Kobieta-anioł, tak mówią o niej znajomi i rodzina. Magdalena Kroma mama 8-letniego Jakuba i 3-letniej Mai. Zawsze uśmiechnięta, pozytywnie nastawiona i ciesząca się z każdego dnia. Z wykształcenia farmaceuta, ale po narodzinach córki, porzuciła wizje powrotu do pracy. Tak powstała marka kroomki pod która kryją się ubrania i akcesoria dla dzieci, sukienki dla mam i drewniane deski kuchenne które powstają w jej rodzinnej firmie działającej od 1920 roku.

Opaski bezuciskowe dla dziewczynek, bo o nich będzie mowa, powstały dużo wcześniej, jeszcze przed narodzinami córki Mai. Magda jechała przywitać swoją bratanicę. Chciała podarować jej coś od serca, coś innego i pięknego. Stworzyła opaski bezuciskowe, które są lekkie jak mgiełka i dodają uroku każdej małej dziewczynce. Temat opaskę bezuciskowych powrócił jak bumerang kiedy na głowie córki zaczęła tworzyć się bujna czuprynka, a ta wszystko ściągała z główki.

Opaski bezuciskowe były strzałem w dziesiątkę. Do bestsellerów i najlepiej sprzedających się opasek należą rzemyki i supełki. Są małe i delikatne przez co dzieci czują się w nich wygodnie i komfortowo. Dziewczynki wyglądają w nich po prostu pięknie. Opaski bezuciskowe są świetnym dodatkiem i uzupełnieniem stylizacji. Małe ślicznotki wyglądają w nich uroczo w dzień i od święta.

Polecamy wszystkim kobietkom, tym mniejszym i tym większym. Opaski są uniwersalne, dopasowują się do głowy dziecka.

Będą doskonałym prezentem i dodatkiem na babyshower, chrzciny, komunie i inne okazje, a także bez okazji.

 

Mat.pras.

Zapisz się na newsletter

No.12 Mint dostępny online i w salonach Empik

Magazyn MINT to poradnik dla mam o charakterze lifestylowym. MINT to nie tylko portal, który codziennie dostarcza porcji inspiracji dla mamy i dziecka. To także drukowany kwartalnik stworzony dla chwili relaksu. Poczuj miętę do MINT.

Copyright MINT Project design SHABLON

Pin It on Pinterest

Udostępnij ten artykuł!

Podoba Ci się ten post? Podziel się z nim ze znajomymi i rodziną, udostępniając w wybranym medium.