Bakalie to pyszne i zdrowe przekąski. Warto po nie sięgać, zamiast słodyczy czy chipsów. Suszone owoce są z natury słodkie, więc idealnie zastąpią nam ulubione słodkości, a orzechy możemy zjadać zamiast popularnych „chrupaczy”. Przedstawiamy Wam dzisiaj firmę Bakeo, która da Wam wszystko czego potrzebujecie  – zdrową i pyszną przekąskę, możliwość samodzielnego wyboru ulubionych bakalii oraz dostarczenie ich prosto do Waszych rąk!

BAKEO to po pierwsze SMAK. Bogaty wybór orzechów oraz suszonych owoców, o których nawet nie pomyśleliście na pewno Was zaskoczą. Aromat jaki unosi się gdy tylko otworzycie małą, specjalnie dla Was przygotowaną paczuszkę od razu zachwyca i nie powstrzymacie się od sięgnięcia do środka. Suszone wiśnie czy kandyzowany imbir to smaki niecodzienne, a tak pyszne!

DSC_7086 DSC_7080

BAKEO to po drugie WYBÓR. Twój wybór! Szeroka gama skomponowanych bakaliowych mieszanek zawróci Wam w głowie! To od Was zależy co znajdzie się w waszym boxie. Wybieracie 4 gotowe kompozycje, co nie będzie łatwe! Bakeo proponuje Wam aż 50 różnych opcji! A do tego każda z nich ma swoją nazwę, która rozbawia, zastanawia i umila pierwsze chwile paczkami ze smakiem.

A po trzecie BAKEO to JAKOŚĆ! Jesteś tym co jesz więc nie jedz byle czego – tak wita nas świat Bakeo. Bakalie to zdrowa, a do tego smaczna alternatywa dla słodyczy i innych przekąsek, po które często sięgamy. Każdy z Nas lubi podjadać, czy to w pracy czy w domu. Bakeo okazuje się więc idealną opcją. Możecie zamówić sobie paczuszki do domu lub do pracy, w każdej chwili możecie zmienić termin lub adres dostawy czy po prostu wstrzymać dostarczenie w przypadku wyjazdu. Jest więc elastycznie i bez problemu.

BAKEO to również idealny pomysł na prezent. Możecie wykupić dla bliskiej osoby bon podarunkowy, by samodzielnie mogła wybrać dla siebie ulubione bakalie lub wybrać zestawy bakaliowe i wysłać już skomponowaną paczuszkę. Okażesz tak sympatię lub wyrazisz wdzięczność komuś bliskiemu.

My skusiliśmy się na te wspaniałe paczuszki ze smakiem i polecamy Wam przegryzając suszone ciemne winogrona! Niebo!

Bakeo zamówić można TU

Tekst: Ewelina Szkutnik

Zapisz się na newsletter

No.12 Mint dostępny online i w salonach Empik

Magazyn MINT to poradnik dla mam o charakterze lifestylowym. MINT to nie tylko portal, który codziennie dostarcza porcji inspiracji dla mamy i dziecka. To także drukowany kwartalnik stworzony dla chwili relaksu. Poczuj miętę do MINT.

Copyright MINT Project design SHABLON

Pin It on Pinterest

Udostępnij ten artykuł!

Podoba Ci się ten post? Podziel się z nim ze znajomymi i rodziną, udostępniając w wybranym medium.