W ten przedświąteczny czas wybrałyśmy się do pracowni Yellow Yarny Yak, w skrócie YYY. A tam w powietrzu wisi już świąteczno-bożonarodzeniowy klimat.

Sobotnie przedpołudnie, na zewnątrz wieje i dmucha, a my zaczynamy malować choinkę. Zakładamy wełniane swetry, kamizelki i portki. Wokół szyi motamy szaliki i kołnierzyki. Jest nam ciepło i wesoło. Jest drewniana choinka, ubrana w pompony, jest domowy plac zabaw i nawet puchaty królik Pusia pojawia się na chwilę. Są pączki, pierniki i inne rarytasy. Dziewczyny malują, chłopaki wymachują szalikami jak na rodeo. Każde z dzieci ma na sobie wełniany element stroju, który sprawia, że jest nie tylko ciepło i przyjemnie, ale i niebanalnie. Można tak usiąść do wigilijnego stołu i leżeć pod choinką rozpakowując prezenty.

Zdrowych, wesołych i ciepłych Świąt Bożego Narodzenia Życzy Yellow Yarny Yak.

„Jesteśmy dla Was z potrzeby tworzenia. Dzieci to nasza wielka miłość, to one nas inspirują. Doceniamy minimalizm i wysoką jakość, bo wiemy, że to cieszy dłużej. Uważamy, że nasza przyszłość to świadomy i odpowiedzialny proces tworzenia i użytkowania. Wykonujemy ręcznie nasze produkty w limitowanych seriach lub na indywidualne zamówienie. Używamy naturalnych materiałów i detali z recyklingu. Produkujemy lokalnie, wspierając regionalnych twórców. Twoje odczucia są dla nas ważne, dlatego sprzyjamy Twoim wyborom.” – mówią twórcy marki YYY.

Tekst: Kasia Kosińska-Klakla

Zdjęcia: Tonia Lechowicz

Zapisz się na newsletter

MINT MAGazyn online to lifestylowy serwis dla mam. To portal o pozytywnym macierzyństwie i szczęśliwym dzieciństwie. Zajrzyj do nas po codzienną dawkę inspiracji. Poczuj miętę do MINT!

Copyright MINT Project design SHABLON

Pin It on Pinterest

Udostępnij ten artykuł!

Podoba Ci się ten post? Podziel się z nim ze znajomymi i rodziną, udostępniając w wybranym medium.