Salon Petit Bateau w centrum handlowym Wroclavia to nowy adres na modowej mapie wszystkich rodziców!

 

 

Petit Bateau to jedna z ikon kultury francuskiej, od prawie 125 lat wyznacza wzory jakości i trendy na kolejne sezony zarówno dla najmłodszych, jak i dla osób bardziej dojrzałych. Wysoko jakość, misterne wykończenia oraz ponadczasowy charakter to wyróżniki ubrań Petit Bateau. Ubrania są wygodne i wytrzymale. Cała kolekcja dla noworodków, piżamy oraz bielizna są wykonane z materiałów posiadających certyfikat OEKO TEX.

 

MARKA ZAŁOŻONA W 1893 PRZEZ PIERRE’A VALTONA

Podobno Pierre zainspirowany piosenką „Mamusiu, małe żaglówki na wodzie, czy mają nogi?” obciął nogawki w długich kalesonach tworząc krótkie spodenki dla swojego syna. Tak powstało Petit Bateau (mała łódka), marka, dziś rozpoznawana na całym świecie.

Salon Petit Bateau w nowo otwartym centrum handlowym Wrocławia to już czwarty butik francuskiej marki w Polsce. Wystrój salonu nawiązuje do unikalnego charakteru wnętrz innych sklepów tej marki, asortyment jest przejrzyście rozmieszczony na półkach i podzielony na kategorie. Króluje odcień bieli.

PETIT BATEAU DOSTĘPNE NA STRONIE  www.petit-bateau.pl

LOOKBOOK 2017

[post-carousel id=””]

 

 

Petit Bateau znajdziecie także trzech pozostałych butikach, które znajdują się w Galerii Mokotów w Warszawie, w Starym Browarze w Poznaniu oraz w Klifie w Gdyni.

 

Mat.pras.

Zapisz się na newsletter

No.10 Mint dostępny online i w salonach Empik

Copyright MINT Project design SHABLON

Pin It on Pinterest

Udostępnij ten artykuł!

Podoba Ci się ten post? Podziel się z nim ze znajomymi i rodziną, udostępniając w wybranym medium.