L’amulette to polska marka, która od miesięcy zachwyca mamy. Chcesz wiedzieć dlaczego jest taka wyjątkowa? L’amulette to ręcznie robiona biżuterię dla kobiet zupełnie inna niż wszystkie.

L’amulette – ozdoby to niezwykłe połączenie zawsze trzech elementów: zawieszki z hasłem, chwostu i antystresowej, drewnianej kulki. Jest możliwość wybrania kolorystyki i spersonalizowania naszyjnika. Całość zapakowana jest w woreczek, całość tworzy piękny prezent choćby dla samej siebie.

Naszyjnik jest zawsze przy Tobie, doda Ci energii i może zająć dziecko na parę chwil. To świetny pomysł na prezent, szczególnie dla samej siebie. L’amulette to praca matek dla matek. Produkt jest sprawdzony na własnych dzieciach. W jednym miejscu masz coś ładnego i praktycznego. Dokładnie to, na co czekałyśmy. L’amulette to prostota sama w sobie, to połączenie idei i ciekawego pomysłu na niebanalną biżuterię 2w1 dla każdej mamy.

Bardzo ważne są zawieszki i napisy na nich: „Mam tę moc!”, „Jestem dzielna, bo jestem mamą!”, „Tak jestem w ciąży”, „Nie dotykać” (jak nie chcecie by dotykano Waszego brzucha w ciąży), „kocham wolność” czy „chcę mieć wybór” czy „Nic nie muszę. Wszystko mogę.” (Dla mam, które idą na przykład na spotkanie z koleżankami). Wyraź siebie, wybierz hasło, które najbardziej do Ciebie pasuje.

Autorki L’amulette poznały się przez córki (chodzą razem do przedszkola). Jedna z nich była wtedy w ciąży i miała dość odpowiadania na ciągle te same pytania („Który to miesiąc?”, „jak się czujesz?”, „chłopiec czy dziewczynka?” „jesteś w ciąży?”, „mogę dotknąć brzucha?”). Druga z nich jest Projektantką. Razem tworzą całość i L’amulette, które dumnie noszą każdego dnia.

Najbardziej wzruszyła je wiadomość od pani, która zamówiła naszyjnik i wysłała im podziękowania. Napisała, że jest mamą trójki dzieci. Kiedy najmłodsze było chore, będąc z nim w przychodni i cały czas bawiło się naszyjnikiem i uspokajało.

L’amulette biżuteria dla Ciebie Mamo.

Zaglądaj na profil marki na Instagramie i zostań #lamulettegirl

Zapisz się na newsletter

No.13 Mint | gazeta online dla mamy już jest!

Magazyn MINT to poradnik dla mam o charakterze lifestylowym. MINT to nie tylko portal, który codziennie dostarcza porcji inspiracji dla mamy i dziecka. To także drukowany kwartalnik stworzony dla chwili relaksu. Poczuj miętę do MINT.

Copyright MINT Project design SHABLON

Pin It on Pinterest

Udostępnij ten artykuł!

Podoba Ci się ten post? Podziel się z nim ze znajomymi i rodziną, udostępniając w wybranym medium.