Słońce, wiatr, zieleń drzew, świergot ptaków i śmiech dzieci w oddali. Wszystko wskazuje na to, że letnie dni są tuż tuż. Przed nami niezliczone przygody: ogniska, wyprawy do lasu i nad rzekę, mecze siatkówki i zabawy w podchody. Dobre humory to podstawa dobrej zabawy, ale żeby było idealnie sięgamy po wygodne buty, które poprowadzą nas w nieznane.

Kolekcja wiosna-lato by Mrugała po raz kolejny zachwyca. Soczyste kadry nowej kolekcji zachęcają do wojaży i pozwalają na chwilę przenieść się myślami w rodzinne bezpieczne strony dzieciństwa.

Baleriny, trzewiki, sztyblety a przede wszystkim kowbojki to niezaprzeczalny hit nadchodzącego sezonu. A to wszystko w przyjaznych dla oka kolorach ziemi, aby być jeszcze bliżej natury. Co więcej to wszystko w wersji dla dużych i małych, dla rodzinnych duetów i zabawy modą.

Co najciekawsze kolekcja Mrugła SS17 jest uniwersalna. Zabierzcie te buty na przyjęcie niespodziankę w ogrodzie, odwiedziny u ukochanej babci, zwiedzanie muzeum eksperymentów i wycieczkę po pierwsze lody w tym sezonie.

W tych butach łatwo być Indianinem czy też kowbojem nawet w miejskiej dżungli. Nie bez powodu hasło Mrugała to: „Buty, dla których warto nauczyć się chodzić”. Noś je i bądź kim chcesz.

Zerkając na kadry nowej kolekcji już nie możemy doczekać się wakacji. W oczekiwaniu na, sięgamy po nowości i dumnie ruszamy na podbój świata, bo przecież aby przeżyć przygodę nie warto czekać do lata. Życie dzieje się tu i teraz, niech zatem będzie nam wygodnie. Nie wiem jak Ty, ale my zamierzamy poszukać bezpieczną przystań na hamaku wśród drzew, zaczytać się i cieszyć słońcem.

mrugala_ss17_s5

mrugala_ss17_s2a_mrugala_ss17_Hmrugala_ss17_L7mrugala_ss17_s4mrugala_ss17_k1mrugala_ss17_s1mrugala_ss17_H1mrugala_ss17_H3mrugala_ss17_k

 

Zapisz się na newsletter

MINT MAGazyn online to lifestylowy serwis dla mam. To portal o pozytywnym macierzyństwie i szczęśliwym dzieciństwie. Zajrzyj do nas po codzienną dawkę inspiracji. Poczuj miętę do MINT!

Copyright MINT Project design SHABLON

Pin It on Pinterest

Udostępnij ten artykuł!

Podoba Ci się ten post? Podziel się z nim ze znajomymi i rodziną, udostępniając w wybranym medium.