Każda z nas jest świadoma, że koloryzacja i codzienna stylizacja – czyli w zasadzie zabiegi, których celem jest upiększać włosy – w rezultacie niestety je niszczą. Chemia i temperatura, czynniki zewnętrzne, a także brak odpowiedniej pielęgnacji powodują wielopoziomowe uszkodzenia, które dają „efekt domina”. Najszybciej włosy tracą blask, ponieważ uszkodzeniu ulega naturalny zewnętrzny płaszcz hydrolipidowy, który podobnie jak w przypadku skóry chroni i odpowiada za odpowiednie nawilżenie.

Absolue kératine René Furterer to nowa, ekskluzywna linia do włosów zniszczonych, łamliwych, osłabionych – wymagających dogłębnej regeneracji i wielopoziomowej odbudowy. Jej skuteczność wynika z synergicznego połączenia składników aktywnych :

z19500130Q,Nowa-kolekcja-do-pielegnacji-wlosow-zniszczonych

KERATYNA POCHODZENIA ROŚLINNEGO: wyekstrahowane z soi i protein pszenicy cząsteczki mają biomimetyczny charakter, co oznacza, że wiernie naśladują budowę naturalnych włókien keratynowych włosa. Dzięki temu mają doskonałe zdolności penetracyjne i wysoką skuteczność w zakresie rekonstrukcji łańcuchów keratynowych, odpowiedzialnych za zdrowy wygląd, sprężystość i blask włosów.

BIOCYMENTYNA to ekstrakt z lipidów sojowych, bogatych w sterole, ceramidy i nienasycone kwasy tłuszczowe, które budową imitują cząsteczki naturalnie wchodzące w skład cementu międzykomórkowego i go uzupełniają. Dzięki temu wygładzają łuski i scalają strukturę włosa, wzmacniając tym samym jego nawilżenie i ochronę.

OLEJ Z LNICZNIKA jest wyjątkowo bogaty w nienasycone kwasy tłuszczowe (80%), w szczególności Omega3. Doskonale odżywia i odbudowuje naturalną barierę ochronną, czyli płaszcz hydrolipidowy, dzięki czemu włos jest znacznie lepiej chroniony i nie traci nawilżenia.

RENÉ FURTERER ABSOLUE KÉRATINE SZAMPON GŁĘBOKO ODBUDOWUJĄCY

ABSOLUE KÉRATINEDelikatnie oczyszcza, aby zapewnić włosom zniszczonym i uszkodzonym łagodną kąpiel regenerującą. Intensywnie odbudowuje strukturę włosów, dzięki wyjątkowej, ekskluzywnej formule łączącej keratynę roślinną*, biocymentynę i olej z lnicznika. Bogata, perłowa konsystencja o pięknym zapachu jest w pełni naturalna (100% składników) i nie zawiera powierzchniowo czynnych siarczanów (SLS) ani silikonów. Obecność kompleksu kationowego zmiękcza wodę. Elegancki i zmysłowy zapach to dodatkowy atut pielęgnacji.

Efekt: miękkie, błyszczące, łatwe do ułożenia włosy. Stosowanie: do codziennego mycia włosów. Pozostawić na 1-3 minuty

RENÉ FURTERER ABSOLUE KÉRATINE MASKA GŁĘBOKO ODBUDOWUJĄCA

ABSOLUE KÉRATINEStanowi intensywnie regenerującą kurację SOS, przywracającą włosom zniszczonym siłę, witalność i elastyczność. Działa dogłębnie–naprawia uszkodzenia i odtwarza prawidłową budowę włókien, nawet w warstwie korowej. Dzięki synergii w pełni naturalnych (100%) składników aktywnych: roślinnej keratynie*, biocymentynie i olejowi z lnicznika, bogata formuła maski działa jak luksusowe spa. Elegancki i zmysłowy zapach to dodatkowy atut pielęgnacji.

Efekt: miękkie, błyszczące, łatwe do ułożenia włosy. Stosowanie: 1-2 X w tygodniu jako element miesięcznej kuracji. Pozostawić na włosach 5-8 minut.

RENÉ FURTERER ABSOLUE KÉRATINE ODŻYWKA GŁĘBOKO ODBUDOWUJĄCA BEZ SPŁUKIWANIA

ABSOLUE KÉRATINEIntensywnie odbudowuje strukturę włosów zniszczonych i uszkodzonych, wykorzystując ekskluzywny kompleks keratyny roślinnej*, biocymentyny i oleju z lnicznika. Uzupełnieniem w pełni naturalnej (100%), formuły jest olej sezamowy. Elegancki i zmysłowy zapach to dodatkowy atut pielęgnacji. Nie zawiera silikonów.

Efekt: miękkie, błyszczące, łatwe do ułożenia włosy. Stosowanie: codziennie, na suche lub wilgotne włosy. Nie spłukiwać.

 

 

Zapisz się na newsletter

MINT MAGazyn online to lifestylowy serwis dla mam. To portal o pozytywnym macierzyństwie i szczęśliwym dzieciństwie. Zajrzyj do nas po codzienną dawkę inspiracji. Poczuj miętę do MINT!

Copyright MINT Project design SHABLON

Pin It on Pinterest

Udostępnij ten artykuł!

Podoba Ci się ten post? Podziel się z nim ze znajomymi i rodziną, udostępniając w wybranym medium.