Lilu to dość młoda marka na rynku polskim, oferująca przepiękne kolorowe mebelki z wikliny dla dzieci, oraz akcesoria pościelowe i wyprawkowe dla maluchów. Powstała w 2015 roku i od samego początku stawia na ekologię, najwyższą jakość, ciekawy design, ale przede wszystkim na bezpieczeństwo i wygodę swoich małych Klientów.

Mebelki LiLu wyplatane są z polskiej wikliny przez wikliniarzy, którzy swojego fachu nauczyli się od swoich ojców i dziadków. Są to wysoko gatunkowe i  bardzo wartościowe produkty, wykonywane tradycyjnymi metodami, z pasją i sercem oraz najwyższą starannością. Wyplecione meble malowane są specjalnymi wodnymi farbami, które posiadają certyfikaty bezpieczeństwa dla dzieci i środowiska naturalnego, a przy tym są odporne na ścieranie, i dają możliwość zachowania czystości gotowego wyrobu. Kolory dobierane są tak, by spełniały oczekiwania estetyczne rodziców, i cieszyły swym wyglądem dzieci.

Oferta mebli jest  bardzo szeroka – od małych stołeczków i koszyczków ściennych na drobiazgi przez wiszące foteliki i stojące etażerki, po siedziska z kufrem na zabawki.

Lilu meble z wikliny Lilu meble z wikliny

Można z nich tworzyć ciekawe zestawy lub uzupełnić pokoik dziecka o kolorowe dodatki, które na pewno dodadzą magicznego uroku całości.

Lilu meble z wikliny Lilu meble z wikliny Lilu meble z wikliny Lilu meble z wikliny Lilu meble z wikliny

Marka LiLu zdobyła  prestiżową nagrodę „Produkt Roku” za zestaw mebli dla dzieci, uzyskując największą ilość głosów od rodziców, co świadczy o sympatii i zaufaniu jakim darzą tę markę.

LiLu to również przepiękne tekstylia, bazujące na bardzo dobrej gatunkowo  bawełnie produkowanej specjalnie na potrzeby marki w Polsce, opatrzonej wszystkimi certyfikatami bezpieczeństwa dla dzieci. Sami projektują też swoje wzory starając się nawiązać do światowych trendów w designie wnętrzarskim.

W ofercie tekstyliów można znaleźć kocyki z bawełny i bardzo popularnego pluszu Minky lub polskiego weluru bawełnianego.

Lilu meble z wikliny Lilu meble z wikliny

Dodatkowo znajdziecie poduszki, ochraniacze do łóżeczek, poduszki do karmienia, zestawy do wózków ( wkłady i poduszki antywstrząsowe) i wiele innych. W najnowszej letniej ofercie znajdą się również produkty w włókna bambusowego, takie jak pościele czy otulacze.

Dumą marki są wiklinowe wózeczki, które skradły serca mam i ich córeczek, a także bawełniane przytulanki i dekoracyjne gwiazdy z ekoskóry.

Lilu meble z wikliny Lilu meble z wikliny Lilu meble z wikliny

LiLu dba o to by każdy ich produkt był niezwykły, oryginalny, a jednocześnie pasował stylistyką do obecnych trendów.

Na świecie nurt ekologii rozwija się bardzo szybko i coraz częściej światowe marki wnętrzarskie sięgają po dodatki z surowego drewna czy właśnie wiklinowe do uzupełnienia swojej oferty.

 Wiklina jako surowiec naturalny bardzo dobrze komponuje się z tak popularnym dziś stylem skandynawskim – surowym i  lubiącym naturę.

Jeżeli gustujecie we wnętrzach w tym dominującym dziś nurcie designerskim, nie mogliście trafić lepiej. Szukając czegoś oryginalnego i stylowego do pokoiku dziecka, nie możecie nie zajrzeć do LiLu.

Zapisz się na newsletter

MINT MAGazyn online to lifestylowy serwis dla mam. To portal o pozytywnym macierzyństwie i szczęśliwym dzieciństwie. Zajrzyj do nas po codzienną dawkę inspiracji. Poczuj miętę do MINT!

Copyright MINT Project design SHABLON

Pin It on Pinterest

Udostępnij ten artykuł!

Podoba Ci się ten post? Podziel się z nim ze znajomymi i rodziną, udostępniając w wybranym medium.