Jesienna wyprawa do lasu- zabawa do pobrania

Wyprawa do lasu to świetny pomysł na rodzinny czas. Dołóż do tego zabawę w poszukiwacza przygód, a efekt gwarantowany. Pobierz kreatywną zabawę i ruszaj do lasu!

wyprawa do lasu

SKLEP

Wrzesień sprzyja wyprawom do lasu. Właśnie dla bliskości lasu wyprowadziliśmy się z miasta. Teraz mogę powiedzieć, że mieszkam na wsi z całymi jej urokami. Tuż obok rośnie las, który był pierwszym miejscem rodzinnej wycieczki. Latem ciągnęło nas nad wodę, za to jesienią ruszamy w las. Na grzyby, w poszukiwaniu darów natury lub żeby odpocząć i połączyć się z Matką Ziemią.

Każdej wyprawie do lasu towarzyszy zabawa, aby dzieci miały cel. Spacerowanie bez celu, lubimy tylko my, dorośli 😉 I tak powstała zabawa w Bingo w lesie. Podczas wyprawy do lasu zamieniamy się w prawdziwych odkrywców i poszukiwaczy. 

Dołącz do zabawy i Ty, pobierz, wydrukuj i ruszaj do lasu!

,,Najprostsza droga do wszechświata biegnie przez leśną dzicz”

John Muir

wyprawa do lasu

POBIERZ BINGO W LESIE

Przygotowałam dla Ciebie zabawę, którą możesz pobrać i wykorzystać tyle razy, ile tylko masz ochotę. Ilość sposobów na zabawę też jest mnoga. Pierwsza opcja to znaleźć wszystkie elementy w lesie, kto znajdzie więcej zostaje królem. Opcja druga – bingo, trzeba znaleźć cały rządek w pionie, poziomie lub na skos. Jestem przekonana, że sama również znajdziesz sposób na jesienną wyprawę do lasu. Bawcie się cudownie!

wyprawa do lasu
wyprawa do lasu

Zapisz się na MINTowy newsletter i odbierz PREZENT - Pomysły na kreatywne zabawy na CAŁY MIESIĄC!

Dołącz do naszej społeczności i poczuj miętę do MINT! Nasz newsletter to gwarancja dobrych treści! Odbierz w prezencie 30 kreatywnych pomysłów na zabawy z dzieckiem, bo to nowa jakość czasu z dzieckiem.

podobne artykuły

magazyn dla mamy

Zapisz się na newsletter

MINT MAGazyn online to lifestylowy serwis dla mam. To portal o pozytywnym macierzyństwie i szczęśliwym dzieciństwie. Zajrzyj do nas po codzienną dawkę inspiracji. Poczuj miętę do MINT!

Copyright MINT Project design SHABLON

Pin It on Pinterest

Udostępnij ten artykuł!

Podoba Ci się ten post? Podziel się z nim ze znajomymi i rodziną, udostępniając w wybranym medium.