Gazeta dla mamy na wakacje. 10 powodów, dla których warto kupić MINT
Nadeszło lato, teraz wreszcie będziesz miała czas, żeby usiąść z kawą mrożoną albo z lemoniadą i przeczytać inspirujące artykuły w gazecie dla mamy MINT. Wydanie specjalne WAKACJE już jest!
gazeta dla mamy

SKLEP

MINT – gazeta dla mamy w wersji online wydanie WAKACJE już jest!

W czasach koronawirusa wszystko zmienia się jak w kalejdoskopie, ale MINT – gazeta dla mamy ma dla Ciebie niezmiennie i zawsze ciekawe treści. Nie mówimy, że nie mieliśmy chwil zwątpienia. Nie ma co ukrywać, czasy pandemii i nam dały się we znaki. Ale nie chcieliśmy zabierać Wam przyjemności czytania MINT’a, zwłaszcza latem, gdy dni są długie, a hamak aż się prosi, żeby na nim poleżeć i poczytać.

Po burzy mózgów podjęliśmy decyzję – MINT musi się ukazać. I tak dzisiaj możemy powiedzieć, że nasza gazeta dla mam dzięki wsparciu wielu cudownych kobiet, które współtworzą magazyn,  jest ciągle taka sama. Z małym wyjątkiem, edycja WAKACJE ukazuje się jedynie w wersji online. Wierzymy, że zabierzecie magazyn ze sobą na Wasze wakacyjne przygody. W góry, na Mazury czy za miasto do ogródka działkowego – zabierz ze sobą MINT i dobry humor, a dobra zabawa będzie gwarantowana!

Zbieramy nowe siły, robimy świeże plany i wierzymy, że już wkrótce wrócimy do Ciebie z wersją drukowaną, wiemy jak bardzo ją cenicie. Liczymy na Twoje wsparcie i zrozumienie. Dodaj nam skrzydeł, bo mierzymy wysoko!

MINT Wakacje 2020 – Graj w zielone

Gazeta dla mamy na wakacje już jest!

10 powodów, dla których warto kupić gazetę dla mamy edycja MINT WAKACJE

gazeta dla mamy
ZDJĘCIE: Karolina Świątek

1. JA, MAMA | Rozmowa z Alicją Janosz

Alicja Janosz to wokalistka, autorka piosenek i tekstów, wielbicielka zdrowej kuchni i aerial jogi. W wolnej chwili prowadzi bloga i warsztaty muzyczne, wyplata makramy i nagrywa tik toka robiąc tofucznicę. W marcu 2020 roku wydała album „Alicja Janosz dzieciom”, w którym pokazała, że dzieci mają głos! Sprawdź czego jeszcze o Alicji nie wiesz!

2. JA, KOBIETA | Dobre rzeczy robi się tylko z sercem

Magda Bator całym sercem pokochała kiszonki, które pomogły jej wrócić do zdrowia po przebytej chorobie nowotworowej. Razem z mężem Mikołajem stworzyli Zakwasownię, aby dzielić się swoim podejściem do zdrowego jedzenia z innymi. Magda każdego dnia pracuje nad promocją zdrowia i przekonuje, że mniej znaczy więcej, a odporności nie buduje się tu i teraz – to praca na pełen etat.
gazeta dla mamy
ZDJĘCIE: Aldona Karczmarczyk

3. JA, KOBIETA | Pokochaj vintage z Marzeną Pokrzywińską

Czym jest? Powrotem do przeszłości, stylem, filozofią? Czy wpływa na wybory? Jeśli tak – co zmienia? O vintage, wyborach i o tym, jak przewietrzyć codzienność rozmawiamy z aktorką i modelką Marzeną Pokrzywińską.

4. #mamabosstoja | Kobiety rakiety

Gdy inni byli na koronowakacjach, one pracowały jak mrówki: przebudowywały strategię firmy, wprowadzały nowe rozwiązania i dostosowywały ofertę do aktualnych potrzeb Klientów. Tak to się robi w biznesie. Ty też mierz wysoko!

KUP GAZETĘ DLA MAMY NA WAKACJE

gazeta dla mamy

Zapisz się na MINTowy newsletter i odbierz PREZENT - Pomysły na kreatywne zabawy na CAŁY MIESIĄC!

Dołącz do naszej społeczności i poczuj miętę do MINT! Nasz newsletter to gwarancja dobrych treści! Odbierz w prezencie 30 kreatywnych pomysłów na zabawy z dzieckiem, bo to nowa jakość czasu z dzieckiem.

5. #mamabosstoja | Hey mama!

Magda Linke-Koszek. Chciałoby się powiedzieć taka młoda, a tyle w życiu już osiągnęła. Założycielka Her Impact – platformy dla kobiet pomagającej im w osiąganiu sukcesów. „Zawodowych jak i osobistych”, jak podkreśla. Uparta i ambitna. Twarda sztuka. Wie co robi, wie czego chce, wie dokąd idzie. Inspiruje i dodaje skrzydeł.

Najlepsze wakacje, to te z MINT – gazetą dla mamy!

6. MINTOWE ROZMOWY z Anną Onopiuk

Ania to absolwentka The FotoFactory w Amsterdamie, laureatka konkursów fotograficznych i autorka licznych wystaw, których głównym bohaterem jest człowiek i jego emocje. Jej zdjęcia publikowane w prestiżowych magazynach to projekty na pograniczu mody i dokumentu. Opowiadają, poruszają i dają do myślenia. Posługuje się aparatem niczym malarz pędzlem i zaprasza na swoje historie zamknięte w kadrze.

7. MODA | Zielona moda

Zielona moda to zielona przyszłość, na którą każdy z nas ma wpływ i jest za nią odpowiedzialny. Wiedzą to polskie marki i stojący za nimi ludzie, którzy każdego dnia wkładają ogrom pracy, aby produkować w sposób odpowiedzialny i etyczny. Zapytałyśmy polskie marki o ich czyny w myśl zielonej mody. Do tablicy stanęli: Brunoszka, Looks by Luks, Kids on the moon, Efvva oraz Moon Stories. Oni wiedzą, jak to robić!

8. MODOWE Edytoriale

Wyszły z aparatu Karoliny Świątek, która jest największą siłą tego wydania, za co jej pięknie dziękujemy. Trzy edytoriale, trzy opowieści. Każda idealna na wakacje w Polsce. Poznaj domowe historie, Sezon działkowy oraz Morska opowieść i ciesz się latem. Nie daj pandemii odebrać sobie marzeń i odczuwania tu i teraz! Tego lata jeszcze bardziej baw się modą!
gazeta dla mamy
gazeta dla mamy
ZDJĘCIE: Maia Sobczak

9. SMAKI | Drugie wcielenie

Maia Sobczak | Qmamkaszę przygotowała specjalnie dla gazety dla mam MINT 3 przepisy w duchu zero waste. Jeśli czujesz się gotowa, rozejrzyj się po kuchni i sprawdź, z których produktów stworzysz pyszne danie na lato!
gazeta dla mamy

10. BEAUTY | Moc kamieni

Zamknięte salony to już przeszłość, ale warto wyrobić nawyk domowej pielęgnacji. Z zaciekawieniem przyglądasz się masażerom do twarzy?
Zdradzamy, który masażer jest wart inwestycji. Ale to nie wszystko! Opowiadamy o mocy kamieni i uczymy masażu krok po kroku.
To tylko 10 powodów, ale uwierz mi, mamy dla Ciebie aż 90 stron dobrych treści na wakacje 2020. Kup i poczuj miętę do MINT! To gazeta dla mam, która aż się prosi o czytanie.

MINT MAGazyn dla Mam dostępny jest w formie gazety online. Możesz zapisać go na tablecie lub telefonie. Przeglądasz gdzie chcesz i kiedy chcesz!

Oto gazeta dla mamy na wakacje

gazeta dla mamy

podobne artykuły

magazyn dla mamy

Zapisz się na newsletter

MINT MAGazyn online to lifestylowy serwis dla mam. To portal o pozytywnym macierzyństwie i szczęśliwym dzieciństwie. Zajrzyj do nas po codzienną dawkę inspiracji. Poczuj miętę do MINT!

Copyright MINT Project design SHABLON

Pin It on Pinterest

Udostępnij ten artykuł!

Podoba Ci się ten post? Podziel się z nim ze znajomymi i rodziną, udostępniając w wybranym medium.