Polly to nowa polska marka, która zachwyca mamy i dzieci.

Od wielu lat obserwujemy na polskim rynku wzloty i upadki polskich marek modowych dla dzieci. Bo to wcale nie takie proste zadanie, mieć pomysł, wdrożyć go i utrzymać.

Nie bez powodu Aga Smektała i Ewelina Antonowczi, stworzyły kurs, który ma pomóc młodym przedsiębiorcom polskiej branży modowej uniknąć błędów. Dla nas dziewczyny przygotowały świetny artykuł o 6 błędach, których nie chcesz popełnić tworząc markę modową dla dzieci – CZYTAJ.

Projektantki Paulina Zalewska – Dziedzic i Judyta Wajszczak od lat związane są z modą i designem. Razem postanowiły stworzyć markę Polly wcześniej Pola&Frank, małą rodzinną firmę projektują rzeczy codzienne, takie które będą mogły nosić mamy i dzieci.

Najnowsza kolekcja Ferns&Berries to przede wszystkim proste i dobrej jakości projekty inspirowane kroplami deszczu, leśnymi jagodami oraz liśćmi paproci. Całość utrzymywana w stonowanych barwach szarości, granatu, beżu lub pastelowego różu.

My zachwycamy się delikatnością, ale i pomysłem i stylem. Wszystko po to, żeby dzieciom było modnie i wygodnie. Tutaj nic nie krępuje ruchów, nie ma też infantylnych kolorów rodem z kreskówek. Jest przemyślane i dobrane. Na taką modę właśnie czekałam!

Ciekawa jestem co Ty myślisz o Polly i co najchętniej kupiłabyś na sezon dla Twojego dziecka. Ja już mam swoje typy 🙂

polly

polly

polly

polly

polly

polly

polly

polly

polly

polly

Amoda dla dzieci

Zapisz się na newsletter

MINT MAGazyn online to lifestylowy serwis dla mam. To portal o pozytywnym macierzyństwie i szczęśliwym dzieciństwie. Zajrzyj do nas po codzienną dawkę inspiracji. Poczuj miętę do MINT!

Copyright MINT Project design SHABLON

Pin It on Pinterest

Udostępnij ten artykuł!

Podoba Ci się ten post? Podziel się z nim ze znajomymi i rodziną, udostępniając w wybranym medium.