Z przyjemnością informujemy, że Magazyn Mint został patronem medialnym akcji #maluszekwpodróży organizowanej przez Lionelo – producenta artykułów dla dzieci. Celem kampanii jest zwiększenie bezpieczeństwa dzieci przez promowanie wartościowej, merytorycznej wiedzy na tematy powiązane z przewożeniem maluszków.

***

Miesiąc maj ogłaszamy miesiącem rodzinnego podróżowania. Zaplanowaliśmy dla Was cykl artykułów, które pomogą zaplanować przyjemne i POMYSłOWE wycieczki W NIEZNANE.

A już dzisiaj na www.maluszekwpodrozy.pl odnaleźć możecie porady ekspertów pediatrów, dietetyków czy psychologów. Znajdziesz tam informacje np. o homologacjach fotelików.

Dołącz do kampanii i zadbaj o bezpieczeństwo Twoich bliskich! Symbolem kampanii jest naklejka na szybę samochodu, informująca o przewożeniu maluszka w pojeździe. Wspieraj świadomość.

Zapisz się na newsletter

MINT MAGazyn online to lifestylowy serwis dla mam. To portal o pozytywnym macierzyństwie i szczęśliwym dzieciństwie. Zajrzyj do nas po codzienną dawkę inspiracji. Poczuj miętę do MINT!

Copyright MINT Project design SHABLON

Pin It on Pinterest

Udostępnij ten artykuł!

Podoba Ci się ten post? Podziel się z nim ze znajomymi i rodziną, udostępniając w wybranym medium.