Łamigłówki dla dzieci i dorosłych
Święta to doskonały czas na rodzinne gry i zabawy. Wspólny czas przy stole i pod choinką. Gdy już posmakujecie wszystkie pyszności, zachęcamy do kreatywnego i jakościowego czasu w gronie rodziny i najbliższych. Usiądźcie wygodnie, wyłączcie telefony, zaplanujcie wspólne gry i zabawy. Niech ten czas będzie wyjątkowy, taki żebyście wspominali go przez długi czas i tęsknili do kolejnych świąt.

A co powiesz na wytężenie umysłów i łamigłówki dla dzieci i dorosłych? Mamy nadzieję, że zainspirują Cię nasze świąteczne propozycje i spędzicie niezapomniane, rodzinne święta. 

łamigłówki dla dzieci i dorosłych

SKLEP

Nie każdy kojarzy świeta miło i przytulnie. Dla niektórych to żmudny obowiązek, który dalki jest od szczęścia i poczucia bezpieczeństwa. A gdyby tak w tym roku postawić na rewelazyjna zabawę i wspólny czas zamiast wielogodzinnego stania w kuchni, aby przygotować niezliczoną ilość dań?

Łamigłówki to świąteczny pomysł na cudowne święta dla dzieci i dorosłych

Gry ku naszmu zadowoleniu mają coraz więcej zwolenników. Chętnie kupujemy bestsellery, nie tylko dlatego, żeby kurzyły się na półce, ale prede wszystkim gramy i spędzamy cudowny czas. Cieszymy się, że zamiast oglądać telewizję stawiacie na dobrze wykorzystany czas. Grają dzieci i dorośli. A gdyby tak pójść o krok dalej i poprzez zabawę ćwiczyć umysł i poszerzać horyzonty?

W te święta chcemy zachęcić Cię do łamigłówek dla dzieci i dorosłych jako doskonała alternatywa na wspólny czas. Czasem trzeba pokombinować, mocno się natrudzić, szukać rozwiązań, a nawet ponosić porażki. Mamy nadzieję, że nasze propozycje zainspirując się do odkrywania świata i nauki przez zabawę. Przyznasz nam rację, że uczymy się każdego dnia, nawet my, dorośli. 

Oto nasze propozycje łamigłówek dla dużych i małych, każdy znajdzie coś dla siebie. Gwarantujemy dobrą zabawę i sporą dawkę wiedzy.

łamigłówki dla dzieci i dorosłych

Łamigłowki dla dzieci i dorosłych

 

1 i 2. GREAT MINDS / SET OF 5 – to genialne zestawy drewnianych i metalowych łamigłówek dla dzieci i dorosłych, które wykorzystują najważniejsze wynalazki i odkrycia naukowe nie tyko naszych czasów. Co wiemy o krzyżu Królowej Wiktorii, latawcu Franklina czy podkładach kolejowych Stephensona? Dzięki tym nie zawsze łatwym łamigłówkom, dowiesz się o mechanizmach wynalazków oraz sylwetki 10 niesamowitych odkrywców i naukowców. Zestaw nr 1 to mężczyźni wynalazcy, a nr 2 to kobiety w świecie nauki.

3. S.T.E.M – to skrót od Science, Technology, Eingeenering, Maths (czyli Nauka, Technologia, Inżynieria, Matematyka). Seria łamigłówek dla dzieci i gier rodzinnych zaprojektowana aby uczyć odkrywania, kreowania i budowania. To świetna nauka poprzez zabawę, pozwala małym umysłom stać się myślicielami, innowatorami i wynalazcami przyszłości. Nawet podczas świąt Bożego Narodzenia!

4. ZESTAW NAJWSPANIALSZYCH GIER Z CAŁEGO ŚWIATA – to zestaw najpopularniejszych gier z całego świata, uwielbianych przez całe rodziny jak chińczyk, warcaby. To świetne łamigłówki dla dzieci, ucząć koncentracji, strategii, ale także przegrywania i wygrywania.

5. WIELKI TEST Z ŁAMIGŁÓWEK – to świetny zestaw łamigłówek zwłaszcza dla dzieci. Wśród nich znajdziesz na przykład zadanie jak rozłączyć dwa metalowe elementy. Jesteśmy przekonani, że pod świąteczną choinką wciągnie także dorosłych.

Zapisz się na MINTowy newsletter i odbierz PREZENT - Pomysły na kreatywne zabawy na CAŁY MIESIĄC!

Dołącz do naszej społeczności i poczuj miętę do MINT! Nasz newsletter to gwarancja dobrych treści! Odbierz w prezencie 30 kreatywnych pomysłów na zabawy z dzieckiem, bo to nowa jakość czasu z dzieckiem.

podobne artykuły

magazyn dla mamy

Zapisz się na newsletter

MINT MAGazyn online to lifestylowy serwis dla mam. To portal o pozytywnym macierzyństwie i szczęśliwym dzieciństwie. Zajrzyj do nas po codzienną dawkę inspiracji. Poczuj miętę do MINT!

Copyright MINT Project design SHABLON

Pin It on Pinterest

Udostępnij ten artykuł!

Podoba Ci się ten post? Podziel się z nim ze znajomymi i rodziną, udostępniając w wybranym medium.