Bugaboo Cameleon to oryginalny wózek, który pokochało wiele pokoleń rodziców. W pełni ładowny wózek dostosowujący się do każdych warunków, zdecydowanie ułatwia życie w ruchu. Stworzony już dla najmłodszych, dzięki czemu każde dziecko pokocha przeżywać swoje przygody w Bugaboo Cameleon.

Założeniem marki Bugaboo było stworzenie funkcjonalnego, ponadczasowego wózka w najprostszej postaci dla nowoczesnych rodziców ceniących sobie wolność wyboru.

Pierwszy wózek Cameleon trafił do sklepów w 1999, a ideą jego stworzenia był wszechstronny i wielozadaniowy wózek. Cameleon stał się najbardziej rozpoznawalnym wózkiem na świecie. To przede wszystkim kombinacja wysokiej jakości z innowacyjnym stylem i funkcjonalnością spowodowały, że Cameleon wyznaczył nowy kierunek w branży wózków dziecięcych. Co więcej – ciągle to robi!  W momentach zmian i ciągłego procesu doskonalenia produktu zachowuje jego unikalną konstrukcję, żeby wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów.

Bugaboo Cameleon kolekcja classic +  w nowej odsłonie

Wiele osób zastanawia się jak jeszcze zmienić można popularną kolekcję classic. Odpowiedź jest bardzo prosta. Przede wszystkim poszerzono gamę kolorystyczną oraz dodano obszycia z materiału skóro podobnego. Ta kolekcja jest inspirowana Bugaboo Frogiem z 2001 roku, posiada cechy kremowych pikowanych wykończeń wewnątrz budki, materacyku, gondoli i jej pokryciu.

Nowy Bugaboo Cameleon THE ONE został zaprojektowany z dbałością o każdy detal.

NOWY BUGABOO CAMELEON - THE ONE NOWY BUGABOO CAMELEON - THE ONE NOWY BUGABOO CAMELEON - THE ONE NOWY BUGABOO CAMELEON - THE ONE NOWY BUGABOO CAMELEON - THE ONE NOWY BUGABOO CAMELEON - THE ONE

Co więcej w tym roku, do palety kolorystycznej, która już oferuje ponadczasowe kolory: Dark Navy, Dark Khaki i Sand dodany zostanie nowoczesny akcent – mieszankę różnego rodzaju odcieni szarości – Grey Melange. W 2016 roku w nowej kolorystyce pojawią się dodatkowo wkładki kolorystyczne do wózków oraz takie akcesoria jak: śpiwory, parasole, wkładki do siedziska  czy wkłady do wózka. Nowa kolekcja classic+ dostępna będzie od 1 marca 2016 roku.

NOWY BUGABOO CAMELEON - THE ONE NOWY BUGABOO CAMELEON - THE ONE NOWY BUGABOO CAMELEON - THE ONE

Zapisz się na newsletter

No.13 Mint | gazeta online dla mamy już jest!

Magazyn MINT to poradnik dla mam o charakterze lifestylowym. MINT to nie tylko portal, który codziennie dostarcza porcji inspiracji dla mamy i dziecka. To także drukowany kwartalnik stworzony dla chwili relaksu. Poczuj miętę do MINT.

Copyright MINT Project design SHABLON

Pin It on Pinterest

Udostępnij ten artykuł!

Podoba Ci się ten post? Podziel się z nim ze znajomymi i rodziną, udostępniając w wybranym medium.