Wielka Fabryka Elfów już po raz piąty zawitała do Gdańska. W tym roku dzieci pomogą Elfom stworzyć eliksir św. Mikołaja. Zapraszamy na magiczną 2,5h podróż po Wielkiej Fabryce Elfów.

Na specjalnie życzenie Świętego Mikołaja elfy oprowadzą najmłodszych po zakamarkach jego Wielkiej Fabryki. W tym roku dzieci, nie tylko wezmą udział w świątecznych przygotowaniach, ale również pomogą Elfom stworzyć eliksir. Będzie on niezbędny, aby przygotować się do Świąt  i dostarczyć prezenty do każdego dziecka na świecie. By skomponować eliksir najmłodsi goście Fabryki odwiedzą 10 punktów z atrakcjami.

Wielka Fabryka Elfów Mammazine Wielka Fabryka Elfów Mammazine1 Wielka Fabryka Elfów Mammazine2 Wielka Fabryka Elfów Mammazine4 Wielka Fabryka Elfów Mammazine6 Wielka Fabryka Elfów Mammazine7 Wielka Fabryka Elfów Mammazine9

Na dzieci czekają aktywności ruchowe, zręcznościowe, zagadki logiczne oraz zadania edukacyjne w laboratorium chemicznym. Wizyta zwieńczona będzie spotkaniem ze Świętym Mikołajem. Elfy przygotowały wiele nowości i Fabryka zaskoczy także stałych bywalców!

Zapisz się na newsletter

MINT MAGazyn online to lifestylowy serwis dla mam. To portal o pozytywnym macierzyństwie i szczęśliwym dzieciństwie. Zajrzyj do nas po codzienną dawkę inspiracji. Poczuj miętę do MINT!

Copyright MINT Project design SHABLON

Pin It on Pinterest

Udostępnij ten artykuł!

Podoba Ci się ten post? Podziel się z nim ze znajomymi i rodziną, udostępniając w wybranym medium.