Tarapaty 2 – Idziemy do kina

Na to warto iść do kina tej jesieni. Na ekrany kin weszła właśnie druga część przygodowego filmu dla dzieci Tarapaty.  2 część ma wszystko czego oczekujemy od idealnego filmu akcji. Jest zagadka, tajemnica i dreszczyk emocji. To co, ruszamy do kina?

tarapaty 2

SKLEP

Po czasach izolacji w domu, aż mamy ochotę ruszyć do kina w poszukiwaniu nowych wrażeń. Tarapaty 2 to idealna propozycja na rodzinny czas w kinie. Oczywiście z zachowaniem wszelkich środków bezpieczeństwa.

Tarapaty 2 rozjaśnią jesienne dni wartką akcją, zabawnymi sytuacjami, przygodą oraz zagadką. Tej jesieni ruszamy do kina!

Co nas urzekło w drugiej części Tarapatów? Lubimy filmy akcji, a Tarapaty 2 to jak dla nas jedna z lepszych produkcji wśród filmów dla dzieci w Polsce. Ciekawe postacie i tajemnica, do tego dobra muzyka i piękne scenerie Poznania, który od dawna jest  na naszej liście miejsc do odwiedzenia. To rodzinny, ciepły film, który pokazuje, że przyjaźń jest w stanie przetrwać wiele. A takiego przesłania w dzisiejszych wirtualnych czasach najbardziej nam potrzeba. Chcesz dowiedzieć się więcej o filmie? Koniecznie zjedź niżej i przeczytaj, może i Ty nabierzesz ochoty na rodzinny seans.

A jeśli jeszcze nie widziałaś pierwszej częśći filmu Tarapaty, koniecznie zobacz ją w serwisie Netflix.

tarapaty 2
tarapaty 2

TARAPATY 2

JUŻ W KINACH

od 25 września

To już druga część największego hitu XXI wieku dla dzieci w Polsce. Tarapaty 2, na ten film czekaliśmy, a teraz z wypiekami na twarzy zasiadamy na sali kinowej, aby po raz kolejny być bliżej ciekawych przygód bohaterów filmu.

Tarapaty 2 mają to wszystko, czego oczekujemy od dobrego filmu przygodowego dla dzieci. Jest tajemnica, jest zagadka, ale też sporo akcji: pościg, szybkie zwroty akcji i finał, który zaskakuje. To piękna opowieść o przyjaźni, ale też uczuciu zazdrości i zaufaniu. A to wszystko przeplatane z zagadką kryminalną godną Sherlocka Holmsa.

Tarapaty to film dla całej rodziny, zatem zachęcamy gorąco na rodzinny wypad do kina.

 

 

Nie zdradzimy wiele, żebyście mieli ochotę pójść do kina, ale co nie co powiemy, żeby zachęcić Was na ta kinową przygodę. Tarapaty 2 rozgrywają się w Poznaniu, gdzie z kolekcji Muzeum Narodowego znika cenny obraz ,,Plaża w Pourville” autorstwa Claude’a Moneta. Znany Wam z pierwszej części duet detektywów rusza do akcji. Tym razem motywacja jest jeszcze większa, gdyż o kradzież oskarżona została ciocia Julki. Jaki ma cel nasz ulubiony duet śledczy? Złapać prawdziwego złodzieja i odnaleźć obraz. Wszystko zapowiada się proste i sympatyczne, ale na scenę wkracza szalona 12-letnia Felka, a z nią same kłopoty. Czy bohaterom uda się rozwiązać zagadkę mimo przeciwności losu? Czy ich przyjaźń zostanie wystawiona na próbę? Czy będą mieli dosyć wiary w siebie i swoją przyjaźń? Przekonajcie się sami!

 

SPRAWDŹ GDZIE GRAJĄ TARAPATY 2

MACIEJ MACIEJCZAK WYKONUJE PIOSENKĘ TYTUŁOWĄ 

Magazyn MINT objął patronat nad filmem.

Z tej okacji zrealizowaliśmy dwie zabawy konkursowe: 1/ książkowy 2/ z biletami do kina.

Zabawy przeprowadzone zostały na Insta Story oraz na Instagramie. Serdcznie gratulujemy wszystkim zwycięzcom i dziękujemy za udział w zabawach.

podobne artykuły

magazyn dla mamy

Zapisz się na newsletter

MINT MAGazyn online to lifestylowy serwis dla mam. To portal o pozytywnym macierzyństwie i szczęśliwym dzieciństwie. Zajrzyj do nas po codzienną dawkę inspiracji. Poczuj miętę do MINT!

Copyright MINT Project design SHABLON

Pin It on Pinterest

Udostępnij ten artykuł!

Podoba Ci się ten post? Podziel się z nim ze znajomymi i rodziną, udostępniając w wybranym medium.