Świat dzieci podzielony na dwa kolory różowy i niebieski – to zdecydowanie żadne wyzwanie dla Louise Lundholm i Mii Risager, projektantek duńskiej marki BANGBANG Copenhagen.

Zabawa w klocki i miks kolorów okazał się być poważnym interesem dla młodych projektantek. Tak w 2008 roku powstała jedna z najbardziej nowatorskich i jednocześnie najbardziej niestandardowych duńskich marek modowych dla dzieci. Od tego czasu wiele się zmieniło, a BANGBANG Copenhagen nadal ma się dobrze, a ich kolekcje ubierają i bawią kolejne pokolenie!

Aktualna letnia kolekcja 2018 to hołd złożony Dzieciom i ich kreatywności. W The Melting znajdziemy najbardziej szałowe pomysły projektantek, które cieszyły oko wielbicieli marki na przestrzeni poprzednich lat. Po pierwsze wszystko się kręci tutaj wokół “topnienia” i “ mieszania” ze sobą materiałów i wzorów, ale i powielenia i nakładania się elementów ubioru, niczym wycinanka origami. BANGBANG Copenhagen przyświeca też myśl tworzenia zabawnych zwierzaków na ubraniach, zresztą teraz to już się zrobiła z nich niezła rodzinka! Wcześniej poznaliśmy Fluffy Boy i Penny Penguin, a teraz pojawili się Grumpyboy i Hollyand B-dayboy. No cóż, moda jest modą tylko wtedy, gdy oprócz funkcji użytkowej, potrafi bawić i wywoływać emocje.

BANGBANG Copenhagen wciąż to się udaje!

BANGBANG CopenhagenBANGBANG CopenhagenBANGBANG Copenhagen


Autor: Anastazja Borowska

Mat.pras.

Zapisz się na newsletter

MINT MAGazyn online to lifestylowy serwis dla mam. To portal o pozytywnym macierzyństwie i szczęśliwym dzieciństwie. Zajrzyj do nas po codzienną dawkę inspiracji. Poczuj miętę do MINT!

Copyright MINT Project design SHABLON

Pin It on Pinterest

Udostępnij ten artykuł!

Podoba Ci się ten post? Podziel się z nim ze znajomymi i rodziną, udostępniając w wybranym medium.