Szukasz pomysłu na prezenty dla dzieci? Odpowiednią propozycją dla młodych fanów sportowej rywalizacji  z pewnością będą zdalnie sterowane pojazdy oraz tory wyścigowe, które rozbudzą wyobraźnię  i pasje młodych kierowców. Dzięki nim świat wielkiej motoryzacji może być dostępny także bez konieczności wychodzenia z domu.

***

Zdalnie sterowane pojazdy to zabawki, które nie tylko dostarczą dzieciom rozrywki, ale także pozwolą sprawdzić się w sportowej rywalizacji z innymi, poczuć emocje związane z pojedynkami, rozwinąć ambicje i pasje, które będą mogli realizować w przyszłości. Dokonując wyboru odpowiednich produktów warto zwrócić uwagę na jakość ich wykonania, trwałość materiałów i żywotność akumulatorów. Szeroki wybór zdalnie sterowanych pojazdów o wysokiej jakości posiada w swoim portfolio marka Carrera, która od wielu lat stoi na czele segmentu zabawek elektronicznych.  Jako prezenty na nadchodzące święta Bożego Narodzenia marka proponuje tory i pojazdy wyścigowe oraz samochody drogowe.

1/ Zestaw Carrera GO!!! Up’n Away

2/ Carrera RC (Remote Control) Jeep Wrangler Rubicon

3/ Carrera RC – Neon Racer II

4/Carrera DIGITAL 132 – Cars Auta 3 Zygzak McQueen 30806

Wśród propozycji dla fanów wyścigów samochodowych powyżej 6. roku życia polecane są tory z serii Carrera GO!!!, które gwarantują zabawę na najwyższym poziomie. Zestaw Carrera GO!!! Up’n Away (cena: ok. 300 zł) zawiera dwa szczegółowo odwzorowane modele samochodów – policyjne Porsche 997 GT3 Police oraz zielone Lamborghini Huracain, wykonane w skali 1:43. Tor o długości ponad 5 metrów zawiera liczne skrzyżowania, ostre zakręty i aż dwie pętle, które podnoszą poziom zabawy oraz sprawiają, że szczególnie ważne stają się umiejętności techniczne zawodników. Zestaw Carrera GO!!! Downtown Drifters (cena: ok. 400 zł) pozwala na zabawę pojazdami stylizowanymi na ulubionych bohaterów bajki Disney PIXAR „Auta”. W rolach głównych występują modele Francesco Bernoulli oraz Zygzak McQueen – przeciwnicy z filmowego toru wyścigowego. Pojazdy wykonane są w skali 1:43 i wiernie odwzorowują detale oryginalnych samochodów. Pozwalają na osiągnięcie wysokich prędkości na niemal 4-metrowym torze wyposażonym w jedną pętlę.

W serii zdalnie sterowanych zabawek Carrera RC (Remote Control) znajduje się szeroki wybór pojazdów drogowych i profesjonalnych. Do kierowania nimi służy specjalny ergonomiczny kontroler, którego zasięg wynosi nawet do 60 metrów. W zależności od modelu posiadają liczne funkcje dodatkowe. Średni czas ładowania modeli Carrera RC wynosi ok. 90 min. i pozwala na ok. 15-20 min. zabawy.

W tej serii warto zwrócić uwagę na Jeep Wrangler Rubicon (cena: ok. 290 zł) oraz Neon Racer II (cena: ok. 109 zł), przeznaczone dla dzieci od 6 lat. Pojazdami można sterować we wszystkich kierunkach, a ich nadwozia zostały wykonane z wytrzymałego tworzywa. Jeep Wrangler Rubicon został wykonany w modelu 1:16 i osiąga maksymalną prędkość 20 km/h. Jest odporny na zachlapanie, posiada xenonowe oświetlenie z przodu, światła hamowania z tyłu, a także wyciągarkę elektryczną o udźwigu do 2,5kg. Z kolei Neon Racer II został wykonany w skali 1:20 i pozwala na osiągnięcie prędkości do 12 km/h.

Zdalnie sterowane zabawki to uniwersalny prezent, z którego z pewnością ucieszy się każdy młody fan motoryzacji. W zależności od indywidualnych upodobań dziecka można wybierać spośród szerokiego asortymentu pojazdów: tworzonych na licencji światowych marek, stylizowanych na bajkowych bohaterów, modeli aktualnie obecnych na światowych torach wyścigowych czy historycznych klasyków. Pełna lista produktów oraz sklepów, w których dostępne są modele Carrera, znajduje się na stronie internetowej: www.carrera-toys.com.


Mat.pras. / Zdjęcie: Designed by Freepik

Zapisz się na newsletter

MINT MAGazyn online to lifestylowy serwis dla mam. To portal o pozytywnym macierzyństwie i szczęśliwym dzieciństwie. Zajrzyj do nas po codzienną dawkę inspiracji. Poczuj miętę do MINT!

Copyright MINT Project design SHABLON

Pin It on Pinterest

Udostępnij ten artykuł!

Podoba Ci się ten post? Podziel się z nim ze znajomymi i rodziną, udostępniając w wybranym medium.