Bakalie to pyszne i zdrowe przekąski. Warto po nie sięgać, zamiast słodyczy czy chipsów. Suszone owoce są z natury słodkie, więc idealnie zastąpią nam ulubione słodkości, a orzechy możemy zjadać zamiast popularnych „chrupaczy”. Przedstawiamy Wam dzisiaj firmę Bakeo, która da Wam wszystko czego potrzebujecie  – zdrową i pyszną przekąskę, możliwość samodzielnego wyboru ulubionych bakalii oraz dostarczenie ich prosto do Waszych rąk!

BAKEO to po pierwsze SMAK. Bogaty wybór orzechów oraz suszonych owoców, o których nawet nie pomyśleliście na pewno Was zaskoczą. Aromat jaki unosi się gdy tylko otworzycie małą, specjalnie dla Was przygotowaną paczuszkę od razu zachwyca i nie powstrzymacie się od sięgnięcia do środka. Suszone wiśnie czy kandyzowany imbir to smaki niecodzienne, a tak pyszne!

bakeo

BAKEO to po drugie WYBÓR. Twój wybór! Szeroka gama skomponowanych bakaliowych mieszanek zawróci Wam w głowie! To od Was zależy co znajdzie się w waszym boxie. Wybieracie 4 gotowe kompozycje, co nie będzie łatwe! Bakeo proponuje Wam aż 50 różnych opcji! A do tego każda z nich ma swoją nazwę, która rozbawia, zastanawia i umila pierwsze chwile paczkami ze smakiem.

A po trzecie BAKEO to JAKOŚĆ! Jesteś tym co jesz więc nie jedz byle czego – tak wita nas świat Bakeo. Bakalie to zdrowa, a do tego smaczna alternatywa dla słodyczy i innych przekąsek, po które często sięgamy. Każdy z Nas lubi podjadać, czy to w pracy czy w domu. Bakeo okazuje się więc idealną opcją. Możecie zamówić sobie paczuszki do domu lub do pracy, w każdej chwili możecie zmienić termin lub adres dostawy czy po prostu wstrzymać dostarczenie w przypadku wyjazdu. Jest więc elastycznie i bez problemu.

BAKEO to również idealny pomysł na prezent. Możecie wykupić dla bliskiej osoby bon podarunkowy, by samodzielnie mogła wybrać dla siebie ulubione bakalie lub wybrać zestawy bakaliowe i wysłać już skomponowaną paczuszkę. Okażesz tak sympatię lub wyrazisz wdzięczność komuś bliskiemu.

My skusiliśmy się na te wspaniałe paczuszki ze smakiem i polecamy Wam przegryzając suszone ciemne winogrona! Niebo!

Tekst: Ewelina Szkutnik

Zapisz się na newsletter

MINT MAGazyn online to lifestylowy serwis dla mam. To portal o pozytywnym macierzyństwie i szczęśliwym dzieciństwie. Zajrzyj do nas po codzienną dawkę inspiracji. Poczuj miętę do MINT!

Copyright MINT Project design SHABLON

Pin It on Pinterest

Udostępnij ten artykuł!

Podoba Ci się ten post? Podziel się z nim ze znajomymi i rodziną, udostępniając w wybranym medium.