Gazeta dla mamy na wakacje. 10 powodów, dla których warto kupić MINT
Nadeszło lato, teraz wreszcie będziesz miała czas, żeby usiąść z kawą mrożoną albo z lemoniadą i przeczytać inspirujące artykuły w gazecie dla mamy MINT. Wydanie specjalne WAKACJE już jest!
gazeta dla mamy

SKLEP

MINT – gazeta dla mamy w wersji online wydanie WAKACJE już jest!

W czasach koronawirusa wszystko zmienia się jak w kalejdoskopie, ale MINT – gazeta dla mamy ma dla Ciebie niezmiennie i zawsze ciekawe treści. Nie mówimy, że nie mieliśmy chwil zwątpienia. Nie ma co ukrywać, czasy pandemii i nam dały się we znaki. Ale nie chcieliśmy zabierać Wam przyjemności czytania MINT’a, zwłaszcza latem, gdy dni są długie, a hamak aż się prosi, żeby na nim poleżeć i poczytać.

Po burzy mózgów podjęliśmy decyzję – MINT musi się ukazać. I tak dzisiaj możemy powiedzieć, że nasza gazeta dla mam dzięki wsparciu wielu cudownych kobiet, które współtworzą magazyn,  jest ciągle taka sama. Z małym wyjątkiem, edycja WAKACJE ukazuje się jedynie w wersji online. Wierzymy, że zabierzecie magazyn ze sobą na Wasze wakacyjne przygody. W góry, na Mazury czy za miasto do ogródka działkowego – zabierz ze sobą MINT i dobry humor, a dobra zabawa będzie gwarantowana!

Zbieramy nowe siły, robimy świeże plany i wierzymy, że już wkrótce wrócimy do Ciebie z wersją drukowaną, wiemy jak bardzo ją cenicie. Liczymy na Twoje wsparcie i zrozumienie. Dodaj nam skrzydeł, bo mierzymy wysoko!

MINT Wakacje 2020 – Graj w zielone

Gazeta dla mamy na wakacje już jest!

10 powodów, dla których warto kupić gazetę dla mamy edycja MINT WAKACJE

gazeta dla mamy
ZDJĘCIE: Karolina Świątek

1. JA, MAMA | Rozmowa z Alicją Janosz

Alicja Janosz to wokalistka, autorka piosenek i tekstów, wielbicielka zdrowej kuchni i aerial jogi. W wolnej chwili prowadzi bloga i warsztaty muzyczne, wyplata makramy i nagrywa tik toka robiąc tofucznicę. W marcu 2020 roku wydała album „Alicja Janosz dzieciom”, w którym pokazała, że dzieci mają głos! Sprawdź czego jeszcze o Alicji nie wiesz!

2. JA, KOBIETA | Dobre rzeczy robi się tylko z sercem

Magda Bator całym sercem pokochała kiszonki, które pomogły jej wrócić do zdrowia po przebytej chorobie nowotworowej. Razem z mężem Mikołajem stworzyli Zakwasownię, aby dzielić się swoim podejściem do zdrowego jedzenia z innymi. Magda każdego dnia pracuje nad promocją zdrowia i przekonuje, że mniej znaczy więcej, a odporności nie buduje się tu i teraz – to praca na pełen etat.
gazeta dla mamy
ZDJĘCIE: Aldona Karczmarczyk

3. JA, KOBIETA | Pokochaj vintage z Marzeną Pokrzywińską

Czym jest? Powrotem do przeszłości, stylem, filozofią? Czy wpływa na wybory? Jeśli tak – co zmienia? O vintage, wyborach i o tym, jak przewietrzyć codzienność rozmawiamy z aktorką i modelką Marzeną Pokrzywińską.

4. #mamabosstoja | Kobiety rakiety

Gdy inni byli na koronowakacjach, one pracowały jak mrówki: przebudowywały strategię firmy, wprowadzały nowe rozwiązania i dostosowywały ofertę do aktualnych potrzeb Klientów. Tak to się robi w biznesie. Ty też mierz wysoko!

KUP GAZETĘ DLA MAMY NA WAKACJE

gazeta dla mamy

Zapisz się na mintowy newsletter i odbierz PREZENT - Motywator do utraty wagi

Dołącz do naszej mintowej społeczności i poczuj miętę do dobrej lektury! Nasz newsletter to gwarancja dobrych treści! Poznaj Mint - magazyn dla mam czyli lifestylowy poradnik dla mam.

5. #mamabosstoja | Hey mama!

Magda Linke-Koszek. Chciałoby się powiedzieć taka młoda, a tyle w życiu już osiągnęła. Założycielka Her Impact – platformy dla kobiet pomagającej im w osiąganiu sukcesów. „Zawodowych jak i osobistych”, jak podkreśla. Uparta i ambitna. Twarda sztuka. Wie co robi, wie czego chce, wie dokąd idzie. Inspiruje i dodaje skrzydeł.

Najlepsze wakacje, to te z MINT – gazetą dla mamy!

6. MINTOWE ROZMOWY z Anną Onopiuk

Ania to absolwentka The FotoFactory w Amsterdamie, laureatka konkursów fotograficznych i autorka licznych wystaw, których głównym bohaterem jest człowiek i jego emocje. Jej zdjęcia publikowane w prestiżowych magazynach to projekty na pograniczu mody i dokumentu. Opowiadają, poruszają i dają do myślenia. Posługuje się aparatem niczym malarz pędzlem i zaprasza na swoje historie zamknięte w kadrze.

7. MODA | Zielona moda

Zielona moda to zielona przyszłość, na którą każdy z nas ma wpływ i jest za nią odpowiedzialny. Wiedzą to polskie marki i stojący za nimi ludzie, którzy każdego dnia wkładają ogrom pracy, aby produkować w sposób odpowiedzialny i etyczny. Zapytałyśmy polskie marki o ich czyny w myśl zielonej mody. Do tablicy stanęli: Brunoszka, Looks by Luks, Kids on the moon, Efvva oraz Moon Stories. Oni wiedzą, jak to robić!

8. MODOWE Edytoriale

Wyszły z aparatu Karoliny Świątek, która jest największą siłą tego wydania, za co jej pięknie dziękujemy. Trzy edytoriale, trzy opowieści. Każda idealna na wakacje w Polsce. Poznaj domowe historie, Sezon działkowy oraz Morska opowieść i ciesz się latem. Nie daj pandemii odebrać sobie marzeń i odczuwania tu i teraz! Tego lata jeszcze bardziej baw się modą!
gazeta dla mamy
gazeta dla mamy
ZDJĘCIE: Maia Sobczak

9. SMAKI | Drugie wcielenie

Maia Sobczak | Qmamkaszę przygotowała specjalnie dla gazety dla mam MINT 3 przepisy w duchu zero waste. Jeśli czujesz się gotowa, rozejrzyj się po kuchni i sprawdź, z których produktów stworzysz pyszne danie na lato!
gazeta dla mamy

10. BEAUTY | Moc kamieni

Zamknięte salony to już przeszłość, ale warto wyrobić nawyk domowej pielęgnacji. Z zaciekawieniem przyglądasz się masażerom do twarzy?
Zdradzamy, który masażer jest wart inwestycji. Ale to nie wszystko! Opowiadamy o mocy kamieni i uczymy masażu krok po kroku.
To tylko 10 powodów, ale uwierz mi, mamy dla Ciebie aż 90 stron dobrych treści na wakacje 2020. Kup i poczuj miętę do MINT! To gazeta dla mam, która aż się prosi o czytanie.

MINT MAGazyn dla Mam dostępny jest w formie gazety online. Możesz zapisać go na tablecie lub telefonie. Przeglądasz gdzie chcesz i kiedy chcesz!

Oto gazeta dla mamy na wakacje

gazeta dla mamy

podobne artykuły

poradnik dla mam

Zapisz się na newsletter

No.13 Mint | gazeta online dla mamy już jest!

Magazyn MINT to poradnik dla mam o charakterze lifestylowym. MINT to nie tylko portal, który codziennie dostarcza porcji inspiracji dla mamy i dziecka. To także drukowany kwartalnik stworzony dla chwili relaksu. Poczuj miętę do MINT.

Copyright MINT Project design SHABLON

Pin It on Pinterest

Udostępnij ten artykuł!

Podoba Ci się ten post? Podziel się z nim ze znajomymi i rodziną, udostępniając w wybranym medium.