Aga Rogala „Poukładaj to sobie w głowie”

Aga Rogala terapeutka rodziców wydała pierwszą książkę. Prawdziwy must have dla każdego rodzica. Wielka księga inspiracji, pomysłów i narzędzi, które sprawią, że Twoja trudna codzienność może się zmienić już dziś jeśli tylko tego chcesz.

Aga Rogala

SKLEP

Aga Rogala

Aga Rogala, terapeutka rodziców, która od dłuższego już czasu inspiruje na Instagramie, wydała wreszcie pierwszą książkę. „Poukładaj sto sobie w głowie” to niezwykle wartościowa książka, która stanowi zbiór 100 najlepszych maili wysyłanych w jej newsletterze. Autorce udało się stworzyć kompendium porad i inspiracji, które pomagają czytelnikom radzić sobie z codziennością, szczególnie w kontekście życia rodzinnego i partnerskiego.

Książka ta jest doskonałym podręcznikiem dla każdego rodzica, który chce zmian. Jednocześnie pozwala czytelnikom zastanowić się nad tym, co ich napawa radością, a co stanowi wyzwanie w ich związkach i rodzinach. Dzięki praktycznym wskazówkom zawartym w mailach, będziesz miała okazję spojrzeć na swoje życie z nowej perspektywy i znaleźć sposoby na poprawę komunikacji, zrozumienia i harmonii w relacjach rodzinnych.

Aga Rogala, jako doświadczona terapeutka rodziców, potrafi w przystępny sposób przekazywać wartościowe treści, które mają realny wpływ na życie czytelników. Pokazała to już rewelacyjnie i konkretnie na Instagramie, a teraz książka będzie stanowiła świetne uzupełnienie wiedzy i pracy nad sobą. 

Jej książka „Poukładaj sto sobie w głowie” jest nie tylko źródłem mądrości, ale także praktycznym narzędziem do budowania zdrowszych i szczęśliwszych relacji z bliskimi. Dlatego też, polecam tę książkę wszystkim, którzy pragną zgłębić tajniki udanego życia rodzinnego i partnerskiego.

Zapisz się na MINTowy newsletter i odbierz PREZENT - Pomysły na kreatywne zabawy na CAŁY MIESIĄC!

Dołącz do naszej społeczności i poczuj miętę do MINT! Nasz newsletter to gwarancja dobrych treści! Odbierz w prezencie 30 kreatywnych pomysłów na zabawy z dzieckiem, bo to nowa jakość czasu z dzieckiem.

podobne artykuły

magazyn dla mamy

Zapisz się na newsletter

MINT MAGazyn online to lifestylowy serwis dla mam. To portal o pozytywnym macierzyństwie i szczęśliwym dzieciństwie. Zajrzyj do nas po codzienną dawkę inspiracji. Poczuj miętę do MINT!

Copyright MINT Project design SHABLON

Pin It on Pinterest

Udostępnij ten artykuł!

Podoba Ci się ten post? Podziel się z nim ze znajomymi i rodziną, udostępniając w wybranym medium.