SLIPin – nowe spojrzenie na pościel dla dzieci i młodzieży

SLIPin to nowe spojrzenie na pościel dla dzieci i młodzieży wyróżnione w konkursie NAGRODA RODZICÓW 2018.

 

pościel dla dzieci

SKLEP

Pościel dla dzieci, która łączy w sobie funkcję kołderki, śpiworka oraz narzuty na łóżko i występuje w kilku standardowych rozmiarach. Poznajcie Slipin i ich najnowszy produkt. Nas zachwycił i zdecydowanie wpisujemy go na whishlistę.

Jakość i bezpieczeństwo tkanin wykorzystywanych w serii produktów SLIPin oraz funkcjonalność i nowoczesne wzornictwo docenią klienci ceniący komfort i design. Pościel dla dzieci powstaje bowiem w kolebce polskiego włókiennictwa, a do jej produkcji wykorzystywane są wyłącznie polskie materiały. Niebanalny pomysł chroniony jest ponadto wzorem przemysłowym.

pościel dla dzieci
pościel dla dzieci

Przewaga kołderki nad śpiworkiem

SLIPin z pewnością przypadnie do gustu  tym rodzicom, którzy wstają w nocy by przykryć swoje dziecko, w trosce by nie zmarzło. Tradycyjna pościel dziecięca niestety ma tę wadę, że przemieszcza się w trakcie snu. Bywa, że ląduje pod dzieckiem, w jego nogach, lub na podłodze. W przypadku SLIPin kołderka pozostaje na swoim miejscu, otulając ciało malucha przez całą noc. Różni się od klasycznego śpiworka tym, że nie krępuje ruchów podczas snu. Rodzice korzystający ze śpiworka wiedzą, że ten potrafi okręcić się wokół dziecka niczym kokon,  uniemożliwiając swobodne poruszanie nóżkami, co bez wątpienia nie jest ani wygodne ani bezpieczne dla malucha.

Dzięki zastosowaniu dwóch suwaków z blokadą automatycznego rozsuwania, ścielenie łóżka staje się dziecinnie proste. Wystarczy zasunąć zamek błyskawiczny. ZIP i gotowe! Zmiana pościeli dla dziecka przestaje być żmudnym i czasochłonnym zajęciem, gdyż SLIPin zdejmuje się z materaca w kilka sekund, oszczędzając tym samym czas i wysiłek.

Zapisz się na MINTowy newsletter i odbierz PREZENT - Pomysły na kreatywne zabawy na CAŁY MIESIĄC!

Dołącz do naszej społeczności i poczuj miętę do MINT! Nasz newsletter to gwarancja dobrych treści! Odbierz w prezencie 30 kreatywnych pomysłów na zabawy z dzieckiem, bo to nowa jakość czasu z dzieckiem.

SLIPin wspiera dzieci w nauce samodzielności

Miłośnicy estetyki w pokoju dziecięcym docenią ponadto jeszcze jeden ważny aspekt korzystania ze SLIPin – bałagan na łóżku, który znika w ułamku sekundy. Wraz z zasunięciem suwaka dziecko samodzielnie zamienia swoje miejsce do spania w królestwo ładu i porządku… brzmi jak bajka?  To fakt!  SLIPin wspiera dzieci w nauce samodzielności, wyręczając tym samym rodziców.

Proste i praktyczne rozwiązania zastosowane w serii produktów SLIPin z pewnością zasługują na uwagę rodziców, którzy cenią użyteczność i wygodę.

pościel dla dzieci
pościel dla dzieci

PREMIUM czy 4SEASONS, znajdź idealną pościel dla dziecka

Pościel występuje w dwóch wersjach: PREMIUM i 4SEASONS oraz kilku wariantach kolorystycznych.  Wersja PREMIUM  wykonana jest z pikowanej, grubej dzianiny, pełniąc funkcję praktycznej narzuty za dnia, a kołderki w nocy. W zestawach 4SEASONS natomiast zastosowano opcję dodatkowego wypełnienia, które można  używać stosownie do pory roku. Na stronie www.slipin.pl znaleźć można więcej informacji o produktach tej marki oraz skorzystać dodatkowo z kreatora pozwalającego na stworzenie niepowtarzalnych zestawów.

pościel dla dzieci
pościel dla dzieci

podobne artykuły

magazyn dla mam

Zapisz się na newsletter

MINT MAGazyn online to lifestylowy serwis dla mam. To portal o pozytywnym macierzyństwie i szczęśliwym dzieciństwie. Zajrzyj do nas po codzienną dawkę inspiracji. Poczuj miętę do MINT!

Copyright MINT Project design SHABLON

Pin It on Pinterest

Udostępnij ten artykuł!

Podoba Ci się ten post? Podziel się z nim ze znajomymi i rodziną, udostępniając w wybranym medium.