Indikidual
#indikidual to marka, która promuje osobowości dzieci, zachęcaniu do swobodnego wyrażania siebie, spontaniczności i odwagi do bycia indywidualnym. Przyjrzymy się z bliska kolekcji jesień-zima 2020/2021.

ZDJĘCIA | STYLIZACJA: Monika Gadzała

indikidual

SKLEP

indikidual

Kolekcja jesienno-zimowa Indikidual czerpie inspiracje z otaczającej nas przyrody i zawiera wiele nowych wzorów. Na przykład tych zwykle ręcznie rysowanych przez Syreetę i jej córeczkę.

Indikidual to marka stworzona przez Syreetę Renee Johnson w 2012 r. Ich historia zaczęła się od rysunku banana wykonanego wspólnie z córką Minnie, który potem stał się znakiem charakterystycznym marki.

indikidual
indikidual

Kolekcja Indikidual zaprojektowana jest z myślą o dzieciach. Leśne nadruki z pewnością ożywią wyobraźnie małego człowieka i wprowdzą go w świat przyrody.

Kolorystyka kolekcji Indikidual inspirowana jest jesiennym lasem z zielonym mchem, spalonym pomarańczowym i słoneczną żółcią.

indikidual
indikidual

Kolekcja jesień-zima 2021-2021 marki Indikidual obejmuje odzież wierzchnią, joggery, legginsy czy też bluzy. A wszystko wykonane jest z niezwykle miękkiej bawełny organicznej.

foto i stylizacja Monika Gadzała

Zapisz się na MINTowy newsletter i odbierz PREZENT - Tygodniowy planner menu do druku

Dołącz do naszej społeczności i poczuj miętę do MINT! Nasz newsletter to gwarancja dobrych treści! Odbierz w prezencie Tygodniowy Planner Menu, bo to nowa jakość organizacji codzienności.

podobne artykuły

Rodzic Idealny

Zapisz się na newsletter

gazeta dla mam

No.14 MINT | świąteczne wydanie już jest!

Magazyn MINT to poradnik dla mam o charakterze lifestylowym. MINT to nie tylko portal, który codziennie dostarcza porcji inspiracji dla mamy i dziecka. To także drukowany kwartalnik stworzony dla chwili relaksu. Poczuj miętę do MINT.

Copyright MINT Project design SHABLON

Pin It on Pinterest

Udostępnij ten artykuł!

Podoba Ci się ten post? Podziel się z nim ze znajomymi i rodziną, udostępniając w wybranym medium.