Louise Misha wiosenny Pop-Up Store w Paryżu / 12-13 kwietnia
Tej marki przedstawiać nie trzeba. I właśnie dlatego na wieść, że rusza wiosenny Pop-up Store Louise Misha w Paryżu, aż przebierałyśmy nogami.
pop up store Louise Misha Paris

SKLEP

Na spotkanie lata

Louise Mischa wyczuwa słoneczne dni nosem i ogłasza, że czas już przygotować wiosenno-letnią garderobę. Tak, to już ten czas! A my możemy tylko powiedzieć, że to kolejny powód, dla których żałujemy, że nie mieszkamy w Paryżu.

Na szczęście MINT ma wysłanniczkę specjalną, której nie umknie żadne modowe wydarzenie.

Dominika i Billie-Joy ruszyły w poszukiwaniu słońca, tym razem nie Karaiby, a kierunek Rue De Turenne w paryskiej dzielnicy Le Marais. To właśnie w dniach 12-13 kwietnia ten butik w artystycznej dzielnicy zamieni się w prawdziwą rajską plażę dedykowaną marce Louise Misha.

Obok tej witryny nie da się przejść obojętnie! Ale nas nie trzeba zapraszać, wchodzimy pełne nadziei, że tutaj właśnie znajdziemy swoje szczęście.

To jedyna okazja, żeby na własne oczy zobaczyć pełną gamę z kolekcji Lato 2019 zarówno dla dzieci jak i dla kobiet. Nie będziecie zdziwieni, jeśli stwierdzę „Zakochałam się!”. Te printy, te kolory, połączenie stylu boho z dziewczęcymi kwiatami w przenośni i dosłownie skradło moje serce, czego nie omieszkałam donieść od razu Bognie, Redaktor Naczelnej.

Prezentowana kolekcja jest wyjątkowa, gdyż Louise Misha po raz pierwszy zaprosił do współpracy utalentowaną Marion Gruber, która stworzyła kultową kolekcję kapeluszy Fringe & Frange. Z połączenia tych dwóch artystycznych dusz, powstała tkana kolekcja kapeluszy idealnych na lato. To kolekcja limitowana, więc trzeba się spieszyć.

Co jeszcze mnie urzekło? Kwiatowe sukienki dla mamy i córki, kostiumy kąpielowe, które są niezwykle kobiece, a na widok których aż ma się ochotę rzucić wszystko i po prostu się opalać.

stylizacje na lato z Louise Misha
louise misha kolekcja na lato 2019
moda dla kobiet Louise Misha

Oprócz samych zakupów największa przyjemność to rozmowa z kreatorkami marki, cóż za frajda poznać bliżej ich zakręcony, modowy świat boho..

Louise Misha to także niebanalne dodatki, które dodadzą charakteru każdemu letniemu lookowi. Ja zawsze stawiam na torebkę jako mocny akcent. Koszyki rodem z Maroko to totalny hit nie tylko na dekoracje w domu, przekonasz się sama!

louise misha ss19
stroje kąpielowe Louise Misha

Zapisz się na MINTowy newsletter i odbierz PREZENT - Motywator do utraty wagi

Dołącz do naszej mintowej społeczności i poczuj miętę do dobrej lektury! Nasz newsletter to gwarancja dobrych treści! Poznaj Mint - magazyn dla mam czyli lifestylowy poradnik dla mam.

kolekcja dla dzieci Louise Misha lato 2019

ADRES

Louis Misha POP-UP

80, rue de Turenne

75003 Paris

12 kwietnia 11h-20h

13 kwietnia 10h-19h

Pop-Up działa tylko dwa dni, ale warto znaleźć czas, żeby do niego zajrzeć. Ja obładowana torbami, naładowana pozytywnie rozmową i z perspektywą ciekawych możliwości ruszam dalej w podróż przez paryskie uliczki. A Ty usiądź wygodnie i zobacz jakie cuda czekają w letniej kolekcji Louise Misha.
moda dziecięca Louise Misha
dodatki na lato od Louise Misha 2019
louise misha 2019 kolekcja na lato

podobne artykuły

magazyn dla mam

Zapisz się na newsletter

No.13 Mint | gazeta online dla mamy już jest!

Magazyn MINT to poradnik dla mam o charakterze lifestylowym. MINT to nie tylko portal, który codziennie dostarcza porcji inspiracji dla mamy i dziecka. To także drukowany kwartalnik stworzony dla chwili relaksu. Poczuj miętę do MINT.

Copyright MINT Project design SHABLON

Pin It on Pinterest

Udostępnij ten artykuł!

Podoba Ci się ten post? Podziel się z nim ze znajomymi i rodziną, udostępniając w wybranym medium.