Zastanawiacie się co kupić na Gwiazdkę młodym rodzicom, albo sami chcielibyście wybrać prezent, którym może Was obdarować rodzina, a obawiacie się, że nie będą Wam pasowały do wnętrza? Wcale nie trzeba iść na kompromis i wybierać między ładnym i idealnym a funkcjonalnym.

Obejrzyjcie świąteczny katalog produktów marki Skip Hop, które łączą w sobie innowacyjne rozwiązania wspierające rodziców i dzieci w rozwoju i ułatwiają im życie na co dzień, a dodatkowo  wyróżniają się wyjątkowym designem. Będą idealne na prezent Gwiazdkowy dla małych i dużych!

[real3dflipbook id=”9″]

Jak wiadomo, zabawki, leżaczki czy stoliczki interaktywne często „wędrują” razem z dzieckiem po całym domu.

Coraz więcej akcesoriów, przedmiotów użytkowych przeznaczonych dla dzieci pasuje również do pokoju rodziców. Warto więc wybierać akcesoria przeznaczone dla dzieci w kolorach, które pasują nie tylko do dziecięcych pokoików, ale również do pozostałych wnętrz w domu.

Jednym z takich idealnych na prezent produktów jest chociażby wielopoziomowy leżak Skip Hop, który uniósł klasyczny leżaczek dla dziecka z poziomu podłogi do poziomu sofy. Produkt został wyróżniony na Targach Zabawek Kind+Jugend 2016 i dostał się do ścisłego finału w kategorii INNOWACJA.

z20863845Q,Wielopoziomowy-Lezaczek-Skip-Hop--materialy-prasow

Teraz maluch może  w naturalny sposób integrować się z mamą i resztą rodziny w czasie dnia

Dzięki temu, że wysokość leżaczka można samodzielnie regulować, a dziecko jest ustawione wyżej np. podczas rodzinnego obiadu,  mamie jest zwyczajnie łatwiej i przyjemniej jest się z nim komunikować. Wysokość leżaczka łatwo reguluje się pokrętłem. Leżaczek pozwala się dziecku samodzielnie bujać – dziecko wprawia go w ruch ruchami nóżek.

Więcej informacji na skip.zone

Zapisz się na newsletter

MINT MAGazyn online to lifestylowy serwis dla mam. To portal o pozytywnym macierzyństwie i szczęśliwym dzieciństwie. Zajrzyj do nas po codzienną dawkę inspiracji. Poczuj miętę do MINT!

Copyright MINT Project design SHABLON

Pin It on Pinterest

Udostępnij ten artykuł!

Podoba Ci się ten post? Podziel się z nim ze znajomymi i rodziną, udostępniając w wybranym medium.