,,Jak Winston uratował święta” to idealna książka na grudniowy czas oczekiwania. Czy małej myszce uda się dostarczyć list do Świętego Mikołaja na czas? Boże Narodzenie zbliża się wielkimi krokami! Polecamy Wam te ciepłe i przepełnione magią Świąt opowiadania.

***

Magiczna książka, którą czyta się każdego dnia grudnia. Każda opowieść to emocje i przybliżenie do rozwiązania zagadki. Czy Winston uratuje święta?

Sama z wielką frajdą zanurzyłam się w magiczną opowieść. Lubię książki, które wprowadzają w świąteczną atmosferę. ,,Jak Winston uratował święta” z pewnością do takich należy.

Zrobiliśmy z czytania rytuał. Wieczorem, w piżamkach, w blasku światełek czytamy rodzinnie książkę. W ciągu dnia, wykorzystujemy świąteczne pomysły na zabawy do wspólnego spędzania czasu. Nastrajamy się świątecznie w rytm piosenek z nutą Bożego Narodzenia w tle.

Jak Winston uratował świętaJak Winston uratował święta

Podążajcie za Winstonem – małą myszką, która wyrusza w niezwykłą podróż! Jej celem jest dostarczenie na czas listu Olivera do Świętego Mikołaja. Przesyłka musi dotrzeć jeszcze przed Wigilią. Podczas wykonywania tej Bardzo Ważnej Misji przeżyjecie razem z Winstonem Niezwykle Ekscytujące Przygody i poznacie nowych, fantastycznych przyjaciół.

„Jak Winston uratował święta” to magiczna, świąteczna historia podzielona na 24 i pół rozdziału, tak aby rozpocząć czytanie 1 grudnia i zakończyć w Dzień Bożego Narodzenia, dokładnie jak lubiany przez dzieci kalendarz adwentowy! Każdy dzień, oprócz pięknej i zabawnej historii do czytania w rodzinnym gronie, posiada zadania do wykonania, które wprowadzają Was w świąteczny klimat. Znajdziecie tu instrukcje krok po kroku, jak napisać list do Mikołaja, zrobić kukiełkę na place, świąteczne kartki, prezenty, dekoracje i smakołyki.

Książkę „Jak Winston uratował święta” kupicie na stronie Wydawnictwa Zielona Sowa.

Jak Winston uratował święta

A jeśli szukasz więcej świątecznych inspiracji, koniecznie zajrzyj do artykułu do kalendarzach adwentowych w stylu Zrób to Sam. Znajdziesz tam sporą dawkę inspiracji – KLIKNIJ TU.


Mat. pras.

Zapisz się na newsletter

MINT MAGazyn online to lifestylowy serwis dla mam. To portal o pozytywnym macierzyństwie i szczęśliwym dzieciństwie. Zajrzyj do nas po codzienną dawkę inspiracji. Poczuj miętę do MINT!

Copyright MINT Project design SHABLON

Pin It on Pinterest

Udostępnij ten artykuł!

Podoba Ci się ten post? Podziel się z nim ze znajomymi i rodziną, udostępniając w wybranym medium.