10 powodów dla których warto kupić zimowy magazyn dla mam MINT

Magazyn dla mam dla chwili relaksu. Masz ochotę na chwilę zapomnienia? Już dzisiaj kupić możesz magazyn dla mamy MINT w wersji zimowej. Możemy zagwarantować, że będzie kreatywnie, isnpirująco ze świąteczną nutą. Hasło przewodnie wydania to CZARY MARY. Gotowa na odrobinę magii?

MINT magazyn dla mamy

SKLEP

POZNAJ 10 POWODÓW, DLA KTÓRYCH POWINNAŚ KUPIĆ MAGAZYN DLA MAM MINT W EDYCJI ZIMOWEJ

 

1. Rozmowa z Joanną Moro – którą świat docenił za rolę Anny German. Sama o sobie mówi, że dzięki dzieciom żyje prawdziwiej, a trudne chwile traktuje jako naturalny etap rozwoju. Przeczytaj rozmowę Izy Janiszewskiej, która współtworzy magazyn dla mamy Mint praktycznie od początku jego istniena w wersji drukowanej.

2. Sylwia Bujko kolejny raz uczy nas być lepszą mamą. Tym razem pokaże Ci jak zadbać o przyszłość dzieci, jak je ochronić i przygotować na nieznane. Naucz się budować odporność dziecka. Jak na magazyn dla mamy Mint przystało dbamy o Ciebie i Twoich bliskich.

3. Kamila Niewiadomska zaprasza na scenę Nowego Cyrku. Poznajcie rodzinną pasję z przesłaniem w reportażu Emilii Klimasara.

4. Marta Kucińska po raz drugi zaprasza na jogę piękna. W zimowym wydaniu magazynu dla mamy Mint dowiesz się jak zmienić nawyki na lepsze, by dobrze wyglądać, a przede wszystkim doskonale czuć się w swoim ciele.

5. Z cyklu #mamabosstoja Edyta Zając przygotowała kolejną dawkę wiedzy i inspiracji. Tym razem nauczysz się zapanować nad pracą i zimowymi chorobami dzieci. Czynnośc niezwykle przydatna dla mam prowadzących własną firmę.

6. Karolina Cwalina-Stępniak da Ci motywującego kopa, abyś nie tylko mówiła o zmianach, ale wzięła się w garść i ich dokonała tu i teraz. Wchodzisz w to? Bo my tak i skrupulatnie planujemy rok z jej nowym kalendarzem na 2020 rok.

7. Do Mintowych Rozmów zaprosiliśmy Martę Wojtal, dziewczynę z Gdańska, która podbija świat z aparatem w ręku. Mintowa redakcja również po cichu marzy o sesji widzianej je okiem. Przeczytaj reportaż Marty Dudziak i Ty też spełniaj marzenia.

8. Karolina Świątek wyczrowała dla magazynu dla mamy Mint magiczny edytorial, sesję z przyjaźnią w roli głównej. Kręgi kobiece są modne nie tylko wśród dorosłych. Poczuj emocje, przyjaźń i pasję!

9. Żaneta Rzezińska znana na Instgramie jako @oh.meal dołączyła do MINTowego zespołu. Cała Redakcja pokochała jest przepisy „BEZ” dla wegan i alergików. Żaneta zaraża optymizmem, ciekawe jesteśmy jak Tobie smakować będą jej pyszności i jak Ci sie podoba nowy współtwórca magazynu dla mamy Mint?

10. Anja Sei magię znajduje w muzyce i zgodziła się tą pasją podzielić z czytelniczkami magazynu dla mamy Mint. Wokalistka, autorka piosenke, fascynatka tarota i astrologi. Idealnie zgrała sie z naszym hasłem przewodnim Cary Mary.

 

magazyn dla mamy Mint
magazyn dla mamy Mint

MINT No.11 dwa warianty okładki

Lubimy zaskakiwać i kolejny raz nie mogłyśmy się oprzeć, aby nie przygotować magazynu dla mam Mint w dwóch wariantach okładki. Mówimy o nich Black & White, bo takie są czary i magia.

Mamy nadzieję, że Marcelina i Zoe podbiją twoje serca i zapragniesz mieć w swojej Mintowej kolekcji dwie piękne okładki.

A ty masz już swoje zimowe wydanie magazynu dla mam?

magazyn dla mamy Mint

Zapisz się na MINTowy newsletter i odbierz PREZENT - Pomysły na kreatywne zabawy na CAŁY MIESIĄC!

Dołącz do naszej społeczności i poczuj miętę do MINT! Nasz newsletter to gwarancja dobrych treści! Odbierz w prezencie 30 kreatywnych pomysłów na zabawy z dzieckiem, bo to nowa jakość czasu z dzieckiem.

podobne artykuły

magazyn dla mamy

Zapisz się na newsletter

MINT MAGazyn online to lifestylowy serwis dla mam. To portal o pozytywnym macierzyństwie i szczęśliwym dzieciństwie. Zajrzyj do nas po codzienną dawkę inspiracji. Poczuj miętę do MINT!

Copyright MINT Project design SHABLON

Pin It on Pinterest

Udostępnij ten artykuł!

Podoba Ci się ten post? Podziel się z nim ze znajomymi i rodziną, udostępniając w wybranym medium.