Każda z nas jest świadoma, że koloryzacja i codzienna stylizacja – czyli w zasadzie zabiegi, których celem jest upiększać włosy – w rezultacie niestety je niszczą. Chemia i temperatura, czynniki zewnętrzne, a także brak odpowiedniej pielęgnacji powodują wielopoziomowe uszkodzenia, które dają „efekt domina”. Najszybciej włosy tracą blask, ponieważ uszkodzeniu ulega naturalny zewnętrzny płaszcz hydrolipidowy, który podobnie jak w przypadku skóry chroni i odpowiada za odpowiednie nawilżenie.

Absolue kératine René Furterer to nowa, ekskluzywna linia do włosów zniszczonych, łamliwych, osłabionych – wymagających dogłębnej regeneracji i wielopoziomowej odbudowy. Jej skuteczność wynika z synergicznego połączenia składników aktywnych :

z19500130Q,Nowa-kolekcja-do-pielegnacji-wlosow-zniszczonych

KERATYNA POCHODZENIA ROŚLINNEGO: wyekstrahowane z soi i protein pszenicy cząsteczki mają biomimetyczny charakter, co oznacza, że wiernie naśladują budowę naturalnych włókien keratynowych włosa. Dzięki temu mają doskonałe zdolności penetracyjne i wysoką skuteczność w zakresie rekonstrukcji łańcuchów keratynowych, odpowiedzialnych za zdrowy wygląd, sprężystość i blask włosów.

BIOCYMENTYNA to ekstrakt z lipidów sojowych, bogatych w sterole, ceramidy i nienasycone kwasy tłuszczowe, które budową imitują cząsteczki naturalnie wchodzące w skład cementu międzykomórkowego i go uzupełniają. Dzięki temu wygładzają łuski i scalają strukturę włosa, wzmacniając tym samym jego nawilżenie i ochronę.

OLEJ Z LNICZNIKA jest wyjątkowo bogaty w nienasycone kwasy tłuszczowe (80%), w szczególności Omega3. Doskonale odżywia i odbudowuje naturalną barierę ochronną, czyli płaszcz hydrolipidowy, dzięki czemu włos jest znacznie lepiej chroniony i nie traci nawilżenia.

RENÉ FURTERER ABSOLUE KÉRATINE SZAMPON GŁĘBOKO ODBUDOWUJĄCY

ABSOLUE KÉRATINEDelikatnie oczyszcza, aby zapewnić włosom zniszczonym i uszkodzonym łagodną kąpiel regenerującą. Intensywnie odbudowuje strukturę włosów, dzięki wyjątkowej, ekskluzywnej formule łączącej keratynę roślinną*, biocymentynę i olej z lnicznika. Bogata, perłowa konsystencja o pięknym zapachu jest w pełni naturalna (100% składników) i nie zawiera powierzchniowo czynnych siarczanów (SLS) ani silikonów. Obecność kompleksu kationowego zmiękcza wodę. Elegancki i zmysłowy zapach to dodatkowy atut pielęgnacji.

Efekt: miękkie, błyszczące, łatwe do ułożenia włosy. Stosowanie: do codziennego mycia włosów. Pozostawić na 1-3 minuty

RENÉ FURTERER ABSOLUE KÉRATINE MASKA GŁĘBOKO ODBUDOWUJĄCA

ABSOLUE KÉRATINEStanowi intensywnie regenerującą kurację SOS, przywracającą włosom zniszczonym siłę, witalność i elastyczność. Działa dogłębnie–naprawia uszkodzenia i odtwarza prawidłową budowę włókien, nawet w warstwie korowej. Dzięki synergii w pełni naturalnych (100%) składników aktywnych: roślinnej keratynie*, biocymentynie i olejowi z lnicznika, bogata formuła maski działa jak luksusowe spa. Elegancki i zmysłowy zapach to dodatkowy atut pielęgnacji.

Efekt: miękkie, błyszczące, łatwe do ułożenia włosy. Stosowanie: 1-2 X w tygodniu jako element miesięcznej kuracji. Pozostawić na włosach 5-8 minut.

RENÉ FURTERER ABSOLUE KÉRATINE ODŻYWKA GŁĘBOKO ODBUDOWUJĄCA BEZ SPŁUKIWANIA

ABSOLUE KÉRATINEIntensywnie odbudowuje strukturę włosów zniszczonych i uszkodzonych, wykorzystując ekskluzywny kompleks keratyny roślinnej*, biocymentyny i oleju z lnicznika. Uzupełnieniem w pełni naturalnej (100%), formuły jest olej sezamowy. Elegancki i zmysłowy zapach to dodatkowy atut pielęgnacji. Nie zawiera silikonów.

Efekt: miękkie, błyszczące, łatwe do ułożenia włosy. Stosowanie: codziennie, na suche lub wilgotne włosy. Nie spłukiwać.

 

 

Zapisz się na newsletter

No.12 Mint dostępny online i w salonach Empik

Copyright MINT Project design SHABLON

Pin It on Pinterest

Udostępnij ten artykuł!

Podoba Ci się ten post? Podziel się z nim ze znajomymi i rodziną, udostępniając w wybranym medium.