Z przyjemnością informujemy, że Magazyn Mint został patronem medialnym akcji #maluszekwpodróży organizowanej przez Lionelo – producenta artykułów dla dzieci. Celem kampanii jest zwiększenie bezpieczeństwa dzieci przez promowanie wartościowej, merytorycznej wiedzy na tematy powiązane z przewożeniem maluszków.

***

Miesiąc maj ogłaszamy miesiącem rodzinnego podróżowania. Zaplanowaliśmy dla Was cykl artykułów, które pomogą zaplanować przyjemne i POMYSłOWE wycieczki W NIEZNANE.

A już dzisiaj na www.maluszekwpodrozy.pl odnaleźć możecie porady ekspertów pediatrów, dietetyków czy psychologów. Znajdziesz tam informacje np. o homologacjach fotelików.

Dołącz do kampanii i zadbaj o bezpieczeństwo Twoich bliskich! Symbolem kampanii jest naklejka na szybę samochodu, informująca o przewożeniu maluszka w pojeździe. Wspieraj świadomość.

Zapisz się na newsletter

No.13 Mint | gazeta online dla mamy już jest!

Magazyn MINT to poradnik dla mam o charakterze lifestylowym. MINT to nie tylko portal, który codziennie dostarcza porcji inspiracji dla mamy i dziecka. To także drukowany kwartalnik stworzony dla chwili relaksu. Poczuj miętę do MINT.

Copyright MINT Project design SHABLON

Pin It on Pinterest

Udostępnij ten artykuł!

Podoba Ci się ten post? Podziel się z nim ze znajomymi i rodziną, udostępniając w wybranym medium.