie!

vtech dla dzieci

1// PROJEKTOR KOŁYSANKA

“ Śpij me maleństwo, oczka już zmruż ja Cię kołyszę, a sen jest tuż, tuż.” Muzyka ukołysze do snu, odgłosy natury sprawią, że dziecko zasypiać będzie w przyjaznej atmosferze, poczuciu bezpieczeństwa i spokoju. Obrazy emitowane przez projektor to miłe uzupełnienie, gwarantujące spokojny sen maluszka.

2// WYWROTKA MAŁEGO BUDOWNICZEGO

Jadę w daleką drogę wożę ładunki tam i tu!

Licz i baw się z Wywrotką Małego Budowniczego. Wrzuć kolorową kulkę do specjalnego otworu na wywrotce, aby usłyszeć nazwy cyfr oraz naciśnij duże kolorowe przyciski, aby poznać kolory i nazwy narzędzi. Rozładuj wywrotkę i rozpocznij zabawę od nowa!

3// MOJE PIERWSZE RYMOWANKI

Przyjemne dla ucha rymowanki, piosenki które łatwo wpadają w ucho, a nogi same rwą się do przytupywania. Sprawdzi się w podróży, ale i w domu. Dostarczy wrażeń i pozwala poznawać świat.

4// STOLICZEK EDUKACYJNY

Oferuje aż 6 różnych stacji tematycznych. Dogodny do zabawy na siedząco lub stojąco. Pozwala na naukę: cyfr, liter, kształtów oraz kolorów. Zegar, telefon, książeczka interaktywna, wiele przyjaznych melodii – cóż można chcieć do zabawy więcej!

5// WIEŻA PARKINGOWA

Seria Tut Tut Autka ma już wielu małych zwolenników. Wysoka wieża zachęca do zabawy nie tylko z tatą. Zbudujcie razem tor i róbcie wyścigi ze zjazdem w roli głównej. Zestaw pozwala usprawnić motorykę maluszka, zachęca do odgrywania ról z życia Tut Autka.

Wystarczy tak nie wiele, żeby dobrze się bawić!

Zapisz się na newsletter

gazeta dla mam

No.14 MINT | świąteczne wydanie już jest!

Magazyn MINT to poradnik dla mam o charakterze lifestylowym. MINT to nie tylko portal, który codziennie dostarcza porcji inspiracji dla mamy i dziecka. To także drukowany kwartalnik stworzony dla chwili relaksu. Poczuj miętę do MINT.

Copyright MINT Project design SHABLON

Pin It on Pinterest

Udostępnij ten artykuł!

Podoba Ci się ten post? Podziel się z nim ze znajomymi i rodziną, udostępniając w wybranym medium.