Dziś jest Dzień Taty, więc to idealny dzień by zawalczyć o COODA z kolekcji BASIC DADS. Dwie nagrody, dwa zwycięskie komentarze i masa stylu i radości. 

Cooda to małe wielkie rzeczy dziejące się w naszym życiu każdego dnia. Sztuką jest umiejętność ich dostrzegania i odpowiedniego celebrowania. Marka COODO ma misję przypominania dorosłym, aby celebrować codzienność, patrzeć uważnie i dostrzegać małe cooda dziejące się każdego dnia wokół nas.

COODO powstało jako wyraz sprzeciwu wobec bylejakości. Wyznając zasadę, że „prostota jest najwyższą formą wyrafinowania” tworzą ubrania oraz przedmioty, które charakteryzuje minimalizm formy i koloru.

Prostota jest wartością samą w sobie. Nie warto kupować dużo, warto kupować tak, aby być zadowolonym z zakupu w długiej perspektywie. 

 

coodo (195)

coodo (99) coodo (94)

coodo (236) coodo (238)

coodo (295) coodo (297)

coodo (193) coodo (180) coodo (175)coodo (168) coodo (156)coodo (350) coodo (351) coodo (385) coodo (393) coodo (394) coodo (368) coodo (294) coodo (499) coodo (410) coodo (494) coodo (117) coodo (241) coodo (331)

Produkty COODO nie podążają za najnowszymi trendami. Są klasyczne, a przez to ponadczasowe. Dzięki najwyższej jakości ubrania mogą służyć niejednemu dziecku. Kolekcje tworzone są tak, aby wszystkie modele pasowały do siebie, dając możliwość tworzenia wielu ciekawych stylizacji przy niewielkiej ilości ubrań. W kolekcji marki odnajdziemy zarówno ubranka dla dzieci starszych jak i pełen przekrój ubrań wyprawkowych – dla najmłodszych.

Zanim ubranko COODO trafi do swojego małego właściciela musi przebyć długą drogę. Ogromną wagę firma przykłada do każdego, najdrobniejszego elementu procesu, tak aby finalny produkt był najwyższej jakości, a cały proces przebiegł zgodnie z wartościami marki. Dbając o to, aby na poszczególnych etapach produkcji wykorzystywane były naturalne środki i metody. Ubrania oraz pozostałe produkty, w tym także opakowania  w całości są projektowane i tworzone w Polsce.

„Wierzymy, że pozytywna energia ludzka zaangażowana w cały proces powstawania ubranek sprawi, że ubranko przekaże ją finalnemu właścicielowi”

 

GRAFIKA KONKURS

Regulamin konkursu dostępny TU

Dziękujemy za udział w konkursie!

Wszystkie Wasze komentarze były urzekające i prawdziwe. Dla wszystkich uczestników konkursu marka COODO przygotowała 10% rabatu.

Nagrody główne wygrywają:

Kocyk bambusowy wygrywa: Karolina85
Mówi się, że tatusiowie na więcej pozwalają. I to widać z ubrankach Coodo, bo w nich dzieci mogą więcej – więcej rozrabiać, więcej doświadczać, więcej odczuwać, mieć więcej swobody. Nic tak nie sprzyja dziecięcemu poznawania świata, jak rodzic, który obserwuje, nie przeszkadza, jak i ubranie, które nie krępuje ruchów i jest dobrym towarzyszem każdej zabawy, nawet tej, która wymaga wspięcia się na Mount Everest kanapy w dużym pokoju.

Musztardowe spodnie ogrodniczki wygrywa: Basia
Do rzeczy-mam w domu dwóch facetów. Trzeci w drodze.
Męski świat jest bardzo prosty i nieskomplikowany. Nie rozróżniają koloru koralowego, miętowego czy musztardowego. Dla nich to po prostu czerwony,zielony i żółty.
Zresztą- żołty, czyli „umty” to aktualnie ulubiony kolor mojego 2,5 latka. Bo żółte są koparki, tiry, przyczepy,stare autobusy i czasem też tramwaje.
Jego tatuś dla odmiany lubi ciemne,intensywne barwy. Najchętniej ubierałby syna na czarno,granatowo i czerwono. Ewentualnie w ostateczności w deseń moro :O Od stóp do głów :O
Bo jego zdaniem, wszelkie miśki, pieski, czy gwiazdki babskie są i tyle.
Jak wchodzi do sieciówek to ucieka stamtąd w popłochu. Ja zresztą też.
Bo zewsząd atakują nas na dziecięcych ubrankach Spidermany,Batmany i Angry Birds. No do diaska- co ma wspólnego dwulatek ze Spidermanem się pytam? Dlaczego miałby się utożsamiać z jakimś czerwonym monstrum nie posiadającym ust ani nawet żadnego wyrazu twarzy? O, nie nie !

Tym bardziej kolekcja „Basic Dads” urzekłaby całą naszą rodzinę. Mojego syna – jeśli mógłby zobaczyć swojego małego braciszka w czymś „umtym” (mam nadzieję że nie nada mu wtedy ksywki koparka ? Mojego partnera – jeśli miałby do wyboru jednokolorowe jednoczęściowe ubranko dzięki czemu nie musiałby stękać przy szafie komponując wyjściowy zestaw dla niemowlaka ?
No i mnie- bo bardzo lubię ten minimalizm. Lubię ubranka dobrej jakości, nietuzinkowe. Bez wrzeszczących komiksów. Porządnie odszyte, wygodne dla dziecka- w przeciwieństwie do lansiarskich dżinsów i koszul dla trzymiesięcznego niemowlęcia :O
Lubię dobre projekty tworzone z pasją-a na taki mi Coodo wygląda, tym bardziej trzeba docenić zapał twórców i promować ich małe Cuda na naszych małych Cudach ?

Gratulujemy zwycięzcom!

Nagrodzone osoby oraz wszystkich uczestników prosimy o kontakt mailowy abyśmy mogli przekazać kody rabatowe.
kontakt@mammazine.com.pl

Zapisz się na newsletter

MINT MAGazyn online to lifestylowy serwis dla mam. To portal o pozytywnym macierzyństwie i szczęśliwym dzieciństwie. Zajrzyj do nas po codzienną dawkę inspiracji. Poczuj miętę do MINT!

Copyright MINT Project design SHABLON

Pin It on Pinterest

Udostępnij ten artykuł!

Podoba Ci się ten post? Podziel się z nim ze znajomymi i rodziną, udostępniając w wybranym medium.