Bohemian Youngster – młoda , prężnie rozwijająca się marka wkroczyła niespełna rok temu na polski rynek odzieży dziecięcej. Stworzona z potrzeby admiracji natury, miłości i wolności.

 

Aktualna kolekcja FOREST charakteryzuje się wygodą i ciepłymi jesiennymi barwami naturalnych tkanin. Kwieciste i zwierzęce printy charakteryzujące kolekcję wiosenno-letnią zastąpiły stonowane jesienne barwy. Naturalne grubsze tkaniny takie jak 100% len, czy bawełna wspaniale sprawdzają się podczas chłodniejszych jesiennych dni.

Twórczynie marki Bohemian Youngster za swój największy atut uważają unikatowość. Zarówno w przypadku kolekcji POWER OF NATURE jak i kolekcji FOREST wszystkie produkty wykonane są ręcznie przez jedną z sióstr , w maleńkiej domowej manufakturze na warszawskim Żoliborzu. Zamiłowanie do ręcznie robionych unikatwych rzeczy potwierdza się również w ilości egzemplarzy każdego z oferowanych przez Bohemian Youngster produktów – jest ich bardzo ograniczona ilość – jedynie kilka sztuk z każdego modelu.

Bohemian Youngster nie jest marka oferującą masową, nudną odzież dla przeciętnych chcących ukryć się w tłumie dziewczynek, Bohemian Youngster proponuje odzież unikatową, wygodną , wyróżniającą się,  zauważalną, niepowtarzalną ,jednocześnie intrygującą jak i skromną, ponieważ w prostocie jest moc – moc natury, moc miłości i moc wolności – bez zbędnych ozdób i bez zbędnych słów – BOHEMIAN YOUNGSTER.

 

Zdjęcia: @diary_of_loving_mother @hakauuka

Zapisz się na newsletter

MINT MAGazyn online to lifestylowy serwis dla mam. To portal o pozytywnym macierzyństwie i szczęśliwym dzieciństwie. Zajrzyj do nas po codzienną dawkę inspiracji. Poczuj miętę do MINT!

Copyright MINT Project design SHABLON

Pin It on Pinterest

Udostępnij ten artykuł!

Podoba Ci się ten post? Podziel się z nim ze znajomymi i rodziną, udostępniając w wybranym medium.