L’amulette to polska marka, która od miesięcy zachwyca mamy. Chcesz wiedzieć dlaczego jest taka wyjątkowa? L’amulette to ręcznie robiona biżuterię dla kobiet zupełnie inna niż wszystkie.

L’amulette – ozdoby to niezwykłe połączenie zawsze trzech elementów: zawieszki z hasłem, chwostu i antystresowej, drewnianej kulki. Jest możliwość wybrania kolorystyki i spersonalizowania naszyjnika. Całość zapakowana jest w woreczek, całość tworzy piękny prezent choćby dla samej siebie.

Naszyjnik jest zawsze przy Tobie, doda Ci energii i może zająć dziecko na parę chwil. To świetny pomysł na prezent, szczególnie dla samej siebie. L’amulette to praca matek dla matek. Produkt jest sprawdzony na własnych dzieciach. W jednym miejscu masz coś ładnego i praktycznego. Dokładnie to, na co czekałyśmy. L’amulette to prostota sama w sobie, to połączenie idei i ciekawego pomysłu na niebanalną biżuterię 2w1 dla każdej mamy.

Bardzo ważne są zawieszki i napisy na nich: „Mam tę moc!”, „Jestem dzielna, bo jestem mamą!”, „Tak jestem w ciąży”, „Nie dotykać” (jak nie chcecie by dotykano Waszego brzucha w ciąży), „kocham wolność” czy „chcę mieć wybór” czy „Nic nie muszę. Wszystko mogę.” (Dla mam, które idą na przykład na spotkanie z koleżankami). Wyraź siebie, wybierz hasło, które najbardziej do Ciebie pasuje.

Autorki L’amulette poznały się przez córki (chodzą razem do przedszkola). Jedna z nich była wtedy w ciąży i miała dość odpowiadania na ciągle te same pytania („Który to miesiąc?”, „jak się czujesz?”, „chłopiec czy dziewczynka?” „jesteś w ciąży?”, „mogę dotknąć brzucha?”). Druga z nich jest Projektantką. Razem tworzą całość i L’amulette, które dumnie noszą każdego dnia.

Najbardziej wzruszyła je wiadomość od pani, która zamówiła naszyjnik i wysłała im podziękowania. Napisała, że jest mamą trójki dzieci. Kiedy najmłodsze było chore, będąc z nim w przychodni i cały czas bawiło się naszyjnikiem i uspokajało.

L’amulette biżuteria dla Ciebie Mamo.

Zaglądaj na profil marki na Instagramie i zostań #lamulettegirl

Zapisz się na newsletter

MINT MAGazyn online to lifestylowy serwis dla mam. To portal o pozytywnym macierzyństwie i szczęśliwym dzieciństwie. Zajrzyj do nas po codzienną dawkę inspiracji. Poczuj miętę do MINT!

Copyright MINT Project design SHABLON

Pin It on Pinterest

Udostępnij ten artykuł!

Podoba Ci się ten post? Podziel się z nim ze znajomymi i rodziną, udostępniając w wybranym medium.