Kalendarz Madamy

Wybierz swój kalendarz Madamy na 2021 i zaplanuj swój rok! Sprawdziłam dla Ciebie co w tym roku dziewczyny dla nas przygotowały.

kalendarz madamy

SKLEP

Nie robię noworocznych postanowień, ale zawsze uważnie planuję swój rok. Ok, masz rację rok 2020 nie dał się zaplanować, nie wymazuję go, bo wycisnęłam z niego tyle, ile się dało.

Ale do rzeczy. Wzięłam pod lupę kalendarz Madamy i opowiem Ci więcej o tym, czego możesz się po tych plannerach spodziewać.

Kalendarz Madamy – top 6

kalendarz madamy

1. MINIMAL PLANNER

kalendarz madamy

2. ORGANIZER MADAMY

Czym wyróżnia się MINIMAL PLANNER?

Ma format A5, który pasuje idealnie do torebki. Jest to bardzo elegancki planner, który wyróżnia sie minimalistycznym stylem. Doskonały dla Girlboss. Znajdziesz w nim również sprawdzone sposoby na zwiększenie swojej produktywności. Praca z nimi jest banalnie prosta, a organizacja będzie samą przyjemnościa. 

Minimal Planner dostępny jest w wersji dziennej lub tygodniowej. Zawiera liczne arkusze planowania z obszaru osobistego, ale także zawodowego. 

kalendarz madamy

3. PLANNER MADAMY

Dlaczego zachwycisz się ORGANIZEREM MADAMY?

To opcja dla eleganckiej kobiety, która lubi rozwiązania służące przez wiele lat. Ten kalendarz Madamy ma wymiar, który również z łatowością zmieścisz do swojej torebki. To także typ plannera, który z łatwością dostosujesz do swoich potrzeb. To Ty wybierasz z czego będzie się składał. Wypnij elementy, których nie potrzebujesz. 

Kalendarz ma 365 stron na każdy dzień roku. Zawiera arkusze planowania, które mogą Ci wyznaczać i realizować cele. Przed Tobą 12 miesięcy wyzwań i inspiracji. Okładka kalendarza wykonana została z eko skóry, ma praktyczne kieszonki. To przewodnik po organizacji, który może z Tobą zostać na dłużej.

kalendarz madamy

Znasz już kultowy Kalendarz PLANNER MADAMY?

Dostępny w wersji kolorystycznej ART lub Venus. Nie ma chyba już w Polsce dziewczyny, która nie znałaby Plannera Madamy. Z nim zaplanujesz 365 dni swojego roku. Wierzę, że stani sie on inspiracją do zaplanowanie wyjątkowego roku 2021. 

W tym roku Madamy zaplanowały jeszcze piękniejsze i artystyczne okładki. Bardzo lubimy w Redakcji ten eksluzywny papier i kopertę na przydasie z tyłu kalendarza.

Planner zawiera nie tylko listę celów na 2021 rok, ale także liczne miejsca na notatki – to w końcu Twoja przestrzeń. Ten kalendarz Madamy jest idealny dla dziewczyny, która potrzebuje licznych inspiracji każdego dnia roku. W plannerze jest ich tak wiele!

Zapisz się na MINTowy newsletter i odbierz PREZENT - Pomysły na kreatywne zabawy na CAŁY MIESIĄC!

Dołącz do naszej społeczności i poczuj miętę do MINT! Nasz newsletter to gwarancja dobrych treści! Odbierz w prezencie 30 kreatywnych pomysłów na zabawy z dzieckiem, bo to nowa jakość czasu z dzieckiem.

4. BODY PLANNER

kalendarz madamy

Planujesz wielkie zmiany w 2021? Wybierz BODY PLANNER!

Dostępny w 4 wersjach kolorystycznych. To właśnie ten planner pomoże Ci utrzymać motywacje, ale także pomoże Ci pracować na swoimi nawykami. To z nim osiągniesz wymarzoną figurę. Sprawdzi się jeśli jesteś aktywną kobietą, która podejmuje wyzwania każdego dnia.

Co znajdziesz w kalendarzu Madamy? Plan posiłków i treningów, projekt zmiany, 12 motywatorów i o wiele więcej.

5. HAPPY PLANNER

kalendarz madamy

Dostępny w wersji tygodniowe lub dziennej. HAPPY PLANNER będzie idealny. Dostępny był w 5 wariantach okładki, ale niektóre rozeszły się jak ciepłe bułeczki. To już ostatni dzwonek, żeby zakupić Twój planner na 2021 rok.

To doskonały planner dla kreatywnych kobiet, które marzą o tym, aby zrealizować swoje pragnienia. To klucz do pełnego relaksu i spełnienia. W środku znajdziesz Mapę Celów. Z Happy Plannerem zaplanujesz swoje finanse i wydarzenia ważne dla Ciebie w nadchodzącym roku.

 

6. NOTES TO WISIENKA NA TORCIE

kalendarz madamy

Kalendarz Madamy to nie wszystko. DZIENNIK NOTES to wisienka na torcie. Dostępny w 6 różnych wzorach. Każdy może przechowywać myśli, marzenia, albo też może stać się dziennikiem wdzięczności. Bez takiego notesu rok 2021 nie może się zacząć.

A Ty, który kalendarz Madamy wybierzesz dla siebie?

podobne artykuły

magazyn dla mamy

Zapisz się na newsletter

MINT MAGazyn online to lifestylowy serwis dla mam. To portal o pozytywnym macierzyństwie i szczęśliwym dzieciństwie. Zajrzyj do nas po codzienną dawkę inspiracji. Poczuj miętę do MINT!

Copyright MINT Project design SHABLON

Pin It on Pinterest

Udostępnij ten artykuł!

Podoba Ci się ten post? Podziel się z nim ze znajomymi i rodziną, udostępniając w wybranym medium.