Salon Petit Bateau w centrum handlowym Wroclavia to nowy adres na modowej mapie wszystkich rodziców!

 

 

Petit Bateau to jedna z ikon kultury francuskiej, od prawie 125 lat wyznacza wzory jakości i trendy na kolejne sezony zarówno dla najmłodszych, jak i dla osób bardziej dojrzałych. Wysoko jakość, misterne wykończenia oraz ponadczasowy charakter to wyróżniki ubrań Petit Bateau. Ubrania są wygodne i wytrzymale. Cała kolekcja dla noworodków, piżamy oraz bielizna są wykonane z materiałów posiadających certyfikat OEKO TEX.

 

MARKA ZAŁOŻONA W 1893 PRZEZ PIERRE’A VALTONA

Podobno Pierre zainspirowany piosenką „Mamusiu, małe żaglówki na wodzie, czy mają nogi?” obciął nogawki w długich kalesonach tworząc krótkie spodenki dla swojego syna. Tak powstało Petit Bateau (mała łódka), marka, dziś rozpoznawana na całym świecie.

Salon Petit Bateau w nowo otwartym centrum handlowym Wrocławia to już czwarty butik francuskiej marki w Polsce. Wystrój salonu nawiązuje do unikalnego charakteru wnętrz innych sklepów tej marki, asortyment jest przejrzyście rozmieszczony na półkach i podzielony na kategorie. Króluje odcień bieli.

PETIT BATEAU DOSTĘPNE NA STRONIE  www.petit-bateau.pl

LOOKBOOK 2017

[post-carousel id=””]

 

 

Petit Bateau znajdziecie także trzech pozostałych butikach, które znajdują się w Galerii Mokotów w Warszawie, w Starym Browarze w Poznaniu oraz w Klifie w Gdyni.

 

Mat.pras.

Zapisz się na newsletter

MINT MAGazyn online to lifestylowy serwis dla mam. To portal o pozytywnym macierzyństwie i szczęśliwym dzieciństwie. Zajrzyj do nas po codzienną dawkę inspiracji. Poczuj miętę do MINT!

Copyright MINT Project design SHABLON

Pin It on Pinterest

Udostępnij ten artykuł!

Podoba Ci się ten post? Podziel się z nim ze znajomymi i rodziną, udostępniając w wybranym medium.