Louise Misha wiosenny Pop-Up Store w Paryżu / 12-13 kwietnia

Tej marki przedstawiać nie trzeba. I właśnie dlatego na wieść, że rusza wiosenny Pop-up Store Louise Misha w Paryżu, aż przebierałyśmy nogami.

***

Louise Mischa wyczuwa słoneczne dni nosem i ogłasza, że czas już przygotować wiosenno-letnią garderobę. Tak, to już ten czas! A my możemy tylko powiedzieć, że to kolejny powód, dla których żałujemy, że nie mieszkamy w Paryżu.

Na szczęście MINT ma wysłanniczkę specjalną, której nie umknie żadne modowe wydarzenie.

Dominika i Billie-Joy ruszyły w poszukiwaniu słońca, tym razem nie Karaiby, a kierunek Rue De Turenne w paryskiej dzielnicy Le Marais. To właśnie w dniach 12-13 kwietnia ten butik w artystycznej dzielnicy zamieni się w prawdziwą rajską plażę dedykowaną marce Louise Misha.

Obok tej witryny nie da się przejść obojętnie! Ale nas nie trzeba zapraszać, wchodzimy pełne nadziei, że tutaj właśnie znajdziemy swoje szczęście. 

Pop-Up Louise Misha w ParyżuTo jedyna okazja, żeby na własne oczy zobaczyć pełną gamę z kolekcji Lato 2019 zarówno dla dzieci jak i dla kobiet. Nie będziecie zdziwieni, jeśli stwierdzę „Zakochałam się!”. Te printy, te kolory, połączenie stylu boho z dziewczęcymi kwiatami w przenośni i dosłownie skradło moje serce, czego nie omieszkałam donieść od razu Bognie, Redaktor Naczelnej.

Prezentowana kolekcja jest wyjątkowa, gdyż Louise Misha po raz pierwszy zaprosił do współpracy utalentowaną Marion Gruber, która stworzyła kultową kolekcję kapeluszy Fringe & Frange. Z połączenia tych dwóch artystycznych dusz, powstała tkana kolekcja kapeluszy idealnych na lato. To kolekcja limitowana, więc trzeba się spieszyć.

Co jeszcze mnie urzekło? Kwiatowe sukienki dla mamy i córki, kostiumy kąpielowe, które są niezwykle kobiece, a na widok których aż ma się ochotę rzucić wszystko i po prostu się opalać. 

Louise Misha to także niebanalne dodatki, które dodadzą charakteru każdemu letniemu lookowi. Ja zawsze stawiam na torebkę jako mocny akcent. Koszyki rodem z Maroko to totalny hit nie tylko na dekoracje w domu, przekonasz się sama!

Oprócz samych zakupów największa przyjemność to rozmowa z kreatorkami marki, cóż za frajda poznać bliżej ich zakręcony, modowy świat boho.

Pop-Up Louise-Misha w ParyżuPop-Up działa tylko dwa dni, ale warto znaleźć czas, żeby do niego zajrzeć. Ja obładowana torbami, naładowana pozytywnie rozmową i z perspektywą ciekawych możliwości ruszam dalej w podróż przez paryskie uliczki. A Ty usiądź wygodnie i zobacz jakie cuda czekają w letniej kolekcji Louise Misha.


ADRES 

Louis Misha POP-UP

80, rue de Turenne

75003 Paris

12 kwietnia 11h-20h

13 kwietnia 10h-19h


Pop-Up Louise Misha w Paryżu

Pop-Up Louise Misha w Paryżu

Pop-Up Louise Misha w Paryżu

Pop-Up Louise Misha w Paryżu

Pop-Up Louise Misha w Paryżu

Pop-Up Louise Misha w ParyżuPop-Up Louise Misha w Paryżu

 

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ