Dzień Mamy – niech w tym roku będzie jeszcze bardziej wyjątkowy. Zaplanuj przyjęcie dla ukochanej mamy, lub wspólnie z przyjaciółkami-mamami zorganizujcie przyjęcie z okazji waszego święta. Ot tak po prostu dla siebie! Niech będzie kolorowo i smacznie!

W miłych okolicznościach przyrody, w ulubionej restauracji lub na tarasie, ile mam tyle pomysłów. Tego dnia zróbcie drogie mamy coś dla siebie. Wystarczą dobre chęci, sprawna organizacja i duża doza pozytywnego nastawienia, aby przygotować przyjęcie dla mam. Przez ten wspólny czas to Ty mamo będziesz najważniejsza i nie mniej z tego powodu wyrzutów sumienia. Jeśli Ty będziesz szczęśliwa i uśmiechnięta, Twoje dziecko także. Taki czas tylko z przyjaciółkami potrzebny jest mamie nie tylko raz w roku, ale tak często, jak jest to możliwe, a nawet częściej.

DZIEŃ MAMY PARTY

PLAN DZIAŁANIA

Źródło: lillianhopedesigns

#1 Z KIM? Zachęć do wspólnego Dnia Mamy przyjaciółki i koleżanki, do wspólnego czasu, relaksu i dobrej zabawy, nigdy długo nie trzeba przekonywać

#2 MIEJSCE  w którym każda z Was będzie mogła zrelaksować, niech nikt Wam nie przeszkadza. Przy pięknej pogodzie postawcie na plener: ogród, plaża, łąka, balkon, taras a nawet las. Bliskość natury nie tylko jest modna, ale przede wszystkim niezwykle relaksująca!

#3 PODZIAŁ RÓŁ – dekoracje – jedzenie – napoje – muzyka – atrakcje, każda z Was ma swoją smykałkę, dzieląc się zadaniami sprawniej pójdzie organizacja spotkania

#4 DEKORACJE – bukiety kwiatów, kolorowe papierowe pompony, słomki w kropki, możliwości jest wiele. Niech będzie kolorowo i soczyście, nie oszczędzaj na dekoracjach, zafunduj koleżankom efekt wow! Diabeł tkwi w szczegółach!

#5 JEDZENIE – niech będzie smacznie, ale prosto. Możecie umówić się na tematyczny bufet. Wiosną mamy ochotę na nowalijki, lekkie sałatki czy słodki stół. Nie zapomnij o pięknym podaniu, serwetki, półmiski, patery – jemy oczami!

#6 COŚ DO PICIA – lemoniada truskawkowa a może kompot z rabarbaru? jako wisienka na torcie ulubione koktajle. Zadbajcie o oprawę, bądźcie oryginalne!

#7 MUZYKA – umili czas, łagodzi obyczaje! Dla każdej z Was coś miłego, mieszajcie style i lata, macie się świetnie bawić, wzruszyć, a nawet tańczyć jeśli na to przyjdzie Wam ochota.

#8 ATRAKCJE – fotobudka, tort, bańki mydlane, prezenty niespodzianki? na pewno i Ty masz pomysł na jak uatrakcyjnić to spotkanie, niech będzie wesoło!

Niech Dzień Mamy z przyjaciółkami stanie się tradycją!

Źródło: coolmompicks

Źródło: catchmyparty

Źródło: Bloglovin

5

Źródło: Scontent

Źródło: bestfriendsforfrosting.com

Źródło: thedecorista.com

Źródło: theproperblog.com

Źródło: 100 layer cakelet

 

Zapisz się na newsletter

No.13 Mint | gazeta online dla mamy już jest!

Magazyn MINT to poradnik dla mam o charakterze lifestylowym. MINT to nie tylko portal, który codziennie dostarcza porcji inspiracji dla mamy i dziecka. To także drukowany kwartalnik stworzony dla chwili relaksu. Poczuj miętę do MINT.

Copyright MINT Project design SHABLON

Pin It on Pinterest

Udostępnij ten artykuł!

Podoba Ci się ten post? Podziel się z nim ze znajomymi i rodziną, udostępniając w wybranym medium.