Kobieta-anioł, tak mówią o niej znajomi i rodzina. Magdalena Kroma mama 8-letniego Jakuba i 3-letniej Mai. Zawsze uśmiechnięta, pozytywnie nastawiona i ciesząca się z każdego dnia. Z wykształcenia farmaceuta, ale po narodzinach córki, porzuciła wizje powrotu do pracy. Tak powstała marka kroomki pod która kryją się ubrania i akcesoria dla dzieci, sukienki dla mam i drewniane deski kuchenne które powstają w jej rodzinnej firmie działającej od 1920 roku.

Opaski bezuciskowe dla dziewczynek, bo o nich będzie mowa, powstały dużo wcześniej, jeszcze przed narodzinami córki Mai. Magda jechała przywitać swoją bratanicę. Chciała podarować jej coś od serca, coś innego i pięknego. Stworzyła opaski bezuciskowe, które są lekkie jak mgiełka i dodają uroku każdej małej dziewczynce. Temat opaskę bezuciskowych powrócił jak bumerang kiedy na głowie córki zaczęła tworzyć się bujna czuprynka, a ta wszystko ściągała z główki.

Opaski bezuciskowe były strzałem w dziesiątkę. Do bestsellerów i najlepiej sprzedających się opasek należą rzemyki i supełki. Są małe i delikatne przez co dzieci czują się w nich wygodnie i komfortowo. Dziewczynki wyglądają w nich po prostu pięknie. Opaski bezuciskowe są świetnym dodatkiem i uzupełnieniem stylizacji. Małe ślicznotki wyglądają w nich uroczo w dzień i od święta.

Polecamy wszystkim kobietkom, tym mniejszym i tym większym. Opaski są uniwersalne, dopasowują się do głowy dziecka.

Będą doskonałym prezentem i dodatkiem na babyshower, chrzciny, komunie i inne okazje, a także bez okazji.

 

Mat.pras.

Zapisz się na newsletter

MINT MAGazyn online to lifestylowy serwis dla mam. To portal o pozytywnym macierzyństwie i szczęśliwym dzieciństwie. Zajrzyj do nas po codzienną dawkę inspiracji. Poczuj miętę do MINT!

Copyright MINT Project design SHABLON

Pin It on Pinterest

Udostępnij ten artykuł!

Podoba Ci się ten post? Podziel się z nim ze znajomymi i rodziną, udostępniając w wybranym medium.