CYBEX Jewels of Nature – Kolekcja wózków inspirowana naturą
Tajemnicze oblicze natury od zawsze fascynowało człowieka. Inspirowało designerów oraz ikony stylu wielu pokoleń.  Niemiecka marka CYBEX, znana z nietuzinkowych rozwiązań w branży dziecięcej, zaczerpnęła motyw otaczającej nas przyrody dla swojej najnowszej kolekcji Jewels of Nature.
CYBEX Jewels of Nature

SKLEP

Cybex Jewels of Nature to oryginalny design nowej kolekcji fashion, która przenosi nas z miejskiej dżungli wprost do fascynującego i tajemniczego świata lasów tropikalnych. Producent z niezwykłą gracją połączył szyk i elegancję oraz delikatne akcenty nawiązujące do bogactwa świata owadów.

Wysokiej jakości materiał o żakardowym wykończeniu przywodzi na myśl styl barokowy. Całość zaś dopełniają błyszczące ozdoby w formie delikatnych żuków z pieczołowicie wykonanymi skrzydełkami. Niezwykle ekskluzywny design można podziwiać na wybranych wózkach, foteliku dla dzieci oraz innych akcesoriach marki Cybex.
W kolekcji dostępne będą kultowe modele wózków Priam i Mios, fotelik samochodowy Cybex Cloud Z i-Size oraz nosidło Cybex Yema oraz przytulny śpiworek. Pierwszy e-wózek od Cybex – model e-Priam. Jest on również częścią nowej kolekcji.

„Marka Cybex od zawsze była synonimem jakości, komfortu i bezpieczeństwa. Idziemy jednak o krok dalej. Nasze produkty reprezentują również najnowsze trendy modowe”, mówi Petra Napier, VP Corporate Design w Cybex.

„Wózek Cybex to nie jest zwyczajny wózek. Produkty codziennego użytku, takie jak ten, stają się dzięki nam niezbędnymi modowymi akcesoriami.”, dodaje Petra.

CYBEX Jewels of Nature
CYBEX Jewels of Nature
Trendy eko w branży produktów dziecięcych  – zdjęcie promujące kolekcję Cybex Love by Karolina Kurkova

Znana z innowacyjnych rozwiązań marka Cybex od lat reaguje na zmieniające się trendy. Z powodzeniem wprowadza nowe rozwiązania do branży dziecięcej. Budując szerokie portfolio produktów zarówno bezpiecznych, funkcjonalnych, jak i niezwykle estetycznych. Warto wspomnieć, że poprzednia kolekcja Fashion niemieckiego producenta, która powstała przy współpracy z top modelką Karoliną Kurkovą, zawierała elementy uzyskane z certyfikowanych tworzyw pochodzących z recyklingu Repreve®. Każdy wózek z kolekcji CYBEX by Karolona Kurkova wykorzystuje do 31 recyklingowanych plastikowych butelek PET, tworząc tym samym zrównoważony i ekologiczny produkt.

Zapisz się na MINTowy newsletter i odbierz PREZENT - Pomysły na kreatywne zabawy na CAŁY MIESIĄC!

Dołącz do naszej społeczności i poczuj miętę do MINT! Nasz newsletter to gwarancja dobrych treści! Odbierz w prezencie 30 kreatywnych pomysłów na zabawy z dzieckiem, bo to nowa jakość czasu z dzieckiem.

CYBEX Jewels of Nature
Najnowsza kolekcja Cybex Fashion 2020 Jewels of Nature to jedyny w swoim rodzaju modowy manifest oraz wyraz zamiłowania do piękna i bogactwa otaczającej nas natury.

Chcesz, wiedzieć więcej zajrzyj na stonę Cybex – KLIKNIJ TU

Nowa kolekcja dostępna będzie w listopadzie 2020.

podobne artykuły

magazyn dla mam

Zapisz się na newsletter

MINT MAGazyn online to lifestylowy serwis dla mam. To portal o pozytywnym macierzyństwie i szczęśliwym dzieciństwie. Zajrzyj do nas po codzienną dawkę inspiracji. Poczuj miętę do MINT!

Copyright MINT Project design SHABLON

Pin It on Pinterest

Udostępnij ten artykuł!

Podoba Ci się ten post? Podziel się z nim ze znajomymi i rodziną, udostępniając w wybranym medium.