#JanodnaGwiazdkę

Blask świątecznych lampek, zapach świerku, radosny gwar i radość dzieci. To znak, że magia świąt już do nas dotarła. Myśląc o świętach nie możemy pominąć radości z obdarowywania bliskich. Dzieci mają z gwiazdkowych prezentów największą frajdę i czekają na ten dzień cały rok.

Janod, niezmiennie projektuje zabawki, które są synonimem innowacyjności, francuskiego designu i najwyższej jakości. Unikalne zabawki Janod tworzone są z drewna i innych doskonałych materiałów, a przede wszystkim z dziecięcych marzeń!

#JanodnaGwiazdkę to nasza selekcja pięknych prezentów, które ucieszą dzieci w Dzień Bożego Narodzenia, a potem przez wiele dni dostarczać będą samej przyjemności z zabawy. Markę Janod znamy i cenimy nie od dzisiaj, bo to nie tylko dobry, ale piękny wybór, który daje dzieciom beztroską i radosną zabawę, która sprzyja ich rozwojowi.

W ogromnej ilości sklepowych ofert wybieramy te zabawki, które pozostaną z nami na dłużej, a może nawet ucieszą kolejne pokolenie.

MINT wybrał na tegoroczne święta te, które rozwijają umiejętności maluszka: koordynację rączek, zręczność czy też kojarzenie kształtów i kolorów.

Jednak przede wszystkim stawiamy na dobrą zabawę, która pozwoli spędzić najmilszy rodzinny czas pod choinką. Jednym słowem #JanodnaGwiazdkę!

W tym roku pod choinką każdy znajdzie coś wyjątkowego. Dla maluszka zajączki do ciągnięcia, które w pierwszym etapie będą bawić ciągnięte przez brata czy siostrę. Posłużą za gryzak, a potem już przy nauce chodzenia i pierwszych krokach dostarczą nowej radości z samodzielnej zabawy.

Roczne brzdące przez zabawę poznawać będą nowe kształty i kolory. Sorter będzie dostarczał rozrywki, a potem stanie się miejscem na skarby w pokoju dziecka. To zachęta do samodzielnej zabawy, ale także świetna zabawa z rodzicami.

Przedszkolaki natomiast oddadzą się pasji składania gwiazdkowych wróżek. Bajeczne kolory, piękne wzory. Czas na ozdabianie! A może ta girlanda zawiśnie jeszcze w trakcie świąt na choince i cieszyć będzie podwójnie?

Cudownej świątecznej zabawy z #JanodnaGwiazdkę!

 

Zajączki drewniane do ciągnięcia

Zestaw artystyczny Girlandy z Wróżkami

Piramida wieża drewniana Baby Forest


 

Sukienka Zoe: Jeżyk Baby

Sweter Mama: The Odder Side Baby

 

Zdjęcia: Monika Skowrońska

Dziękujemy Alt Cafe Gydnia za możliwość realizacji sesji zdjęciowej.

Zapisz się na newsletter

MINT MAGazyn online to lifestylowy serwis dla mam. To portal o pozytywnym macierzyństwie i szczęśliwym dzieciństwie. Zajrzyj do nas po codzienną dawkę inspiracji. Poczuj miętę do MINT!

Copyright MINT Project design SHABLON

Pin It on Pinterest

Udostępnij ten artykuł!

Podoba Ci się ten post? Podziel się z nim ze znajomymi i rodziną, udostępniając w wybranym medium.