Jeżyk Baby – modna marka, dla dzieci, które korzystają z życia na maksa.

Nowa na rynku marka Jeżyk Baby pokazuje jak ważną rolę w życiu dziecka odgrywa rodzina. Bo przecież w wychowaniu bierze udział nie tylko mama, ale również tata, rodzeństwo, kochana babcia i dziadek…I to właśnie dziadkowie są bohaterami pierwszej sesji DNA 2016/17.

Założycielki marki Jeżyk Baby to trzy mamy, które kierując się filozofią slow life stworzyły kolekcję niepowtarzalną w swojej prostocie, a jednocześnie o wyjątkowym designie. Znając żywiołowość dzieci zadbano o funkcjonalność ubrań, tak aby dzieci czuły się w nich swobodnie. Każde ubranie i akcesoria to rękodzieło z najwyższej jakości materiałów. Możesz być tego pewna!

Sesja DNA 2016/17 to wspomnienia pełne nostalgii, podróż w czasie. Przypomnijcie sobie emocje, smaki, a także zapachy z dzieciństwa.

Czyje ciasto smakuje najlepiej? U kogo święta mają cudowny, niepowtarzalny klimat? Kto robi najlepsze pierogi oraz kompoty? Kto ma zawsze czas i cierpliwość, żeby nas wysłuchać, opowiedzieć ciekawą historię lub też piękną bajkę? Kto pokaże nam rodzinne tradycje, wartości, o których zapominamy? Pamiętasz, która osoba tworzy najpiękniejsze wspomnienia?

Odpowiedź jest tylko jedna- kochani dziadkowie.

Dzisiaj moda dla dzieci nie ma być tylko piękna, ale wygoda. Dzieci mają czuć się komfortowo i pewnie. Nie bójmy się odważnych kolorów, zarezerwowanych tylko dla dorosłych. Powrót do korzeni w krojach, z nutą nowoczesności, to dobry wybór.

Jeśli lubisz markę Jeżyk Baby, koniecznie zajrzyj do innych artykułów o modzie, nie tylko dla dzieci. KLIKNIJ TU

jeżyk baby moda dla dzieci moda dla dzieci moda dla dzieci jeżyk baby moda dla dzieci moda dla dzieci moda dla dzieci moda dla dzieci jeżyk baby jeżyk baby jeżyk baby jeżyk baby jeżyk baby jeżyk baby jeżyk baby jeżyk baby

Zapisz się na newsletter

MINT MAGazyn online to lifestylowy serwis dla mam. To portal o pozytywnym macierzyństwie i szczęśliwym dzieciństwie. Zajrzyj do nas po codzienną dawkę inspiracji. Poczuj miętę do MINT!

Copyright MINT Project design SHABLON

Pin It on Pinterest

Udostępnij ten artykuł!

Podoba Ci się ten post? Podziel się z nim ze znajomymi i rodziną, udostępniając w wybranym medium.