Bugaboo Cameleon to oryginalny wózek, który pokochało wiele pokoleń rodziców. W pełni ładowny wózek dostosowujący się do każdych warunków, zdecydowanie ułatwia życie w ruchu. Stworzony już dla najmłodszych, dzięki czemu każde dziecko pokocha przeżywać swoje przygody w Bugaboo Cameleon.

Założeniem marki Bugaboo było stworzenie funkcjonalnego, ponadczasowego wózka w najprostszej postaci dla nowoczesnych rodziców ceniących sobie wolność wyboru.

Pierwszy wózek Cameleon trafił do sklepów w 1999, a ideą jego stworzenia był wszechstronny i wielozadaniowy wózek. Cameleon stał się najbardziej rozpoznawalnym wózkiem na świecie. To przede wszystkim kombinacja wysokiej jakości z innowacyjnym stylem i funkcjonalnością spowodowały, że Cameleon wyznaczył nowy kierunek w branży wózków dziecięcych. Co więcej – ciągle to robi!  W momentach zmian i ciągłego procesu doskonalenia produktu zachowuje jego unikalną konstrukcję, żeby wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów.

Bugaboo Cameleon kolekcja classic +  w nowej odsłonie

Wiele osób zastanawia się jak jeszcze zmienić można popularną kolekcję classic. Odpowiedź jest bardzo prosta. Przede wszystkim poszerzono gamę kolorystyczną oraz dodano obszycia z materiału skóro podobnego. Ta kolekcja jest inspirowana Bugaboo Frogiem z 2001 roku, posiada cechy kremowych pikowanych wykończeń wewnątrz budki, materacyku, gondoli i jej pokryciu.

Nowy Bugaboo Cameleon THE ONE został zaprojektowany z dbałością o każdy detal.

NOWY BUGABOO CAMELEON - THE ONE NOWY BUGABOO CAMELEON - THE ONE NOWY BUGABOO CAMELEON - THE ONE NOWY BUGABOO CAMELEON - THE ONE

NOWY BUGABOO CAMELEON - THE ONE

NOWY BUGABOO CAMELEON - THE ONE

Co więcej w tym roku, do palety kolorystycznej, która już oferuje ponadczasowe kolory: Dark Navy, Dark Khaki i Sand dodany zostanie nowoczesny akcent – mieszankę różnego rodzaju odcieni szarości – Grey Melange. W 2016 roku w nowej kolorystyce pojawią się dodatkowo wkładki kolorystyczne do wózków oraz takie akcesoria jak: śpiwory, parasole, wkładki do siedziska  czy wkłady do wózka. Nowa kolekcja classic+ dostępna będzie od 1 marca 2016 roku.

NOWY BUGABOO CAMELEON - THE ONE NOWY BUGABOO CAMELEON - THE ONE NOWY BUGABOO CAMELEON - THE ONE

Zapisz się na newsletter

MINT MAGazyn online to lifestylowy serwis dla mam. To portal o pozytywnym macierzyństwie i szczęśliwym dzieciństwie. Zajrzyj do nas po codzienną dawkę inspiracji. Poczuj miętę do MINT!

Copyright MINT Project design SHABLON

Pin It on Pinterest

Udostępnij ten artykuł!

Podoba Ci się ten post? Podziel się z nim ze znajomymi i rodziną, udostępniając w wybranym medium.