Dzień Mamy – niech w tym roku będzie jeszcze bardziej wyjątkowy. Zaplanuj przyjęcie dla ukochanej mamy, lub wspólnie z przyjaciółkami-mamami zorganizujcie przyjęcie z okazji waszego święta. Ot tak po prostu dla siebie! Niech będzie kolorowo i smacznie!

Dzień mamy wśród natury, czemu nie! W miłych okolicznościach przyrody, w ulubionej restauracji lub na tarasie, ile mam, tyle pomysłów. Tego dnia zróbcie drogie mamy coś dla siebie. Wystarczą dobre chęci, sprawna organizacja i duża doza pozytywnego nastawienia, aby przygotować przyjęcie dla mam. Przez ten wspólny czas to Ty mamo będziesz najważniejsza i nie mniej z tego powodu wyrzutów sumienia. Jeśli Ty będziesz szczęśliwa i uśmiechnięta, Twoje dziecko także. Taki czas tylko z przyjaciółkami potrzebny jest mamie nie tylko raz w roku, ale tak często, jak jest to możliwe, a nawet częściej.

DZIEŃ MAMY PARTY

PLAN DZIAŁANIA

#1 Z KIM? Zachęć do wspólnego Dnia Mamy przyjaciółki i koleżanki, do wspólnego czasu, relaksu i dobrej zabawy, nigdy długo nie trzeba przekonywać

#2 MIEJSCE  w którym każda z Was będzie mogła zrelaksować, niech nikt Wam nie przeszkadza. Przy pięknej pogodzie postawcie na plener: ogród, plaża, łąka, balkon, taras a nawet las. Bliskość natury nie tylko jest modna, ale przede wszystkim niezwykle relaksująca!

#3 PODZIAŁ RÓŁ – dekoracje – jedzenie – napoje – muzyka – atrakcje, każda z Was ma swoją smykałkę, dzieląc się zadaniami sprawniej pójdzie organizacja spotkania

#4 DEKORACJE – bukiety kwiatów, kolorowe papierowe pompony, słomki w kropki, możliwości jest wiele. Niech będzie kolorowo i soczyście, nie oszczędzaj na dekoracjach, zafunduj koleżankom efekt wow! Diabeł tkwi w szczegółach!

#5 JEDZENIE – niech będzie smacznie, ale prosto. Możecie umówić się na tematyczny bufet. Wiosną mamy ochotę na nowalijki, lekkie sałatki czy słodki stół. Nie zapomnij o pięknym podaniu, serwetki, półmiski, patery – jemy oczami!

#6 COŚ DO PICIA – lemoniada truskawkowa a może kompot z rabarbaru? jako wisienka na torcie ulubione koktajle. Zadbajcie o oprawę, bądźcie oryginalne!

#7 MUZYKA – umili czas, łagodzi obyczaje! Dla każdej z Was coś miłego, mieszajcie style i lata, macie się świetnie bawić, wzruszyć, a nawet tańczyć jeśli na to przyjdzie Wam ochota.

#8 ATRAKCJE – fotobudka, tort, bańki mydlane, prezenty niespodzianki? na pewno i Ty masz pomysł na jak uatrakcyjnić to spotkanie, niech będzie wesoło!

Niech Dzień Mamy z przyjaciółkami stanie się tradycją!

 

Zapisz się na newsletter

MINT MAGazyn online to lifestylowy serwis dla mam. To portal o pozytywnym macierzyństwie i szczęśliwym dzieciństwie. Zajrzyj do nas po codzienną dawkę inspiracji. Poczuj miętę do MINT!

Copyright MINT Project design SHABLON

Pin It on Pinterest

Udostępnij ten artykuł!

Podoba Ci się ten post? Podziel się z nim ze znajomymi i rodziną, udostępniając w wybranym medium.