Gęste, piękne i zdrowe włosy to marzenie każdej kobiety. Gdy na głowie jest ich coraz mniej, a na ubraniu, szczotce i na podłodze w łazience coraz więcej, wpadamy w panikę. Spokojnie! Nadmierne wypadanie włosów to częsty problem wielu kobiet, któremu firma Cece of Sweden postanowiła powiedzieć STOP! W rezultacie powstała linia Cece MED – Stop wypadaniu włosów, która jak sama nazwa wskazuje, zapobiega temu uciążliwemu problemowi.

Dzięki wyselekcjonowanym składnikom aktywnym, jak i różnorodności produktów wchodzących w skład linii, walka z problemem nadmiernego wypadania włosów jest niezwykle skuteczna. Co ważne, skuteczność kuracji potwierdzają badania aplikacyjne oraz trichoskopowe.

SKUTECZNOŚĆ POTWIERDZONA BADANIAMI

Wśród osób, które wzięły udział w badaniu aplikacyjnym, aż 80% stwierdziło*, że kuracja Cece MED – Stop wypadaniu włosów, stymuluje regenerację oraz porost nowych włosów. Skuteczność linii potwierdziły również badania trichoskopowe**. Zgodnie z jej wynikami po trzech miesiącach regularnej aplikacji następuje:

 • Wzrost liczby włosów średnio o 21%
 • Wzrost gęstości włosów średnio o 22%

W walce z wypadaniem włosów kluczowe jest kompleksowe i konsekwentne działanie. Właśnie dlatego, linia Cece MED – Stop wypadaniu włosów, składa się z kosmetyków, które pielęgnują zarówno powierzchnię włosa, jak i skórę głowy oraz mieszek włosowy.

Co więcej, linia Cece MED – Stop wypadaniu włosów to aż 16 składników aktywnych! Znajdziemy tu liczne witaminy, wyselekcjonowane składniki mineralne, aminokwasy oraz wyciągi roślinne, które nie tylko pomagają w walce z wypadaniem włosów, ale również poprawiają ich kondycję i wygląd.

16 SKŁADNIKÓW AKTYWNYCH

 1. Proteiny białego łubinu
 2. Biotyna
 3. Witamina E
 4. Proteiny ryżu
 5. Ekstrakt z bambusa
 6. Witamina PP
 7. Olej z kiełków pszenicy
 8. Olej kukurydziany
 9. Panthenol
 10. Keratyna
 11. Retinol
 12. Pochodna witaminy B5
 13. Olej z nasion róży
 14. Ekstrakt z ryżu
 15. Kwas fitowy
 16. InozytolW skład linii wchodzą:
  1. ODŻYWKA Stop wypadaniu włosów
   Odżywka wspierająca walkę z wypadaniem włosów. Wzmacnia i regeneruje włosy. Przywraca im witalność, sprawia, że stają się mocniejsze, odżywione, mniej podatne na łamanie i wypadanie. Lekka formuła nie obciąża włosów.2. SZAMPON – Stop wypadaniu włosów
   Szampon wspierający walkę z wypadaniem włosów. Przywraca zniszczonym włosom witalność i blask oraz stymuluje porost nowych. Pozostawia włosy odżywione i pełne energii.3. LOTION DO SKÓRY GŁOWY – Stop wypadaniu włosów
   Preparat zapobiegający wypadaniu włosów, stymulujący porost nowych. Stworzony do stosowania na skórę głowy dla podtrzymania efektów kuracji ampułkami. Dla ułatwienia stosowania produktu, butelka z aplikatorem.4. AMPUŁKI DO SKÓRY GŁOWY Stop wypadaniu włosów
   Intensywna kuracja przeciw wypadaniu włosów, stymulująca porost nowych w formie ampułek do jednorazowej aplikacji na skórę głowy. Opakowanie w zależności od wielkości zawiera miesięczną lub tygodniową, silnie skoncentrowaną kurację.

Zapisz się na newsletter

No.11 Mint dostępny online i w salonach Empik

Copyright MINT Project design SHABLON

Pin It on Pinterest

Udostępnij ten artykuł!

Podoba Ci się ten post? Podziel się z nim ze znajomymi i rodziną, udostępniając w wybranym medium.