Indikidual
#indikidual to marka, która promuje osobowości dzieci, zachęcaniu do swobodnego wyrażania siebie, spontaniczności i odwagi do bycia indywidualnym. Przyjrzymy się z bliska kolekcji jesień-zima 2020/2021.

ZDJĘCIA | STYLIZACJA: Monika Gadzała

indikidual

SKLEP

indikidual

Kolekcja jesienno-zimowa Indikidual czerpie inspiracje z otaczającej nas przyrody i zawiera wiele nowych wzorów. Na przykład tych zwykle ręcznie rysowanych przez Syreetę i jej córeczkę.

Indikidual to marka stworzona przez Syreetę Renee Johnson w 2012 r. Ich historia zaczęła się od rysunku banana wykonanego wspólnie z córką Minnie, który potem stał się znakiem charakterystycznym marki.

indikidual
indikidual

Kolekcja Indikidual zaprojektowana jest z myślą o dzieciach. Leśne nadruki z pewnością ożywią wyobraźnie małego człowieka i wprowdzą go w świat przyrody.

Kolorystyka kolekcji Indikidual inspirowana jest jesiennym lasem z zielonym mchem, spalonym pomarańczowym i słoneczną żółcią.

indikidual
indikidual

Kolekcja jesień-zima 2021-2021 marki Indikidual obejmuje odzież wierzchnią, joggery, legginsy czy też bluzy. A wszystko wykonane jest z niezwykle miękkiej bawełny organicznej.

foto i stylizacja Monika Gadzała

Zapisz się na MINTowy newsletter i odbierz PREZENT - Pomysły na kreatywne zabawy na CAŁY MIESIĄC!

Dołącz do naszej społeczności i poczuj miętę do MINT! Nasz newsletter to gwarancja dobrych treści! Odbierz w prezencie 30 kreatywnych pomysłów na zabawy z dzieckiem, bo to nowa jakość czasu z dzieckiem.

podobne artykuły

magazyn dla mamy

Zapisz się na newsletter

MINT MAGazyn online to lifestylowy serwis dla mam. To portal o pozytywnym macierzyństwie i szczęśliwym dzieciństwie. Zajrzyj do nas po codzienną dawkę inspiracji. Poczuj miętę do MINT!

Copyright MINT Project design SHABLON

Pin It on Pinterest

Udostępnij ten artykuł!

Podoba Ci się ten post? Podziel się z nim ze znajomymi i rodziną, udostępniając w wybranym medium.