Kalendarz 2021

Nowy Rok za pasem, czas pomyśleć o praktycznym kalendarzu na 2021 rok. Sprawdź, jaki kalendarz polecam na ten rok.

Ciekawa jestem czy i Ty lubisz zorganizowane i zaplanowane życie. Ale bez obawy nadal mamy miejsce na spontaniczność i czas dla siebie.

kalendarz 2021

SKLEP

To już ostatnia prosta w tym roku. Wiligia przygotowana, prezenty kupione, czas pomyśleć o sobie. Nie wiem jak Ty, ale dla mnie kalendarz to podstawa funkcjonowania naszej pięcioosobowej rodzinki. Kalendarz ma każdy i umie z niego krozystać. Wybrałam dla Ciebie nasze ulubione kalendarze, które pomagają nam iść przez życie.

Kalendarz na rok 2021, zorganizuj się

Lubię testować nowości, ale w temacie kalendarzy mam swoje ulubione. Wybrałam te w myśl zasady, dla każdego coś dobrego. Mam nadzieję, że i Ty znajdziesz ten idealny dla siebie. 

Planner towarzyszy mi każdego dnia, mam też wersję elektroniczną, która jest zawsze przy mnie. Połączony jest z pracującymi z nami osobami, abyśmy wszyscy zawsze byli na bieżąco. To nie organizacyjna przesada, ale chęć wykorzystania codzienności maksymalnie. 

Mimo zapełnionych dni, zawsze mamy przestrzeń na szalone wyjazdy i pomysły.

kalendarz 2021

1 | Minimal Planner Madamy

Minimal Planner to ulubiony planner Michała. Jest elegancki i stylowy. W tym roku obity beżową tkaniną, ma też złote tłoczenie. W sam ran na spotkanie i do codziennego użytku w biurze. Michał zajmuje się współpracą z Klientami, wybiera więc planner w wersji tygodniowej, aby mieć podgląd na cały tydzień.

Kalendarz na 2021 musi być praktyczny. Michał wybrał wersję Minimal kultowych już plannerów od Madamy, gdyż skupia się na dziłaniu. Nie oczekuje od kalendarza niczego więcej niż tylko sam planner.

2 | Organizer Madamy

Organizer Madamy możesz zaplanować samodzielnie. Zostaw tylko te elementy, które są Ci potrzebne w codziennej pracy. To planner dzienny, w którym znajdziesz także arkusze do pracy nad realizacją swoich celów. To idealny kalendarz, który nie zostanie z Tobą tylko w 2021 roku. Za rok wystarczy uzupełnić wkład i dalej cieszyć się plannerem. Do wyboru jest kilka motywów okładek, więc masz w czym wybierać. To idealne rozwiązanie jeśli szukasz opcji less waste.

3 | Czaromarownik

Trendy na 2021 pokazują, że będzie nas interesowało wszystko to, co mistyczne. Jeśli chcesz sięgnąć do dawnych wierzeń, czy poszukujesz innego sensu, Czaromarownik będzie idealny dla Ciebie. Ten magiczny kalendarz na 2021 oczaruje Cię. 

Dodaj szczyptę magii do swojego życia. Na 200 stronach pełnych pozytywnych myśli znajdziesz horoskop, fazy księżyca, magiczne zaklęcia i rytuały. Zwróciłam uwagę na magiczne przepisy kulinarne i święta magiczne. 

Być może zainspiruje Cię do pozytywnych zmian w Nowym Roku. Jest bardzo praktyczny, to połączenie kalendarza książkowego z poradnikiem. To kalendarz w formie dziennej, będziesz miała dużo miejsca na notatki i praktykowanie wdzięczności. Znajdziesz tam mnóstwo wskazówek i porad, aby Twoje życie nabrało magicznego charakteru. 

 

4 | Planner Na dobry dzień

Tego plannera nie mogłam pominąć. Nie tylko dlatego, że tworzy go moja przyjaciółka Agnieszka Kudela, ale dlatego, że naprawdę sprawdza się doskonale. To mój typ, bo jest w formacie tygodniowym i bez zbędnych treści. Jest arkusz zdrowia, finansów i kontaktów, ale skupiamy się tu głównie na pracy. Moje ulubione miejsce każdego dnia to praktykowanie wdzięczności oraz postępy picia wody. To moja pięta achillesowa, nad którą pracuję intensywnie.

5 | MaMy Kalendarz

To nasz rodzinny hit, bez którego nie wyobrażamy sobie codzienności. MaMy Kalendarz w wersji miesięcznej idealnie sprawdza się przy organizacji życia naszej piątki i prowadzenia dwóch firm.

Kalendarz ścienny podzielony jest na kolumny, jest miejsce dla każdego z nas. Dołączone naklejki pozwalają nam jeszcze lepiej zaplanować codzienność. Kalendarz na 2021 jak zwykle zawiśnie w naszej kuchni, bo to centrum dowodzenia. Wpisujemy tam spotkania, wizyty lekarskie, sprawdziany, szkolne i przedszkolne wydarzenia. Duży plus za to, że dołączony jest mazak, który zawsze jest na swoim miejscu.

W tym roku mamy także planner w formie książkowej – będzie idealnym dopełnieniem. Zapiszemy w nim daty urodzin i rodzinne uroczystości.

Ciekawa jestem, który planner najbardziej Ci się podoba?

Zapisz się na MINTowy newsletter i odbierz PREZENT - Pomysły na kreatywne zabawy na CAŁY MIESIĄC!

Dołącz do naszej społeczności i poczuj miętę do MINT! Nasz newsletter to gwarancja dobrych treści! Odbierz w prezencie 30 kreatywnych pomysłów na zabawy z dzieckiem, bo to nowa jakość czasu z dzieckiem.

podobne artykuły

magazyn dla mam

Zapisz się na newsletter

MINT MAGazyn online to lifestylowy serwis dla mam. To portal o pozytywnym macierzyństwie i szczęśliwym dzieciństwie. Zajrzyj do nas po codzienną dawkę inspiracji. Poczuj miętę do MINT!

Copyright MINT Project design SHABLON

Pin It on Pinterest

Udostępnij ten artykuł!

Podoba Ci się ten post? Podziel się z nim ze znajomymi i rodziną, udostępniając w wybranym medium.