Słońce, wiatr, zieleń drzew, świergot ptaków i śmiech dzieci w oddali. Wszystko wskazuje na to, że letnie dni są tuż tuż. Przed nami niezliczone przygody: ogniska, wyprawy do lasu i nad rzekę, mecze siatkówki i zabawy w podchody. Dobre humory to podstawa dobrej zabawy, ale żeby było idealnie sięgamy po wygodne buty, które poprowadzą nas w nieznane.

Kolekcja wiosna-lato by Mrugała po raz kolejny zachwyca. Soczyste kadry nowej kolekcji zachęcają do wojaży i pozwalają na chwilę przenieść się myślami w rodzinne bezpieczne strony dzieciństwa.

Baleriny, trzewiki, sztyblety a przede wszystkim kowbojki to niezaprzeczalny hit nadchodzącego sezonu. A to wszystko w przyjaznych dla oka kolorach ziemi, aby być jeszcze bliżej natury. Co więcej to wszystko w wersji dla dużych i małych, dla rodzinnych duetów i zabawy modą.

Co najciekawsze kolekcja Mrugła SS17 jest uniwersalna. Zabierzcie te buty na przyjęcie niespodziankę w ogrodzie, odwiedziny u ukochanej babci, zwiedzanie muzeum eksperymentów i wycieczkę po pierwsze lody w tym sezonie.

W tych butach łatwo być Indianinem czy też kowbojem nawet w miejskiej dżungli. Nie bez powodu hasło Mrugała to: „Buty, dla których warto nauczyć się chodzić”. Noś je i bądź kim chcesz.

Zerkając na kadry nowej kolekcji już nie możemy doczekać się wakacji. W oczekiwaniu na, sięgamy po nowości i dumnie ruszamy na podbój świata, bo przecież aby przeżyć przygodę nie warto czekać do lata. Życie dzieje się tu i teraz, niech zatem będzie nam wygodnie. Nie wiem jak Ty, ale my zamierzamy poszukać bezpieczną przystań na hamaku wśród drzew, zaczytać się i cieszyć słońcem.

mrugala_ss17_s5

mrugala_ss17_s2a_mrugala_ss17_Hmrugala_ss17_L7mrugala_ss17_s4mrugala_ss17_k1mrugala_ss17_s1mrugala_ss17_H1mrugala_ss17_H3mrugala_ss17_k

 

Zapisz się na newsletter

No.13 Mint | gazeta online dla mamy już jest!

Magazyn MINT to poradnik dla mam o charakterze lifestylowym. MINT to nie tylko portal, który codziennie dostarcza porcji inspiracji dla mamy i dziecka. To także drukowany kwartalnik stworzony dla chwili relaksu. Poczuj miętę do MINT.

Copyright MINT Project design SHABLON

Pin It on Pinterest

Udostępnij ten artykuł!

Podoba Ci się ten post? Podziel się z nim ze znajomymi i rodziną, udostępniając w wybranym medium.