W tym roku możesz zaskoczyć swoje dziecko wyjątkowym prezentem od samego Mikołaja! Dzięki spersonalizowanym listom będziesz mieć świetną okazję, aby przypomnieć swoim pociechom jak ważne jest bycie grzecznym przez cały rok.

W ofercie ELFI znajdziecie listy papierowe oraz wiadomości wideo od Mikołaja, które pomogą wprowadzić wyjątkową atmosferę świąt w Twoim domu. Święta to magiczny czas, który celebrujemy wraz rodziną i bliskimi osobami.

W tym roku możesz powiedzieć znacznie więcej niż „Wesołych Świąt” i w dodatku Mikołaj zrobi to za Ciebie!

poczta mikołajowa

Dzięki wiadomości wideo oprawionej w bajkowy klimat Twoje dziecko będzie mogło się przekonać, czy znajduje się na liście Grzecznych Dzieci Mikołaja. Ponieważ Mikołaj ma w tym roku ma nieco więcej czasu, zgodził się nagrać pozdrowienia również dla 2 i 3 dzieci naraz, oczywiście jeśli były grzeczne.

Podczas zamawiania wideo możesz wybrać jakie zdjęcia mają zostać wyświetlone, np. zdjęcia Twoje dziecka, zdjęcia bliskich osób, pokoju dziecka, czy też wymarzonego prezentu na który zapewne czeka. Po utworzeniu pliku otrzymasz wideo w ciągu 3 godzin. Dokładnie tak!

Na Biegunie Północnym jest niesamowicie szybkie WiFi. Na podany adres email otrzymasz link do filmu, który można będzie po obejrzeniu zapisać na dysku by utrwalić tę wspaniałą pamiątkę na lata. Radzimy sprawdzać od czasu do czasu spam i oferty reklamowe, ponieważ niektóre skrzaty mogą robić psikusy i ukrywać wiadomości. Wszystkie nasze widea są w jakości HD i można je odtwarzać na wielu urządzeniach.

Wejdź na stronę www.listymikolaja.pl, zamów dla swojego dziecka ten wyjątkowy upominek i pamiętaj, żeby zostawić szklankę mleka i ciasteczka dla Mikołaja 24 grudnia.

Wideo pojedyncze przeznaczone dla jednej osoby to 28,99zł lub 38,99zł dla 2, 3 lub więcej osób.

Zapisz się na newsletter

MINT MAGazyn online to lifestylowy serwis dla mam. To portal o pozytywnym macierzyństwie i szczęśliwym dzieciństwie. Zajrzyj do nas po codzienną dawkę inspiracji. Poczuj miętę do MINT!

Copyright MINT Project design SHABLON

Pin It on Pinterest

Udostępnij ten artykuł!

Podoba Ci się ten post? Podziel się z nim ze znajomymi i rodziną, udostępniając w wybranym medium.