Zabawa walentynkowa inna od wszystkich!

Kochamy cały rok, całą duszą, bez ustanku coraz mocniej. Ten jeden dzień w roku niczego nie zmienia, niczego nie wnosi, ale może być okazją do miłego spędzenia czasu z osobami, które są nam najukochańsze na świecie.

A ponieważ miłość wyrażamy drobnymi gestami oto nasze walentynkowe strzały miłości.

zabawa walentynkowaWykonane własnoręcznie przez małe łapki, mamy nadzieję ucieszą obdarowywanych. Niech to będzie dla Was doskonała zabawa, ale również i przede wszystkim okazja do rodzinnych rozmowy na temat miłości.

STRZAŁY ŚWIĘTEGO WALENTEGO | ZABAWA WALENTYNKOWA

Potrzebujemy oprócz zapału, oddechu miłości

* patyczki do szaszłyków
* kolorowy brystol
* włóczka/sznurek
* washi tape
* nożyczki

zabawa walentynkowazabawa walentynkowa

Poszczególne elementy zabawa walentynkowej wycinamy z brystolu lub innego kolorowego papieru. Przytnijmy je po obu stronach, aby nadać kształt piór rodem z indiańskich legend i opowieści. Przymocowujemy pióra za pomocą sznurka, włóczki lub nawet taśmy. My szczególnie lubimy kolorowe i niezwykle praktyczne washi tape, które kupujemy prawie na kilogramy. Przy produkcji strzał miłości również niezwykle się przydały. Udekorowaliśmy nimi również patyczek, aby strzały były jeszcze bardziej kolorowe, utrzymane w miłosnym klimacie.

Strzały zakończone grotem lub serduszka przypadną nie jednej dużej czy małej dziewczynie. Do strzały można dołączyć bilecik, liścik miłosny, albo garść słodkości, koniecznie w kolorach walentynek.

Niech będzie słodko, niech będzie z nutką romantycznego, pozytywnego zakręcenia głowy.

I oby ten nastrój utrzymał się w waszych sercach i domach nie tylko w ten jeden dzień worku, niech zawsze Was pcha do przodu, dodaj energii, która pozwoli góry przenosić.

A Ty do kogo powiesz BE MY VALENTINE ? Jak podoba Ci się nasza zabawa walentynkowa?

zabawa walentynkowa

zabawa walentynkowa

zabawa walentynkowa

 

 

Zapisz się na newsletter

MINT MAGazyn online to lifestylowy serwis dla mam. To portal o pozytywnym macierzyństwie i szczęśliwym dzieciństwie. Zajrzyj do nas po codzienną dawkę inspiracji. Poczuj miętę do MINT!

Copyright MINT Project design SHABLON

Pin It on Pinterest

Udostępnij ten artykuł!

Podoba Ci się ten post? Podziel się z nim ze znajomymi i rodziną, udostępniając w wybranym medium.